iPhone 5

iPhone 5

Bu kampanya sona ermiştir.

 • iPhone 5 tarifenize ek ayda 49 TL‘den başlayan fiyatlarla...

Telefon hakkında

 • 8 Megapiksel iSight Kamera
 • 1,9 Megapiksel Kamera Çözünürlüğü (Ön)
 • İşletim Sistemi: iOS6
 • A6 İşlemci
 • Ekran boyutu: 4 inç Retina Ekran

Ayda 49 TL'ye sahip olabilirsiniz

Telefonun Özellikleri
Kapasite 16GB
32GB
64GB
Boyut ve Ağırlık Boyut: 123.8 x 58.5 x 7.6 mm
İncelik : 7.6 mm
Derinlik: 9.3 mm
Ağırlık: 112 grams
Mobil ve Kablosuz UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz)
GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
802.11a/b/g/n Wi-Fi (802.11n 2.4GHz ve 5GHz)
Bluetooth 4.0 kablosuz teknolojisi
Lokasyon A-GPS ve GLONASS
Dijital pusula
Wi-Fi
Mobil
Ekran Retina ekran
4 inç Retina Ekran
1136 x 640 pixel çözünürlük - 326 ppi
Kamera, Fotoğraf, ve Video 8 megapixel iSight camera
Video kayıt
Video oynatıcı
Yüz tanıma
FaceTime HD camera with 1.2MP photos and HD video (720p) up to 30 frames per second
Autofocus
Güç ve Pil Konuşma süresi: 8 saat (3G)
Müzik çalma süresi: 40 saat
Video oynatma süresi: 10 saat
Bekleme süresi: 225 saat
Ses Desteği Desteklenen ses formatları: AAC (8 to 320 Kbps), Protected AAC (from iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8 to 320 Kbps), MP3 VBR, Audible (formats 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX, and AAX+), Apple Lossless, AIFF, and WAV
TV ve Video Desteklenen video biçimleri: H.264 video, 30 kare/sn, 160 Kbps’ye kadar AAC-LC sesli Yüksek Profil seviyesi 4.1, 48 kHz, stereo ses girişi .m4v, .mp4 ve .mov dosya biçimleri; MPEG-4 video, 2,5 Mb/sn’ye kadar
Apple TV'ye (3. nesil) 1080p'ye kadar ve Apple TV'ye (2. nesil) 720p'ye kadar AirPlay video aktarma
Mail Ek Desteği İnternet Kullanımı: 3G üzerinden 8 saate kadar, Wi-Fi üzerinden 10 saate kadar

