Sağlık

Günümüzde sağlık sektöründeki herkes kuruluşlarının önümüzdeki yıllarda ciddi zorluklarla karşı karşıya olduğunu kabul ediyor. Sağlık hizmetlerine olan talep artmakla birlikte, maliyetler ise devamlı olarak artıyor. Hastaların ihtiyaçları ise her geçen gün daha da karmaşıklaşıyor ve beklentileri artıyor. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve işletme finansallarını yönetmek arasındaki dengeyi kurma sağlık sektöründe istikrarı sürdürmek için çok önemli. Eğer siz hazırsanız, geleceğin sağlık sektörü için heyecan verici olduğunu söyleyebiliriz.

Sağlık sektöründe yer alan işletmeler için yeni teknolojiler iş yapış şekillerini ve hasta bakımını baştan aşağı değiştirecek ve Vodafone Business olarak sağlık sektörüne özel çözümlerimiz ile dijital dönüşüme öncülük ediyoruz. Hastalarınızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılarken, onlara dijital çağın getirmiş olduğu ileri seviye bir sağlık deneyimi sunmanızı sağlayan çözümler tasarlıyoruz. Bununla birlilte, maliyetlerin her geçen gün daha da arttığı sağlık sektöründe işletmenizin maliyetlerini azalatan ve verimliliklerini arttıran çözümler sunuyoruz.

Müşteri Hikayeleri

Acıbadem

4 ülkede toplam 22 hastane, 15 tıp merkezi ve 22.500 çalışanıyla geniş çapta sağlık hizmetleri veren Acıbadem Sağlık Grubu, özellikle yabancı hastaların deneyimini iyileştirmek ve hizmetlerini dijitalleştirip entegre hale getirmek için bir çözüme ihtiyacı vardı.

Türkiye’nin dijitalleşme öncüsü ve dünyanın lider IoT sağlayıcısı olarak Acıbadem Sağlık Grubu’nun bu ihtiyacını Red CRM hizmetimizle sağladık. Bu çözüm, operasyonun her adımının daha entegre çalışmasını sağlıyor ve sistemleri akıllı hale getiriyor.

Kurum bu sayede hastaların süreçlerini baştan sona takip edip taleplerin ve bilgilendirmelerin anlık olarak aktarılmasını sağlıyor. Bu sayede müşterilerine daha kaliteli ve dijital bir hizmet sunuyor.

Diyabet Vakfı

Türkiye’de diyabetle mücadele ve diyabetli kişilerin yaşam kalitesinin geliştirilmesi hedefleriyle hizmetlerine devam eden Türkiye Diyabet Vakfı tarafından geliştirilen Diyabet Destek Noktası projesinde aile sağlığı merkezlerinde diyabet eğitimleri verebilmek ve hastaların takibini sağlayabilmek için altyapıya ihtiyaç vardı.

Türkiye’nin dijitalleşme öncüsü ve dünyanın lider IoT sağlayıcısı olarak Türkiye Diyabet Vakfı’nın bu ihtiyacını M2M data hattı hizmetimizle sağladık. Bu altyapı kurumların bilgi merkezleriyle cihazlar arasında kablosuz iletişim kurulabilmesini sağlıyor.

Vakıf bu sayede hastalarının sağlığını takip edip yaşam kalitelerini artırırken Vodafone Business’ın kesintisiz ve hızlı altyapısıyla sistemi her zaman güvende tutuyor ve projesini büyütmeye devam ediyor.

Sağlık Sektörüne Özel Çözümlerimiz

Araç Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi

Vodafone ATS çözümüyle araçlarınızın lokasyon ve hareketlerini tek ekrandan kontrol edebilir ve sistemin sağladığı verilerle rota ve kullanım optimizasyonu sağlayabilirsiniz.

Vodafone Fiber

Vodafone Fiber

Şirketinizin internet ihtiyacını, Vodafone Net’in fiber optik alt yapısı üzerinden, kesintisiz ve hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Siber Güvenlik

Siber Güvenlik

Vodafone atak önleme, firewall ve diğer güvenlik sistemleri sayesinde hastalarınızın/müşterilerinizin verilerini koruyabilir ve sağlık sektörünün önemli bir gerekliliği olan güvenlik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İç Mekan Navigasyon

İç Mekan Navigasyon

Bu sistemle, hastaların randevu aldıkları andan taburcu olana dek tüm süreçlerini ve günlük yaşamlarındaki ihtiyaçlarını takip edip daha verimli hale getirebilir. Sağlanan veriyle tüm süreçlerinizi geliştirebilirsiniz.

main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midBenim Vodafone'umnetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube