Apple Airpods Pro Mag Safe
Apple Airpods Pro Mag Safe
Apple Airpods Pro Mag Safe
Apple Airpods Pro Mag Safe
Apple Airpods Pro Mag Safe
Apple Airpods Pro Mag Safe
Apple Airpods Pro Mag Safe
Apple Airpods Pro Mag Safe
Apple Airpods Pro Mag Safe
Apple Airpods Pro Mag Safe

Apple Airpods Pro Mag Safe

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
7.200

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
6 ay ücretsiz Apple Music üyeliği
6 ay ücretsiz Apple Music üyeliği

Belirli AirPods ve Beats ürünlerini satın alan yeni kullanıcılar için altı ay ücretsiz üyelik hediye. Detaylı bilgi için: https://offers.applemusic.apple/tr-tr/six-month-offer

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Şarj kutusu, MagSafe özellikli olanlar da dahil kablosuz şarj aygıtlarıyla kullanılabiliyor. Böylece aygıtınızı hızla bağlayıp şarj etmek çok kolay hale geliyor.

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

AirPods Pro

Kablosuz kulaklıklara tasarımıyla yeni bir bakış açısı getiren AirPods Pro performansıyla da iddialı. Görünen en büyük değişim olarak kulaklıklardaki kulak içi kısım oluyor. Dinleme performansını daha da iyileştirmek için tasarlanmış AirPods Pro Apple güvencesiyle sunuluyor. AirPods Pro ile yalın ve özgür bir kullanım sağlanıyor. AirPods Pro özellikleri ve daha fazlasını yakından inceleyelim.

AirPods Pro Boyutları ve Ağırlığı

Her bir Airpod için kullanım açısından en konforlu olacak boyutlar düşünülerek tasarlanmış. Sağ ve Sol AirPod için uzunluk ölçüsü 30.9mm, genişlik ölçüsü 21.8mm, derinlik ölçüsü ise 24mm. Aynı zamanda gün boyu kullanım düşünüldüğünde ağırlığı önemli olduğunda olabildiğince hafif yapılmış. 5,4 gram olan AirPodlar kullanım sırasında rahatsızlık vermiyor. Yumuşak ve silikon uçlar kolayca takılıp çıkarılabiliyor. Üç farklı boyut seçeneğiyle kendiniz için en uygun olanı ayarlayabilirsiniz.

AirPods şarj kutusu da gün boyu kullanım için önemli. Magsafe özellikli şarj kutusu kolay kullanım sağlıyor. Gün içerisinde kullanıma bağlı olarak yeniden şarj etmek gerektiğinde kutu ile kolaylıkla halledilebiliyor. Bunun için şarj kutusu boyutları da incelikle tasarlanmış. 45,2mm uzunluk, 60,6mm genişlik, 21,7mm derinlik ve 45,6 gram ağırlığıyla konforlu bir şekilde taşınabiliyor. Her ihtiyaç duyulduğunda kullanılmak üzere hazır bulunuyor. Böylelikle AirPods Pro deneyimi kesintisiz devam edebiliyor.

AirPods Pro Yazılım ve Donanım Özellikleri

AirPods Pro içerisinde H1 çip bulunuyor. H1 çip, kulaklık performansından uygulamalar ile uyumlu çalışmaya kadar bütün sistemi yönetmeyi sağlayan Apple tasarımı bir çip. 10 adet ses çekirdeği içeriyor. Bu ses çekirdekleri gerçek zamanlı gürültü engelleme özelliğine sahip. Bunu çok düşük miktarda bir ses geciktirmesi yaparak gerçekleştiriyor.

H1 çip sayesinde kulaklık ile Siri arasında da bağlantı kurulabiliyor. Böylece sadece müzik dinleyip telefon konuşması yapmaktan daha ileri bir kullanım seçeneği sunuluyor. ‘Hey Siri’ komutuyla yol tarifi almak bile mümkün olabiliyor. Böylece H1 çip telefona dokunmadan fazlaca işlemi gerçekleştirmeyi mümkün kılıyor.

