Her Şey Dahil Pasaport Dünya | Red Tarifeler | Vodafone Türkiye

Red Tarifeleri için Her Şey Dahil Pasaport Dünya

Her Şey Dahil Pasaport Dünya

Her Şey Dahil Pasaport Dünya ile günde sadece 84,90 TL’ye Türkiye’deki tarifenizi yurt dışında da aynen kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Her Şey Dahil Pasaport Dünya Paketi Geçerli Olduğu Ülkeler:

Arjantin, Aruba, Bangladeş, Benin, Birleşik Arap Emirlikleri, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Endonezya, Ermenistan, Fiji, Filistin, Fransız Guyanası, Gine, Guatemala Cumhuriyeti, Honduras, Hong Kong, İsrail, Kamboçya, Kenya, Kolombiya, Kosta Rika, Liberya, Madagaskar, Makao, Malezya, Meksika, Montserrat, Nijer, Nikaragua, Panama, Papua Yeni Gine, Peru, Porto Riko, Rwanda, Samoa, Singapur, Solomon Adaları, Sri Lanka, Surinam, Şili, Tanzanya, Tayland, Tayvan, Togo, Tonga, Uruguay, Vanuatu, Yeni Kaledonya, Amerika Birleşik Devletleri Virjin Adaları, Çin, Gana, Gürcistan, Hindistan, Kanada, Katar, Kosova, Lesotho, Mısır, San Marino, Yeni Zelanda.

 

Her Şey Dahil Pasaport Dünya
Yurt Dışında KonuşmaTarifenizdeki her yöne dakikaları; Türkiye ve bulunduğunuz ülkedeki numaraları aramak ve size gelen tüm aramaları yanıtlamak için kullanabilirsiniz.
Yurt Dışında MesajlaşmaTarifenizdeki her yöne SMS'leri; Türkiye ve bulunduğunuz ülkelerdeki yakınlarınıza SMS atmak için kullanabilirsiniz.
Yurt Dışında İnternetTarifenizdeki interneti tıpkı Türkiye'deymiş gibi kullanabilirsiniz.
AbonelikHD DUNYA yazıp 7000'e SMS gönderebilirsiniz veya yurt dışından +05427048000'a gönderebilirsiniz.