Apple Airpods 3.Nesil
Apple Airpods 3.Nesil
Apple Airpods 3.Nesil
Apple Airpods 3.Nesil
Apple Airpods 3.Nesil
Apple Airpods 3.Nesil
Apple Airpods 3.Nesil
Apple Airpods 3.Nesil
Apple Airpods 3.Nesil
Apple Airpods 3.Nesil
Apple Airpods 3.Nesil
Apple Airpods 3.Nesil

Apple Airpods 3.Nesil

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
10.164

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

RED750 indirim kodundan yalnızca Vodafone Red kullanıcıları yararlanabilir. Bu kod ile toplamda 750 TL indirim sağlanacaktır. Ürün sepete eklendikten sonra ilgili kutucuğa kodun eklenmesi ile indirim otomatik olarak yansıyacaktır.

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

6 ay ücretsiz Apple Music üyeliği
6 ay ücretsiz Apple Music üyeliği

Belirli AirPods ve Beats ürünlerini satın alan yeni kullanıcılar için altı ay ücretsiz üyelik hediye. Detaylı bilgi için: https://offers.applemusic.apple/tr-tr/six-month-offer

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Kulaklıklar birçok kullanıcı tarafından tercih edilen teknolojik aksesuarlar arasında yer alıyor. Bu bağlamda Apple markasının da kendine has kulaklık modelleri satışa sunuluyor. Airpods 3 nesil kulaklık modeli de bunlardan biri oluyor. Apple, 2019 yılında çıkardığı kulaklıktan sonra Airpods 3. nesil kulaklık satışına başlıyor. Kullanıcıların beklentilerini ve isteklerini daha iyi karşılamayı amaçlıyor. Uzamsal ses teknolojisine sahip Apple Airpods 3 nesil kulaklık tasarım ve özellik bakımından da ön plana çıkıyor. Kablosuz kulaklık kategorisinde yer alan Apple Airpods 3, tanıtım lansmanında özellikle uzamsal ses teknolojisi yönü ile kullanıcılara sunuluyor. İyi bir dinleme deneyimi ve yüksek performans vaat eden Airpods 3 kulaklık özellikle iş gereği sürekli telefon ile görüşme yapan kullanıcılar için ideal ürünler arasında yer alıyor. Hüzmeleme özellikli ve çift mikrofonlu yapısı ile dikkat çekiyor. Kesintisiz ve net görüşmeler yapabilmeniz için sizlere avantaj sağlıyor. Aynı zamanda suya karşı da dayanıklılık sağlıyor. Apple Airpods 3 kulaklık; H1 kulaklık çipi, Bluetooth 5.0, Hey Siri, otomatik geçiş, Android uyumu gibi özellikler ile ön plana çıkıyor.
Apple Airpods 3 kulaklık özellikleri incelendiğinde kullanıcıların birçok ihtiyacını karşıladığı gözlemleniyor. Yeni nesil teknoloji ile üretilen 3. nesil kulaklık özellikle de müziksiz yaşayamayanlar için ideal ürünler arasında yer alıyor. Süper hızlı şarj ve daha hızlı pil ömrü ile ön plana çıkıyor. Uzamsal ses teknolojisi ise üç boyutlu bir ses deneyimi sunuyor. Müzik, TV programları, filmler ve daha fazlası ile en güzel deneyimleri yaşayabilirsiniz. Söz konusu Apple Airpods 3 kulaklık özelliklerini aşağıdaki gibi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
Apple tarafından üretilen Airpods 3 nesil kulaklık bir adet şarj kutusu ile kullanıcıya sunuluyor. Bu şarj kutusunda sağ ve sol kulak için iki adet Airpods bulunuyor. Söz konusu Airpods kablosuz kulaklıklar kutusu ile şarj edilebiliyor. Ergonomik bir yapıda olan ve konforlu bir kullanım sağlayan kulaklıkların ağırlık ve boyut özellikleri şu şekilde incelenebilir: - Kulaklık ağırlığı: 4.28 gr - Şarj kutusu ağırlığı: 37.91 gr - Kulaklık boyutu: 30.79 x 18.26 x 19.21 mm - Şarj kutusu boyutu: 54.40 x mm