Apple AirPods Pro içerisinde birçok sensör bulunuyor. Bu sensörler kulaklık kullanımı sırasında veriler toplayarak daha iyi bir performans sunmak için kulaklık tarafından işleniyor. Bu sensörlerin isimleri ve çalışma prensipleri şunlardır;

  • Hüzmeleme özellikli çift mikrofon: Dış ortam gürültüsünü engellemeye yarar. Böylelikle sadece sese odaklanır. Bunu yaparken ivmeölçer ile beraber çalışarak konuşma yapıldığını algılar ve devreye girer.
  • İç kısım mikrofonu: Kulağın sesleri işitmesi gibi iç kısım mikrofonu da sesleri dinler. Bu sayede kulak için seslere AirPods tarafında ayar verilmesini sağlar.
  • Çift optik sensör: Kulaklığın kulağa takılı olup olmadığını algılar. Böylece kulaklık çıkarıldığında müziği durdurur.
  • Hareketi algılayan ivme ölçer: Kullanım sırasında kulaklığın hareketini algılar. Çift optik sensöre benzer bir şekilde kulaklık deneyimini iyileştirmek için harekete göre çalışmayı düzenler.
  • Konuşmayı algılayan ivme ölçer: Kulaklığın konuşmayı algılamasını sağlar. Bir konuşma esnasında mikrofon ayarlarıyla gürültüyü engellemek için kullanır.
  • Kuvvet sensörü: Kulaklık modları arasında geçiş yapmak için kullanılır.

 

Aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde kulaklıktan dinlediğiniz şeye odaklanmanızı sağlar. Dış kısımda bulunan mikrofon sayesinde kulaklık dış ortamı dinliyor. Gürültüleri tespit edebiliyor. Böylelikle kulak tarafından bu sesler duyulmadan engelleyebiliyor. Aynı zamanda kulak içi mikrofon da gürültüyü engellemek için kulağın içini dinliyor. Bu anti gürültü sistemi saniyede 200 kez yenileniyor. Bu sayede gürültülerden uzak bir dinleme deneyimi sağlıyor.

AirPods kulaklıklar gün boyu kulakta kalması için tasarlanmış. Bu sebeple dışarıdan gelen seslerin kullanım amacına göre duyulabilmesi de önemli. Aktif gürültü engelleme özelliğinin dışında birde Şeffaf Mod bu sebeple eklenmiş. Şeffaf mod kulaklık kulakta takılıyken dışarıdaki sesleri olduğu haliyle duymaya imkan sağlıyor. Aktif Gürültü Engelleme özelliği ve Şeffaf mod arasında geçiş yapmak için AirPods üzerindeki kuvvet sensörünü kullanmak yeterli oluyor. Şeffaf moda ek olarak  konuşma yükseltme modu sayesinde karşınızda biri konuşurken sesine odaklanarak daha net duyulmasına yardımcı oluyor.

Dinematik kafa izleme özelliği sayesinde uzamsal ses teknolojisi kullanılıyor. Böylelikle televizyon izlerken film ve dizilerde duyulan ses çok daha sinematik bir biçimde kulağa gönderiliyor. Aynı uzamsal ses teknolojisi Apple Music kullanırken dinlenen müzikler içinde sağlanıyor. Bu sayede üç boyutlu bir dinleme sağlanmış oluyor. 

IPX4 derecesinde tere ve suya dayanıklı AirPods Pro her koşulda kullanılabilmek için tasarlanmış. Böylelikle günlük hayat akışında çıkarmadan kullanmaya devam etmek mümkün. Rüzgarlı havalarda bile en iyi ses deneyimini sunmak için üzerinde ağ dokulu bir mikrofon açıklığı da bulunuyor.

AirPods Pro Pil Özellikleri

AirPods Pro tek şarj ile Aktif Gürültü Engelleme ve Şeffaf Mod açık halde iken 4,5 saate kadar dinleme süresi sunuyor. Bu modlar kapatıldığında süre 5 saate kadar çıkabiliyor. Konuşma süresi ise tek şarj ile 3,5 saat olarak gerçekleşebiliyor.

AirPods Pro MagSafe şarj kutusu yardımıyla kullanım süresini 24 saate kadar uzatabiliyor. Bittikçe kolay bir şekilde şarj edilebildiğinden, AirPodslar 24 saat sinleme süresi ve 18 saat konuşma süresi sağlıyor. Acil olarak kullanılması gerektiğinde Airpods 5 dakikada kutuda şarj edilerek 1 saate kadar konuşma ve dinleme süresi kazanılabiliyor.

 

AirPods Pro Erişebilirlik Özellikleri

AirPods Pro tasarlanırken engelli kişilerin de faydalanabileceği özellikler düşünülmüş. Kulaklıkların aynı zamanda günlük hayatlarında engelli kişilere kolaylık sağlaması amacıyla geliştirilmiş özellikler mevcut.

Bu özelliklerden birisi Canlı Dinleme özelliği. Bu özellik sayesinde telefon mikrofon gibi kullanılabiliyor. Duymakta zorlanılan ses kaynağına telefon yaklaştırıldığında kulaklıkta sesi doğrudan ve kolaylıkla dinlemek mümkün oluyor.

