Apple Airpods Max
Apple Airpods Max
Apple Airpods Max
Apple Airpods Max
Apple Airpods Max
Apple Airpods Max

Apple Airpods Max

Renk: Gri
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
34.368

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
6 ay ücretsiz Apple Music üyeliği
6 ay ücretsiz Apple Music üyeliği

Belirli AirPods ve Beats ürünlerini satın alan yeni kullanıcılar için altı ay ücretsiz üyelik hediye. Detaylı bilgi için: https://offers.applemusic.apple/tr-tr/six-month-offer

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Dünya devleri içerisinde gösterilen Apple, cep telefonundan tablete, televizyonlardan kişisel bilgisayarlara kadar pek çok seçenekle karşımızda. Apple, geliştirdiği kulaklık modelleriyle de ön plana çıkıyor. İster kulakiçi ister kulak çevreleyen olsun farklı kulaklık modelleri ile tercih edilen Apple, son dönemde konforu da ön plana çıkaran bir kulaklıkla tanıştırıyor. Apple Airpods Max, kullanışlı olması ve dayanıklılığı ile dikkat çeken cihazlardan. Tek dokunuşla kurulumu gerçekleştirilen kulaklık modelinde Apple tarafından geliştirilen güçlü ses fonksiyonlarına rastlanıyor. Aygıtlar arasında rahat bir geçiş fırsatı sunan Apple Airpods Max, kafa algılama özelliğine sahip. Airpods Max kulaklığı kafanızdan çıkardığınızda ses duruyor. Kulaklık takıldığında ise kaldığı yerden devam ediyor. Bildirimler seslendirildiği için uygulamalardan gelen hiçbir bildirim kaçırılmıyor. Ergonomik bir tasarıma sahip olan Apple Airpods Max, kulak yastıklarında kullanılan kaliteli materyaller sayesinde tüm gün tercih edilebilir.
Yüksek ses kalitesini kusursuz bir tasarımla sunan Apple Airpods Max kulaklık modelinde kişiye özel dinleme keyfine ulaşılıyor. Kulak çevreleyen kulaklık modelleri arasında gösterilen Airpods Max, optimum akustik yalıtım yaratacak biçimde tasarlanıyor. Aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip olan Airpods Max kulaklık modelinde özel olarak tasarlanan sürücüler tercih edilmiş. Duyulabilir frekans aralığında düşük distorsiyonlu sesler sunabilmek üzere çalışan kulaklık modelinde derin ve zengin basslardan temiz tizlere tüm sesleri net bir şekilde duymaya hazır olun. Apple Airpods Max kulaklığınızla; iPhone, iPad ve Mac üzerinden hızlı ve sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Mac üzerinden müzik dinlerken iPhone’a gelen aramayı doğrudan kulaklık üzerinden cevaplayabilirsiniz. Apple Airpods Max kulaklık modelinde kafa algılama, mesaj seslendirme gibi fonksiyonlar mevcut. Kulaklık üzerinde 9 adet mikrofona rastlanıyor. 8 adet mikrofonun aktif gürültü engelleme için kullanıldığı görülüyor. Ses yakalama için de üç adet mikrofon bulunuyor. Ses seviyesini ayarlamak için Dijital Crown’un çevrilmesi gerekiyor. Parçaları çalmak, duraklatmak ya da gelen aramaları yanıtlamak için bir defa basılması gerekirken bir sonraki parçaya geçmek için iki kez, bir önceki parçaya dönmek için üç kez basılması gerekiyor. Siri devreye alınacaksa basılı tutularak ilerlenebilir. Kulaklık adaptasyonundan kulaklık seviyelerine, canlı dinleme özellikli ses ayarlarına kadar pek çok özelliğe rastlanıyor. Apple Airpods Max kulaklık modelinde yer alan sensörler kullanım sırasında birçok kolaylık sağlıyor. Kulaklığın her iki tarafında bulunan optik sensöre pozisyon sensörü de eşlik ediyor. Yine kulaklığın her iki tarafında kılıf algılama sensörü ve ivmeölçere rastlanıyor. Sadece sol kulaklıkta yer alan jiroskop da kolaylık sağlıyor. Airpods Max özellikleri incelendiğinde sürücü çapı 40 mm değerine ulaşılıyor. Sürücünün çift neodim halka mıknatıslı motoru, duyulabilir frekans aralığındaki distorsiyonu en aza indiriyor. Bu sayede hangi seviyede olursa olsun her zaman temiz bir sese ulaşılabiliyor. Eşit derecede anti-gürültü üretilerek dış seslerin bastırılması sağlanıyor. Bu da tamamen dinlenen sese odaklanılmasını destekliyor. Şeffaf mod etkinleştirildiğinde kullanıcının çevresi ile doğal bir şekilde etkileşime geçmesi sağlanıyor. Dışarıdaki sesler kulaklığa ulaşıyor ve bulunulan ortamdan uzaklaşmadan hareket edilebiliyor. Adaptif EQ ile sesin kulaklık yastıklarının yerleşimine ve yalıtımına göre adapte edilebiliyor.