iPhone 5 Kampanyası
İş
Ortağım Herşey Dahil Global 125 TL
İş
Ortağım Mega Plus 99 TL
İş
Ortağım Mega 85 TL
İş
Ortağım Herşey Dahil Pro 85 TL
İş
Ortağım Esnaf Avantaj Mega 85 TL
Tarife Bagimsiz 4GB Internet ve Sinirsiz E-Posta dahil
24 ay taahhüt ile tarifenize ek ödeme*
iPhone 5 - 16 GB 49 TL 69 TL 69 TL 69 TL 69 TL 99 TL
iPhone 5 - 32 GB 59 TL 79 TL 79 TL 79 TL 79 TL -
iPhone 5 - 64 GB 69 TL 89 TL 89 TL 89 TL 89 TL -
*Ortak Havuz tarifeleri hariçtir.
** Kontrat süresince tarifenize yansıyacak indirimler ve ek ödeme bedelleri kurumsal taahhütnamede belirttiğimiz gibidir.
 • Vodafone iPhone5 Kampanyalari" kapsaminda 24 ay suresince İş Ortağım Mega, İş Ortağım Mega Plus, Esnaf Avantaj Mega, İş Ortağım Her Şey Dahil Pro Paket, İş Ortağım Her Şey Dahil Global Paket tarifelerinden birini kullanmayı taahhüt eden aboneler her bir tarife ve her bir cihaz için ayrı ayrı belirlenmiş aylık ek ödemeler karşılığında iPhone 5 16GB, iPhone 5 32GB, iPhone 5 64GB sahibi olabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya paket üzeri data kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında abonelerin seçtikleri tarife bedelleri üzerinden seçilen tarifeye göre indirim verilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurt dışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerli olup, ayrıca ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında Vodafone Mağazaları'nden yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler belirlenmiş ilk 12 aylık bedeli anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; son 12 aylık bedel ise 13. aydan itibaren aboneden ayrıca tahsil edilecektir. Kampanya dahilinde geçerli kredi kartı olmayan aboneler bu kampanyaya dahil edilemeyeceklerdir.
 • Abonelerin müşteri numaraları altında yer alan hatlardan en az bir tanesinin aşağıdaki kurallara uyması durumunda aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olmak ve/veya son 8 aydır kısıtlı/dondurulmuş statüsüne girmemiş olmak ve bu hatta ait son 8 aylık fatura tutarının en az 350 TL olması kredi kartıyla ödeme zorunluluğu olmaması için aranan şartlardır. MNP ile gelen tüm aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmaktadır. Kampanyada her bir tarife için belirlenmiş bedellerin detayları kampanya tablosunda verilmektedir.
 • İlgili kampanya kurumsal ve bireysel aboneler için geçerlidir.
 • Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Bireysel aboneler bireysel tarifeler, kurumsal aboneler kurumsal tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
 • Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurt dışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları), kurumsal müşteri numarasına bağlı 50 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği roaming data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa 12 aya kadarki dönemde hesaplanan cezai şart avans olarak abonenin faturasına yansıtılacak ve bu tutar bankadan tahsil edilecektir, geri kalan 12 aya ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir. Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • iPhone 5 16GB'ın Vodafone'a maliyeti 2.139 TL, iPhone 5 32GB'ın Vodafone'a maliyeti 2.473 TL, iPhone 5 64GB'ın Vodafone'a maliyeti 2.826 TL,
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Mevcut bir kontratı olan kurumsal müşteriler yalnızca tarife bağımsız kampanyadan yararlanabilir.
 • Ek Ödeme kampanyası tahhütnamesi için tıklayın.
 • Kampanya 01.09.2013 tarihine kadar geçerlidir.
 • Tarife bağımsız kampanyası tahhütnamesi için tıklayın.
 • Ek Ödeme Taahhütnamesi için tıklayınız

Cihaz Özellikleri

iPhone’u neden mi seveceksiniz?

iPhone’u olanlar iPhone’larını çok severler. Sadece Retina ekranı yüzünden değil. Ya da olağanüstü kamerası. Uzun pil ömrü yüzünden de değil. Bunların hepsi, ama özellikle iPhone’u kullanması çok kolay olduğu için.Yepyeni tasarım

İmkansız görünüyor değil mi? Daha büyük ekran, daha hızlı bir çip, ultra hızlı kablosuz teknolojiler, 8MP iSight kamera gibi birçok özelliğe sahip bir iPhone nasıl olur da bu kadear ince ve hefif olabilir? Oldu bile. Aslına bakarsanız, iPhone5 bugüne kadarki en ince ve hafif iPhone.4inç Retina ekran

4 inç Retina ekran, her şeyi daha da iyi görebilmenizi sağlıyor. Üstelik gördüğünüz her şey son derece canlı ve gerçeğe yakın. Tasarımı tam da olması gerektiği gibi. Çünkü ekran daha büyük olsa da iPhone 5, iPhone 4S’le aynı genişliğe sahip. Bu nedenle, tek elle kullanımı aynı şekilde kolay.Ultra Hızlı Kablosuz Bağlantı

iPhone 5, sahip olduğu en yeni kablosuz teknolojilerle dünya çapında daha fazla ağa bağlanır.*Üstelik Wi-Fi özelliği de daha hızlıdır. Böylece nerede olursanız olun internette gezebilir, inanılmaz hızlarda indirme yapabilirsiniz.Güçlü A6 Çip

Apple tarafından tasarlanan yeni A6 çip, güçlü olmasına karşın son derece düşük güç bir tüketimine sahiptir. İşlemci ve grafik performansı A5 çipten iki kata kadar daha hızlıdır. Ve tüm bu hıza rağmen, iPhone 5’in pil ömrü olağanüstüdür.

Popüler Cihazlar

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.