Kulaklık seviyeleri ise o an için ihtiyaç duyulan ses seviyesini kolayca ayarlamayı sağlıyor. Ortama veya dinlenen içeriğe göre değişen ses seviyesi ihtiyacını karşılamak için pratik bir şekilde uyarlamayı sağlıyor.

Kulaklık Kolaylıkları kişiye özel bir işitme deneyimi sunuyor. İhtiyaca göre arttırılabilen ses seviyeleri, tonları ve ayarlanabilir tiz seviyelerle kişiselleştirildikten sonra kaydediliyor. Böylece her seferinde ayarlama yapmaya gerek kalmadan ihtiyaca uygun bir dinleme deneyimi sağlanıyor.

Konuşma Yükseltme özelliği ile bir kişiyle konuşma sırasında o kişinin sesine odaklanılıyor. Kulaklık tarafından odaklanılan ses en net haliyle duyulmasını sağlıyor.

AirPods Pro Destekli İşletim Sistemleri

AirPods Pro kullanımında en iyi verimi alabilmek için işletim sisteminin en son sürümüne ihtiyaç duyluyor. En iyi iPod ve iPhone AirPods Pro uyumu için son sürüm iOS gerekiyor. Mac ile birlikte kullanılacaksa en son macOs sürümü gerekiyor. iPad için en son iPadOS sürümü ve saatler için en son sürüm watchOS ihtiyacı bulunuyor. Apple TV ler içinse son sürüm tvOS kullanılmalı.

AirPods Pro Fiyatları

Bir kulaklık için çok ince düşünülmüş teknolojik tasarımlara sahip AirPods Pro. Tüm bu gelişmiş özellikleri AirPods Pro fiyatları konusunda da merak uyandırıyor. Vodafone tarafından sunulan Faturaya Ek aksesuar özelliği ile taksitle AirPods Pro almak mümkün. Faturaya yansıtılarak oluşturulan ödeme planları satın almada kolaylık sağlıyor. Böylece AirPods Pro ve birçok diğer cihaz için taksitle alım süreci kolaylaşmış oluyor. Apple AirPods Pro fiyat bilgisini Vodafone Faturaya ek kategorisinden incelemek avantaj sağlayabilir.

0
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
Kulaklık (Her Biri): 5.4 gr/Şarj Kutusu: 45.6 gr
Boyut
Kulaklık (Her Biri): 30.9 x 21.8 x 24 mm
Batarya
Pil (AirPods Pro)
Tek şarjla 4.5 saate kadar dinleme süresi (Aktif Gürültü Engelleme ve Şeffaf Mod kapalıyken 5 saate kadar) / Tek şarjla 3.5 saate kadar konuşma süresi
Pil (AirPods Pro ve MagSafe Şarj Kutusu)
24 saatten fazla dinleme süresi/18 saatten fazla konuşma süresi/Şarj kutusunda 5 dakika şarjla yaklaşık 1 saat dinleme süresi veya yaklaşık 1 saat konuşma süresi
Bağlantı
Bluetooth
Bluetooth 5.0
Diğer
Ses Teknolojisi
Aktif Gürültü Engelleme, Şeffaf Mod, Adaptif EQ, Basınç eşitleme için havalandırma sistemi, Yüksek gezinimli özel Apple sürücüsü, Yüksek dinamik aralıklı özel amplifikatör, Dinamik kafa izleme özellikli uzamsal ses
Sensörler
Hüzmeleme özellikli çift mikrofon, İç kısım mikrofonu, Çift optik sensör, Hareketi algılayan ivmeölçer Konuşmayı algılayan ivmeölçer, Kuvvet sensörü
Tere ve Suya Dayanıklılık
Tere ve suya dayanıklı tasarım (IPX4)
Apple Airpods Pro Mag Safe
Apple Airpods Pro Mag Safe
4.60
/ 5 üzerinden
5 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 804
% 53
% 152
% 01
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
5 yorum gösteriliyor
KA
15 Gün önce, KA** A.** - İstanbul

Ne zaman stoklarda olur

21 Gün önce, CU** Ç.** - İstanbul

Bir an önce satışa çıksın artık

46 Gün önce, BU** Ö.** - İzmir

Stok güncellermisiniz. Sipariş vericem

EK
72 Gün önce, ES** K.** - İzmir

Stok gelsin artık

ÜG
256 Gün önce, ÜM** G.** - Adana

Satışa ne zaman çıkacak acaba? Sabırsızlıkla bekliyorum. ??

AirPods Pro/MagSafe Şarj Kutusu/Silikon kulaklık uçları (üç farklı boyda)/Lightning - USB-C Kablosu/Belgeler

0