Kaliteli materyaller tercih edilerek üretilen Apple Airpods Max kulaklık modeli, uzun süreli kullanım fırsatı sunuyor. Apple Airpods Max geliştirilirken bir dizi teste tabi tutuluyor. Bu sayede geniş bir kitle için yüksek konfor sunacak biçimde dizayn ediliyor. Kulaklık yastıklarından taç kısmına kadar kulaklarınız ve kafanıza rahatlıkla oturtarak en iyi akustik yalıtımı elde edebilirsiniz. - Apple Airpods Max kulaklık modelinin kafa bandı boyunca uzanan ağ örgülü taç kısmı kafanızın nefes almasını destekler. Aynı zamanda kafa üstündeki baskıyı azaltmak için ağırlığın dağıtılmasını sağlar. Bu da konforlu hissettiriyor. - Paslanmaz çelik materyal kullanılarak geliştirilen gövde kısmı, hem sağlam hem esnek bir yapı kazandırır. Dokunduğunuzda yumuşaklık hissi veren bir malzeme ile kaplanması rahat hissetmenizi de sağlıyor. - Apple Airpods Max kulaklık modelinde yer alan teleskopik kollar rahatlıkla uzatılabilir. Sonrasında ayarlanan şekilde kalabilir, bu sayede kulaklık modeli rahatlıkla kişiselleştirilebilir. Bunun sonucunda her seferinde aynı kullanım rahatlığı ve yalıtıma ulaşılabilir. - Özel tasarım ağ kumaş ile kaplanan kulak yastıklarıyla müzik dinlerken ya da dizi izlerken konfora ulaşabilirsiniz. Hafızalı köpükten üretilen kulaklık yastıkları ile kusursuz bir performans elde edebilirsiniz. Anodize alüminyum kulak kapakları tercih edilen Apple Airpods Max, her bir kapağın tek başına dönebilmesini sağlıyor. Böylelikle basıncın dengelenmesi mümkün oluyor. Apple Airpods Max tasarımında Dijital Crown ön plana çıkıyor. Dijital Crown içeren kulaklık modelinde, ses düzeyinin hassas biçimde ayarlanması mümkün. Dijital Crown ile parçalar arasında geçiş yapabilir, telefon aramalarını kolayca yanıtlayabilirsiniz.
Beş farklı renk seçeneği ile gelen Apple Max kulaklık modelini dilediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. - Gümüş, - Uzay grisi, - Gök mavisi, - Pembe, - Yeşil gibi renk seçenekleri arasından dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.
384.8 gram ağırlığa sahip olan Apple Airpods Max kulaklık modelini ideal ölçüleri ile gün içerisinde rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Kullanım dışı durumlarda bile konforu hissedebilirsiniz. - Apple Airpods Max yüksekliği 187,27 mm, - Apple Airpods Max genişliği 168.62 mm, - Apple Airpods Max derinliği ise 83.44 mm ve 168.62 mm olarak geliştiriliyor. Bu da kullanım sırasında konforunuzu üst düzeyde tutabilmenizi destekliyor.
Kablosuz bağlantı özelliğine sahip olan Apple Airpods Max kulaklık modelinde Bluetooth ön planda. Bağlantıyı Bluetooth üzerinden sağlayan kulaklıkta Apple H1 yonga seti kullanılıyor. 5.0 versiyon üzerinden rahatlıkla eşleştirme mümkün oluyor. Apple Airpods Max üzerinden çoklu bağlantı gerçekleştirilemiyor.
Gelişmiş pek çok özellik sunan Apple Airpods Max kulaklık modelinde farklı kullanım türleri için alternatif sürelerle karşılaşabilirsiniz. - Aktif gürültü engelleme ya da Şeffaf Modu açtığınızda tek şarj ile 20 saate kadar dinleme süresi elde edebilirsiniz. - Uzamsal ses açık olduğunda tek şarjla 20 saate kadar film oynatabilirsiniz. - 5 dakika şarj ettiğinizde 1.5 saate kadar dinleme süresi elde edebilirsiniz. - Smart Case içinde sakladığınızda ultra düşük güç durumundan yararlanabilirsiniz. Böylece kulaklığın şarjını koruyabilirsiniz. Apple Airpods Max kulaklığınızı lightning konnektörü üzerinden kolayca şarj edebilirsiniz. Hızlı şarj özelliğine sahip olması nedeniyle gün içerisinde kesintisiz kullanım elde edebilirsiniz.