Apple markası şarj ve batarya konusu ile ön plana çıkan markalar arasında yer alıyor. Elektronik ürünlerinde de bu özelliği vurgulayacak tasarımlar ortaya çıkarıyor. Aynı şekilde Airpods 3 kulaklık modellerinde de şarj süresi ve batarya özellikleri incelendiğinde güçlü bir performans görmek mümkün. İyileştirilmiş şarj süresi ile kullanıcıları tatmin etmeyi amaçlıyor. Apple 3. Nesil Airpods kulaklık modelleri tek şarjda kesintisiz 6 saatlik bir dinleme deneyimi ve 4 saatlik bir konuşma süresini kullanıcılara sunuyor. Airpods şarj kutusunda yapılan 5 dakikalık şarj işlemi ile yaklaşık 1 saate kadar kullanım sağlanabiliyor. Böylece Airpods 3 kulaklık, acil durumların da kurtarıcı ürünleri arasında yer alıyor. Airpods kulaklıklar için üretilen Magsafe şarj kutusu kullanıcılara pek çok alanda pratiklik sağlıyor. Priz gerektirmeden şarj etme imkanınız bulunuyor. Magsafe şarj kutusu 30 saate kadar dinleme süresi, 20 saate kadar konuşma süresi sağlıyor.
Airpods 3 kulaklık teknik ve donanım özellikleri bakımından incelendiğinde yüksek performans sağladığı gözlemleniyor. Ses şiddeti, ses performansı, ses kalitesi, frekansı gibi detaylar ile ön plana çıkıyor. Seslerin daha net ve anlaşılır bir şekilde olmasını sağlıyor. Kulak içi kulaklık olarak da bilinen Airpods 3 kulaklık kulak içine rahatlıkla yerleşiyor. Apple’ın özel teknolojisi olan bir amplifikatörden güç alan dinamik sürücü özelliği de bulunuyor. Böylece her frekansı rahatlıkla duyabilmenize olanak sağlıyor. Yüksek ses kalitesi ile titiz bir kullanım imkanı sunuyor. H1 kulaklık çipi dinleme deneyiminizi en üst seviyeye taşıyor. Telefon görüşmelerinde de hızlı bir bağlantı sağlanabiliyor. Her telefona uyum sağlayan kablosuz kulaklık bilgisayarlara da rahatlıkla bağlanabiliyor. AirPods için kullanılan birçok sensör bulunuyor. Bu sensörler kullanım şeklini algılayarak ses performansını geliştiriyor. Kullanılan sensörler çalışma prensibini de etkiliyor. Örneğin; hüzmeleme özellikli çift mikrofon ivme ölçer ile birlikte çalışıyor. Bir nevi gürültü önleyici olarak çalışıyor. Cihazda bulunan çift optik sensör ise kulaklığın kulağa takılı olup olmadığını algılıyor. Hareketi algılayan ivmeölçer ise kulaklığın hareketini algılayarak kullanım deneyimini düzenliyor.
Airpods 3 nesil satın alırken genellikle kullanıcılar bağlantı özellikleri konusunda detaylı bir araştırma yapmak istiyor. Her telefona uyumlu mu, her işletim sisteminde çalışıyor mu ya da bilgisayarlara bağlanıyor mu, bağlanma süresi nasıl gibi birçok soruya cevap aranıyor. Bluetooth 5.0 versiyonunu kullanan Airpods 3 kulaklık ile çok kolay bir şekilde bağlantı sağlanıyor. Telefonlara ve bilgisayarlara rahatlıkla uyum sağlıyor. Aynı zamanda iCloud hesabı ile eşleştirilerek diğer Apple marka cihazlarınıza rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Hatta ve hatta Mac ürünlerinizde müzik çalarken telefonunuza gelen bir aramayı cevaplayabilirsiniz.
Airpods 3 kulaklık farklı fonksiyonları ile ön plana çıkıyor. Gürültü önleyici olma, ses kalitesi ve performansı, kulak içine tam oturma gibi özellikler dışında söz konusu Airpods 3 modelini ön plana çıkaran birçok farklı nokta bulunuyor. Örneğin; Airpods kulaklıkların uçlarında özel akustik ağ kaplı yerleşik mikrofon bulunuyor. Böylece rüzgar sesini minimuma indiriyor. Dışarıdan gelen sesleri engelleyerek gürültü kirliliğinin de önüne geçiliyor. Aynı zamanda kuvvet sensörü de bulunuyor. Bu sensöre basılarak şarkı geçişleri sağlanabiliyor.
