Herşey Dahil Pasaport | Red Tarifeler | Vodafone Türkiye

Red Tarifeleri için Her Şey Dahil Pasaport

Her Şey Dahil Pasaport

Her Şey Dahil Pasaport ile günde sadece 74,90 TL'ye Türkiye'deki tarifenizi yurt dışında kullanmaya devam edebilirsiniz.

Geçerli Ülkeler:

Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Danimarka, Estonya, İzlanda, Japonya, Karadağ, Lüksemburg, Moldova, Suudi Arabistan, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Güney Afrika, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, KKTC, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Malta, Monako, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovenya, Ukrayna, Yunanistan.

Her Şey Dahil Pasaport
Yurt Dışında KonuşmaTarifenizdeki her yöne dakikaları; Türkiye ve bulunduğunuz ülkedeki numaraları aramak ve size gelen tüm aramaları yanıtlamak için kullanabilirsiniz.
Yurt Dışında MesajlaşmaYurt Dışında Mesajlaşma Tarifenizdeki her yöne SMS'leri; Türkiye ve bulunduğunuz ülkelerdeki yakınlarınıza SMS atmak için kullanabilirsiniz.
Yurt Dışında İnternetTarifenizdeki interneti tıpkı Türkiye'deymiş gibi kullanabilirsiniz.
3 gün ücretsiz kullanım hakkı olan aboneler için
Red Elite, Red Elite Plus ve Redli40 tarifelerindeki kullanıcıların 3 gün boyunca ücretsiz Her Şey Dahil Pasaport seçeneğinden faydalanmak için Online Self Servis’e tıklaması, HERSEY3 yazıp 7048’e veya +905427048000'e kısa mesaj göndermesi, 542’yi araması ya da en yakın Vodafone Mağazası'na uğraması yeterlidir.
4 gün ücretsiz kullanım hakkı olan aboneler için
Red Elite Plus, Red Elite Extra, Red XLarge tarifelerindeki kullanıcıların 4 gün boyunca ücretsiz Her Şey Dahil Pasaport seçeneğinden faydalanmak için Online Self Servis’e tıklaması, HERSEY4 yazıp 7048’e veya +905427048000'e kısa mesaj göndermesi, 542’yi araması ya da en yakın Vodafone Mağazası'na uğraması yeterlidir.
7 gün ücretsiz kullanım hakkı olan aboneler için
4,5G Red Elite, Red Elite tarifelerindeki kullanıcıların 7 gün boyunca ücretsiz Her Şey Dahil Pasaport seçeneğinden faydalanmak için Online Self Servis’e tıklaması, HERSEY7 yazıp 7048’e veya +905427048000'e kısa mesaj göndermesi, 542’yi araması ya da en yakın Vodafone Mağazası'na uğraması yeterlidir.

Hattınızı Yurt dışında Kullanıma Açmak İçin Hemen Tıklayın! 

Her Şey Dahil Pasaport'u Satın Almak İçin Hemen Tıklayın!

**Red tarifeleri için; Her Şey Dahil Pasaport paketi ülke listesi ve günlük fiyatı 18 Ocak 2022 itibarıyla güncellenmiştir. Güncel günlük fiyatı 74,90 TL’dir.