Ready News

Elektrikli Spor Araçlar Yollara İniyor

Cenevre otomobil fuarında sergilenecek olan Cupra e-Racer, spor elektrikli araçlar için yeni bir adım.

Detaylı Bilgi

Cepten Baskılar Artıyor

Cep telefonları ile çekilen fotoğraflar artık yalnızca sosyal medyada paylaşılmıyor. Baskı dönemi geri döndü.

Detaylı Bilgi

Çocuklar İçin Akıllı Telefon

Çocuklarının güvenliğinden endişe eden ebeveynlerin içi bu yeni telefon ile rahat edecek.

Detaylı Bilgi

WhatsApp’ta Önemli Güncellemeler

WhatsApp, yeni güncelleme ile aralarında zaman ve konum çıkartmalarının da bulunduğu pek çok yeni özellik ekledi.

Detaylı Bilgi

Tabletlerden Güçlü İş İstasyonuna

Wacom kendi tabletlerini kolayca güçlü birer iş istasyonuna dönüştüren aparatı tanıttı.

Detaylı Bilgi

PWC Dijital

PwC’nin yayınladığı Dijital IQ 2017 araştırması, 2007 yılından beri şirketlerin ne kadar ilerlediğini ve yeni nesil dijital teknolojilerden değer elde etmek için nelerin gerekli olduğunu ortaya koyuyor.

Detaylı Bilgi

Airbus Uçan Taksi

2050’de dünya nüfusunun 10 milyara ulaşması bekleniyor. Çok değil 2030’da ise dünya nüfusunun %60’ının şehirlerde yaşayacağı tahmin ediliyor. Bu veriler tek başına bile şehirlerde yaşama dair birçok soruyu ve çözüm arayışını beraberinde getiriyor.

Detaylı Bilgi

Catapult

Geleceğin kentlerini inşa etmek iş dünyası, teknoloji dünyası ve hatta hükümetler için bile büyük bir önem taşıyor. Gelecekte ayakta kalabilecek şehirler yaratmak için de tüm bu tarafların birlikte hareket etmesi oldukça önemli...

Detaylı Bilgi

Öne Çıkan Uygulamalar

2020’ye kadar mobil uygulama endüstrisinin yıllık brüt gelirinin 189 milyar doları aşması bekleniyor. 2015 yılında bu rakamın 41,1milyar dolar olduğu göz önüne alındığında muazzam bir büyümenin bizleri beklediği aşikâr.

Detaylı Bilgi

Gelecekteki İş Gücü Stratejileri

Dördüncü Sanayi Devrimi, teknoloji ve sanayi konuşuluyorsa eğer daima bir numaralı gündem maddesi olarak öne çıkıyor. Dünya Ekonomik Forumu’nun gerçekleştirdiği araştırma ise bu devrimle birlikte iş gücü stratejilerinin nasıl değişeceğine, bu alanda özellikle İK fonksiyonunun üzerine deşecek görevlere dair bir öngörü sunuyor.

Detaylı Bilgi

Kafana Göre Hikaye İzle

Dünyayı kasıp kavuran ve Türkiye’de de örneklerine rastladığımız ‘Netflix’ bu alandaki iddiasını güçlendiriyor. Netflix, yeni projesi ‘etkileşimli içerik’ ile izlediğimiz içeriklere tercihlerimize göre yeniden şekil vermeyi hedefliyor.

Detaylı Bilgi

Tüketici Trendleri

Tüketici beklentilerinin gittiği yönü görmek ve bir sonraki hamleyi buna göre yapmak rekabette önemli bir avantaj sağlıyor. İşte harekete geçmek ve fark yaratmak için Trendwatching tarafından belirlenen 2017’nin öne çıkan tüketici eğilimleri.

Detaylı Bilgi

Blockchain’in İş Yapış Biçimini Değiştirdiği 5 Sektör

Her ne kadar blockchain ilk deneyimini kripto para birimi Bitcoin ile yaşamış olsa da, dağıtık elektronik blok teknolojisi hızla çeşitli endüstrilere giriş yapıyor.

Detaylı Bilgi

Kendi Gözlüğünü Getir Dönemi Başladı

İşletmelerde kendi cihazını getir (BYOD) döneminden sonra şimdi de kendi gözlüğünü getir (BYOG) dönemi başlıyor. Akıllı gözlükleri ile işe gelmeye başlayacak olan çalışanlara hazır mısınız?

Detaylı Bilgi