Vodafone.com.tr, satın alacağınız ürün hakkında detaylı bilgi sunuyor. Satın alınacak ürünün teknik ve donanımsal özellikleri kolayca incelenebiliyor. Ayrıca Vodafone Faturaya Ek aksesuar ürün listesi ile hem ihtiyacınız olan cihazlar genelinde hem de Airpods 3 özelinde detaylı araştırma yapabilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra bu kulaklığın sizin için uygun olup olmadığına gerekli değerlendirmeler sonrasında ulaşabilirsiniz. Karşılaştır seçeneği ile incelediğiniz ürün ile başka ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Karşılaştırma yapabilmek için en az iki ürün seçmelisiniz. Özellikle de iki ürün arasında kararsızlık yaşadığınız durumlarda bu özelliği kullanarak seçim yapma işleminizi daha kolay ve pratik hale getirebilirsiniz
Airpods kulaklık gibi satın alırken kullanıcılar için fiyat skalası önemli konular arasında yer alıyor. Airpods 3 nesil fiyat seçenekleri içinde aynı durum söz konusu. Fiyat aralıklarını belirleyen birçok farklı etmen bulunuyor. Airpods 3 fiyatları rengine, şarj süresine, performansına, ses kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. Online alışveriş sitelerinde satışa sunulan Airpods kulaklık fiyatları için bazı indirim ve kampanyalar düzenlenebiliyor. Aynı şekilde Vodafone.com.tr’de Faturaya Ek olarak taksitli şekilde Airpods kulaklık 3. nesil satışa sunuluyor. Faturaya Ek avantajından yararlanarak kulaklık satın alabilirsiniz. Bütçenizi bu şekilde daha rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Söz konusu ürünler için aylık ödeme tutarını görüntüleyerek bütçenize uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. 6 ya da 12 aylık taksit seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
0
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
Kulaklık Ağırlık: 4.28 gr/Şarj Kutusu: 37.91 gr
Boyut
Kulaklık: 30.79 x 18.26 x 19.21 mm/Şarj Kutusu: 54.40 x mm
Batarya
Pil Kapasitesi
AirPods: Tek şarjla 6 saate kadar dinleme süresi (uzamsal ses açıkken 5 saate kadar), Tek şarjla 4 saate kadar konuşma süresi / AirPods ve MagSafe Şarj Kutusu: 30 saate kadar dinleme süresi, 20 saate kadar konuşma süresi/Şarj kutusunda 5 dakika şarjla yaklaşık 1 saat dinleme süresi veya yaklaşık 1 saat konuşma süresi
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
Bluetooth 5.0
Apple Airpods 3.Nesil
Apple Airpods 3.Nesil
4.50
/ 5 üzerinden
15 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 834
% 23
% 32
% 21
% 10

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
4
Genel Memnuniyet
4
15 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
ET
51 Gün önce, ER** T.** - Tunceli

Süper

103 Gün önce, ME** İ.** - İstanbul

Ürün harika bir tane sipariş verdim şimdi 2 nciyi veriyorum gerçekten ses kalitesi olsun çok iyi tavsiye ederim

HH
315 Gün önce, HA** H.** - Sakarya

çok güzel harika bir sey

EG
400 Gün önce, ER** G.** - Kocaeli

Orijinal mi bu?

SB
406 Gün önce, SÜ** B.** - Amasya

Ne zaman stokları güncelleyeceksiniz acaba

AirPods/MagSafe Şarj Kutusu/Lightning - USB-C Kablosu/Belgeler

0