İhtiyacınız olan kulaklık modeline Vodafone ile kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Apple markalı kulaklık modellerini incelerken sadece Airpods Max modeline yönelebilirsiniz. Karşılaştır seçeneğini devreye sokarak farklı kulaklık modelleri ile kıyaslama yapabilirsiniz. Faturaya ek ödeme seçeneğinden yararlanarak Vodafone müşterilerine özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Airpods Max fiyatlarına göz gezdirebilir, faturanıza aylık olarak ne kadar tutar yansıtılacak fikir alabilirsiniz. Fiyat ve özellik ekseninde ilerleyebilir, farklı renk seçenekleri için fiyat farkı oluşuyor mu gözlemleyebilirsiniz. Sadece teknolojik aksesuarlar için değil cep telefonu modelleri ya da tablet ve bilgisayar modelleri için de faturaya ek 12 ay ödeme fırsatından yararlanabilirsiniz.
Piyasaya çıkışından önce Apple kullanıcıları tarafından heyecanla beklenen AirPods Max 2020 yılının Aralık ayında Apple tarafından piyasaya çıkarıldı. AirPods Max kulak üstü kulaklık olarak üretilmiştir. Her iki kulak kapağında da ikinci nesil AirPods ve AirPods Pro’da bulunan H1 çipi mevcuttur. Tasarım açısından bakıldığında oldukça yenilikçi ve kullanışlı bir çizgi ile karşılaştığımız AirPods Max’in kafa üstü bant bölümünde ağırlığı dengelemek için özel olarak kollar hazırlanmış. Özel kısımda yer alan ağ örgüsü ise kulaklık ile temas eden bölgenin nefes alması için özel olarak tasarlanmış. Yine tasarımda bulunan teleskobik kollar kolay bir yükseklik kontrolü sağlıyor. 168 x 187 x 83 mm boyutlarında olan kulaklığın ağırlığı ise 384 gram.
Kendi sınıfı içerisinde en iyi aktif gürültü engelleme teknolojisini sunan AirPods Max malzeme kalitesi ile de oldukça beğenilen bir ürün. Kulağa tam uyum sağlayan tasarımı en iyi fiziksel yalıtımı sağlıyor. Kulak kısmına oturan bölümdeki yastıklar hafızalı köpük adı verilen özel bir malzemeden üretilmiş ve bu da kullanıcılar için büyük bir konfor sağlıyor. AirPods Max satın almak isteyen kullanıcılar ürünün orjinal olup olmadığından emin olmak istiyorlar. Aldığınız ürünün orjinal olduğunu anlamanın en kolay yolu ürünün seri numarasını Apple resmi internet sitesi üzerinden sorgulatmak olacaktır. Bunun dışında Apple yetkili bayilerinden ya da yetkili satış noktalarından ürünü alarak orjinal AirPods Max sahibi olabilirsiniz.
Giyilebilir teknolojiler hayatımızın her alanında işlerimizi kolaylaştırmak için geliştirilmiş cihazlardır. Akıllı saatler, kablosuz kulaklıklar, akıllı gözlükler gibi ürünler giyilebilir teknoloji cihazlarıdır. Kullanıcılar bu cihazların dış etkenlere karşı dayanıklı olmasını da oldukça önemsiyor. Bazı cihazlar suya, toza ve darbelere karşı ekstra dayanıklı şekilde üretilmektedirler. Ancak bazı cihazlar kullanım amacı ve yapısı gereği bu dayanıklılığa sahip olmayabilirler. AirPods Max suya ve tere karşı dayanıklı değildir. Bu nedenle AirPods Max cihazınızı suya ve neme maruz bırakmamalısınız. Herhangi bir sıvı teması olması durumunda ise cihazınızın sıvı ile olan temasını hemen kesmeli ve cihazı mikrofiber bir bez ile kurulamalısınız. Eğer sıvı ürün içerisine sızmışsa en yakın yetkili servise götürmenizi öneririz.
0
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
AirPods Max ve kulaklık yastıkları : 384.8 gr / Smart Case : 134.5 gr
Boyut
187,27 x 168,62 x 83,44 mm
Bağlantı
Bluetooth
5.0
Apple Airpods Max
Apple Airpods Max
4.50
/ 5 üzerinden
10 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 884
% 33
% 02
% 01
% 10

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
10 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
1059 Gün önce, AH** Ö.** - İstanbul

kaliteli müzik

ŞD
1061 Gün önce, ŞÜ** D.** - İzmir

Rengi ve ses kalitesi mükemmel

1061 Gün önce, HA** Ç.** - Osmaniye

mükemmel

SB
1062 Gün önce, SA** B.** - Kahramanmaraş

harika bir ses kalitesi var ve resmen müziği beyninizde hissediyorsunuz o yüzden herkeze sonuna kadar tavsiye ediyorum

BM
1074 Gün önce, BU** M.** - Aksaray

harika bir kulaklık

Kutunun İçindekiler

  • AirPods Max
  • Smart Case
  • Lightning - USB-C Kablosu
  • Belgeler
0