Vodafone İş Ortağım Smart Tab II 10"

Bu kampanya sona ermiştir.

Tablet hakkında

 • 10" WXGA ekran(1280x800)
 • Qualcomm MSM8260 (dual core@1.5GHz)
 • Android ICS 4.0.3
 • 5 MP (AF, LED) arka/ 1.3 MP ön kamera
 • 1GB RAM / 16GB eMMC
 • Adobe Flash Player desteği

Yeni Vodafone Smart Tab II tabletler tarifenize ek günde 1 TL’den başlayan fiyatlarla.

Tablet Özellikleri
Ekran : 10" WXGA ekran(1280x800)
İşlemci: Qualcomm MSM8260 (dual core@1.5GHz)
İşletim sistemi : Android ICS 4.0.3
Bağlantı Özellikleri: UMTS 900/2100MHz GSM/ EDGE / 3G / HSPA+ Rel 7 DLNA, WiFi b/g/n, BT 4.0, GPS/AGPS
Kamera: 5 MP (AF, LED) arka/ 1.3 MP ön kamera
Hafıza: 1GB RAM / 16GB eMMC
Boyutlar ve Ağırlık: 259.8 x 178.0 x 8.69 mm
Diğer : Adobe Flash Player desteği
USB aparatı ile bağlantı: DLNA; HDM
Yüklü gelen Uygulamalar: Tarayıcı, Hesap Makinesi, Kamera, Kişiler, İndirilenler, Mesajlaşma, Ayarlar, Ses Kayıt, Vide, Müzik, Galeri, Email, Saat, Video Kaydetme, Takvim,
Uygulamalar: Tarayıcı, Hesap Makinesi, Kamera, Kişiler, İndirilenler, Mesajlaşma, Ayarlar, Ses Kayıt, Vide, Müzik, Galeri, Email, Saat, Video Kaydetme, Takvim, Google Mobile Suite (GMS): Sesle Arama, Gmail,GTalk, Market, Navigasyon. Google Translate DLNA: Fotograf, müzik ve videoları birden fazla cihazda DLNA özelliği ile paylaşın. Swype: Mesaj yazmanın daha hızlı ve daha kolay yolunu keşfetmek icin deneyin. Harflerin üzerinde parmagınızı gezdirin ve kelimeleri olusturun.. Document reader/editor: Quickoffice® Pro HD ile office dökümanları ile çalışmak çok daha kolay Dropbox: Dropbox ile tüm dokumanlarınız, fotograflarınız, video ve müzikleriniz hep yanınızda. Dropbox'a yuklediginiz tüm dosyalar anında bilgisayarınızda, akıllı cihazınızda ve dropbox web sitesinde kullanımınıza hazır Games:SimCity, Need for Speed, Tetris deneme sürümleri Hava Durumu:AccuWeather ‘ın Honeycomb versiyonu ile mukemmel grafik dizayn Pulse: Pulse ile favori web sayfalarınızdaki en son guncellemeler özet haliyle tabletinizin ekranında detaylar icin bir tık yeter Twitter
Bağlantı ve içerik paylaşımı:: DLNA özelliği olan tüm cihazlarla video, müzik ve dosyaları paylaşabilirsiniz.
Vodafone İş Ortağım Smart Tab II 10" 3-19 adet arası toplu alımlar" 20 ve üzeri toplu alımlar
Data Miktarı 250 mb 1 GB 8 GB 1 GB 8 GB 1 GB 8 GB
Aylık Taksit Bedeli 45 TL 55 TL 65 TL 49,5 TL 58,5 TL 44 TL 52 TL
Vodafone İş Ortağım Smart Tab II 7" 3-19 adet arası toplu alımlar" 20 ve üzeri toplu alımlar
Data Miktarı 250 mb 1 GB 8 GB 1 GB 8 GB 1 GB 8 GB
Aylık Taksit Bedeli 30 TL 39 TL 49 TL 35,1 TL 44,1 TL 31,2 TL 39,2 TL
 • Vodafone İş Ortağım Smart Tab II 7" ve Vodafone İş Ortağım Smart Tab II 10" kapsamında, kurumsal faturalı aboneler, aşağıdaki tabloda gösterilen kampanyalardan birini seçmeleri ve seçtikleri kampanya kapsamında belirtilen aralıktaki miktarda cihaz almaları durumunda, cihaz başına içinde aylık cihaz taksit bedeli ve aylık internet kullanım ücretini bulunduran toplam ücreti 24 fatura dönemi boyunca ödemeyi taahhüt etmeleri durumunda; tabloda belirtilen cihazı alabileceklerdir. Taahhüt ettikleri süre boyunca, tarife ve paketlerine ek olarak aylık yurtiçinde tabloda belirtilen miktarda internet kullanım hakkına sahip olacaklardır.
 • Kampanya kapsamına dahil edilebilecek aboneler için çeşitli kriterler bulunmaktadır. Kampanya kapsamına son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve/veya son 8 aydır kısıtlı/dondurulmuş statüsüne girmemiş olan aboneler dahil edilebilecekler.
 • Abonenin müşteri numarası altında yer alan faturalı hatlarından, abonelik yaşı 8 aydan büyük olan hattına ait son 8 aylık toplam fatura tutarının en az 350 TL olması ve bu hattın fatura ödemelerinin düzenli olarak yapılmış olması durumunda, bu aboneler taahhüt ettikleri tutarları aylık faturaları üzerinden ödeyeceklerdir.
 • Belirtilen kriterlerden herhangi birisine uymayan aboneler anlaşmalı banka kartları ile taahhüt ettikleri tutarın ilk 12 aylık ödemesini yapması durumunda kampanya kapsamında yer alabileceklerdir.Kampanya esasları aşağıda belirtilmektedir:
 • Kampanyadan kurumsal aboneler yararlanabilir.
 • Yurt dışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • İlgili fatura dönemi içerisinde kampanya kapsamında kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bir müşteri numarasına bağlı 50 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi ve abonenin kaldığı dönemde hakettiği indirimlerin eklenmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa 12 aya kadarki dönemde hesaplanan cezai şart avans olarak abonenin faturasına yansıtılacak ve bu tutar bankadan tahsil edilecektir, geri kalan 12 aya ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • Kampanyanın taahhüt süresi abonenin tarifeye geçiş tarihi itibariyle başlar.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı aylık veri kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemez
 • Vodemnet paketlerinde dönem içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip servis ücretini öder.
 • Abonelerin sms ve/veya ses kullanımları ve/veya bu paket haricinde eş zamanlı olarak kullanabilecekleri mobil internet paketleri kullanımları faturada ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur. Mevcut data paketi kullanıcılarının kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır.
 • Abonenin taahhüt süresinin son ayında, en geç hesap kesim döneminde, taahhüt süresinin bitmesinin ardından hattına tanımlı paketini değiştirmeyi talep etmediği durumda, tahhüt süresini takip eden dönemde kampanya kapsamında hattına tanımlanmış olan tarifenin indirimsiz bedeli üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir
 • Aboneler paketler arası geçiş yapamaz
 • Vodafone İş Ortağım Smart Tab II 7"'in son kullanıcı maliyeti 465 TL; Vodafone İş Ortağım Smart Tab II 10" Tablet'in son kullanıcı maliyeti 899 TL'dir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazla ilgili teknik sorunlarda üretici,ithalatçı, distribütör firmanın garanti şartları geçerlidir; Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve Vodafone Teknoloji Hizmetleri A.Ş.'nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya 01.07.2013 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Popüler Cihazlar

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.