Herşey Dahil Pasaport Dünya | Faturalı Tarifeler | Vodafone Türkiye

Faturalı Tarifeler İçin Her Şey Dahil Pasaport Dünya

Her Şey Dahil Pasaport

Her Şey Dahil Pasaport Dünya ile günde sadece 84,90 TL’ye Türkiye’deki tarifenizi yurt dışında da aynen kullanmaya devam edebilirsiniz.

Geçerli Ülkeler:

Arjantin, Aruba, Bangladeş, Benin, Birleşik Arap Emirlikleri, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Endonezya, Ermenistan, Fiji, Filistin, Fransız Guyanası, Gine, Guatemala Cumhuriyeti, Honduras, Hong Kong, İsrail, Kamboçya, Kenya, Kolombiya, Kosta Rika, Liberya, Madagaskar, Makao, Malezya, Meksika, Montserrat, Nijer, Nikaragua, Panama, Papua Yeni Gine, Peru, Porto Riko, Rwanda, Samoa, Singapur, Solomon Adaları, Sri Lanka, Surinam, Şili, Tanzanya, Tayland, Tayvan, Togo, Tonga, Uruguay, Vanuatu, Yeni Kaledonya., Amerika Birleşik Devletleri Virjin Adaları, Çin, Gana, Gürcistan, Hindistan, Kanada, Katar, Kosova, Lesotho, Mısır, San Marino, Yeni Zelanda.

Her Şey Dahil Pasaport Dünya
Yurt Dışında KonuşmaTarifenizdeki her yöne dakikaları; Türkiye ve bulunduğunuz ülkedeki numaraları aramak ve size gelen tüm aramaları yanıtlamak için kullanabilirsiniz.
Yurt Dışında MesajlaşmaTarifenizdeki her yöne SMS'leri; Türkiye ve diğer ülkelerdeki yakınlarınıza SMS atmak için kullanabilirsiniz.
Yurt Dışında İnternetTarifenizdeki interneti tıpkı Türkiye'deymiş gibi kullanabilirsiniz. Tarifenizde internet yoksa uygun tarifelerine geçiş yapmak için tıklayın!
AbonelikHERSEY DUNYA yazıp 7048'e, yurt dışındaysanız +05427048000'a SMS gönderebilirsiniz.

Hattınızı Yurt Dışında Kullanıma Açmak İçin Hemen Tıklayın!


Her Şey Dahil Pasaport Dünya'yı Satın Almak İçin Hemen Tıklayın!

** Her Şey Dahil Pasaport Dünya günlük fiyatı 20 Nisan 2021 itibariyla 84,90 TL olarak güncellenmiştir.

{}