Vodafone Roaming

Yükleniyor

Cep Fly Faturalı Yurt Dışında Kullanım (Roaming) Avantajı

9 Ekim 2012 tarihinde Faturalı Cebine Göre tarifesinin ismi Gönlüne Göre, Faturalı Cebine Göre Mini tarifesinin ismi ise Gönlüne Göre Mini olarak güncellenmiştir. Gönlüne Göre tarifeler, 24 Eylül 2012 tarihinde, yeni abone alımına ve geçişlere kapatılmış olup, kayıtlı tüm abonelerimiz mevcut koşullar ile hizmet almaya devam edecektir.

Cep Fly Faturalı Avantajı ile Vodafone Cep Fly Faturalı Hat aboneleri yurtdışındayken 19 ülkedeki tüm GSM operatörlerinde roaming (yurtdışında kullanım) yaparken Türkiye'deki ve dünyadaki herkesi çok avantajlı fiyatlarla arayabilecek ve çok avantajlı fiyatlarla aranabilecek.

Cep Fly Faturalı Avantajı ile 19 ülkede tüm GSM operatörlerinde yaptığınız ve aldığınız çağrılar için sadece 99 kuruş /dakika ödersiniz.

Cep Fly Faturasız Roaming avantajı ile 19 ülkede tüm GSM operatörlerinde yaptığınız ve aldığınız çağrılar için sadece 1,20 TL /dakika ödersiniz.

  • Tarife paketi roaming avantajı kapsamında geçerli olan ülkeler:
    Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Monako, Hollanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere
  • Abone yurt dışında kullanım (roaming) avantajından faydalanmak için hattını yurt dışına açtırmalıdır.
  • Abone yukarıdaki yurt dışında kullanım (roaming) avantajını dışında ikinci bir roaming opsiyonu da seçerse, aramayı başlattığı ülke kendi tercih ettiği roaming opsiyonu kapsamında ise bu tercihindeki fiyat üzerinden ücretlendirilir; aramayı başlattığı ülke tercih ettiği roaming opsiyonuna dahil değil ancak bu tarife paketi kapsamındaki yurt dışında kullanım (roaming)avantajı ülkeleri arasında ise 1 dakika kr/99 kuruşKr üzerinden, yoksa standart Vodafone roaming dakika fiyatları üzerinden ücretlendirilir.
  • SMS ve GPRS ücretlendirmesi için standart roaming tarifeleri geçerlidir.
  • Yukarıda verilen "Geçerli Olan Ülkeler" prefixleri dışındaki tüm yönler için standard Vodafone roaming tarifeleri geçerlidir.
  • Ücretlendirme dakika üzerinden yapılır.
  • Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.