Vodafone Süper İnternet

Yükleniyor

Konuşana Vodem Hediye Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Kampanya kapsamındaki tarifelerden birine 12 ay taahhüt verin, hem Vodem'e ücretsiz sahip olun hem de ilk ay kullanabileceğiniz 1 GB internet Vodafone'dan hediye olsun!

Konuşana Vodem Kampanyası
Kampanya kapsamındaki tarifelerden birine 12 ay taahhüt verin, hem Vodem'e ücretsiz sahip olun hem de 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet Vodafone'dan hediye olsun!

Dilediğiniz gibi konuşurken süper internetin keyfini çıkarın.
İş Ortağım Tarifeleri
İş Ortağım Midi
İş Ortağım Maxi
İş Ortağım Süper
İş Ortağım Süper Plus
İş Ortağım Mega
İş Ortağım Mega Plus
Tarifelerin detayları için tıklayınız.
 • Vodafone "Konuşana Vodem Hediye" kampanyası kapsamında, İş Ortağım Midi, İş Ortağım Maxi, İş Ortağım Süper, İş Ortağım Süper Plus, İş Ortağım Mega, İş Ortağım Mega Plus, Cep kamu30, Cep kamu40, Cep Kamu 1000 Midi , Cep kamu 1000 Maxi, Yeni Cep kamu 1000 Maxi tarifelerinden birine 12 ay taahhüt veren kurumsal faturalı abonelere, aynı müşteri numarası altında farklı bir faturalı hatla birlikte kullanılmak üzere 1 adet K3770 model Vodem hediye edilecektir . ( Kampanya dahilindeki ses tarifeleri yukarıda verilmiştir.)
 • Kampanyaya dahil olan abonelerin, Vodem ile kullanacakları hatta, kampanyaya girdiği an itibariyle bir defaya mahsus olmak üzere 1GB hediye internet yüklenecektir. Hediye internet paketinin kullanım süresi 30 gün olarak belirlenmiştir; 30 gün içerisinde kullanılmayan MB/GB miktarı bir sonraki aya devretmez.
 • Bu kampanyadan abonelerin yararlanabilmeleri için, Hediye Vodem'in tanımlanacağı hat ile abonelerin kampanyaya katıldıkları ses hattının aynı müşteri numarası altında olması gerekmektedir.
 • Kampanya kurumsal faturalı aboneler için geçerli olacaktır.
 • Kampanya girişinde abonelerin Hediye Vodem kullanacakları farklı bir faturalı hatta daha sahip olmaları gerekmektedir. Müşteriler taahhüt vererek kampanyaya katıldıkları ses hattının dışında yeni veya mevcut faturalı hatlarından herhangi birini Hediye Vodem'lerinde kullanmak üzere seçebilirler.
 • Hediye Vodem için tanımlanacak olan GSM hattı bu kampanya kapsamında sadece bir kez kullanılabilir.
 • 1 GB hediye internet paketi sadece Hediye Vodem için tanımlanan GSM numarasına yüklenecektir.
 • Abonenin Vodem tanımlanacak GSM hattını kampanya girişinden itibaren ilk 30 gün içinde iptal etmesi, devretmesi, dondurulması (kendi isteği ile de dahil), şebeke içi geçiş yapması (ön ödemeli hatta geçmesi) ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda hediye olarak tanımlanan 1GB internet paketi iptal edilir.
 • Taahütname geçerlilik süresi bitiminden önce; abonenin kullanım taahhüdü verdiği tarifenin tanımlı olduğu hattına ilişkin olarak; Vodafone Tip GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattının dondurulması, iptal edilmesi ve/veya hattını iptal etmesi, dondurması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda ya da taahhütnamedeki yükümlülüklerine aykırı hareket etmesi, taahhütnamede belirlenmiş tarifeler dışında başka tarifelere geçmesi durumunda; Taahhütname'ye aykırılık tarihine kadar birikmiş tüm fatura borçlarının yanısıra, cezai şart tutarı aşağıdaki şekilde hesaplanarak abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı:(Cihaz Bedeli / Taahhut suresi ) * kalan ay sayısı) + verilen indirimler (1GB internet bedeli olan KDV,OIV Dahil 30TL) olarak belirlenmiştir.
 • Aynı müşteri numarasına ait faturalı kurumsal abone, en çok 50 adet GSM numarası ile bu kampanyaya katılabilir.
 • Vodafone Süper Hızlı Mobil Internet hizmetinden faydalanmanız için 3G yazıp 3636'ya göndererek 3G aboneliğini başlatmış olmanız ve Vodafone 3G kapsaması içerisinde olmanız gerekmektedir. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Aboneler 3G aboneliklerini başlattıkları takdirde promosyon datayı 3G şebekesinde kullanacaklardır; bu durumda abonelere 7.2 Mbps'ye kadar hız ile hizmet verilir.
 • Aboneliğini 3G'ye açtırmayan aboneler mevcut data altyapısını (2G/edge) kullanacaklardır
 • Kampanya sonlanma tarihi 15.10.2012'dir.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.