Vodafone Süper İnternet

Yükleniyor

Herkesi Vodem'li Yapan Kampanya!

Bu kampanya sona ermiştir.

Herkese Vodem Kampanyası'yla hem süper internet hem de tarifenize süper indirim!

29 TL değerindeki 1GB'lık Vodem Paketi'ne 18 ay abone olun hem tarifeniz için ayda 29TL'lik indirim kazanın, hem de Vodem hediyemiz olsun.

Herkese Vodem
Herkese Vodem Kampanyası'yla;
- İş Ortağım Süper Paket ve üstü paketlerden birini kullanıyorsanız,
- 1 veya 4 GB'lık Vodem Paketleri'ne 18 ay taahhüt vermeniz durumunda ses tarifenizde 29TL'lik indirimden faydalanabilirsiniz.
Aylık Paket Hediye Vodem Aylık Vodem Paketi Ücreti Aylık Tarifenizden İndirim Taahhüt Süresi
1 GB K3770 (7.2Mbps) 29 TL 29 TL 18 ay
4 GB K3770 (7.2Mbps) 39 TL 29 TL 18 ay
Herkese Vodem Kampanyası aşağıdaki tarifelerden birini kullanmanız durumunda geçerlidir:

Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Vodafone "Herkese Vodem" kampanyası kapsamında, Aylık 1GB veya 4 GB Mobil İnternet (Vodemnet) paketlerinden birine 18 ay taahhüt veren kurumsal faturalı abonelere, aynı müşteri numarası altında farklı bir faturalı hatla birlikte kullanılmak üzere kampanya kapsamındaki; İş Ortağım Süper, İş Ortağım Süper Plus, İş Ortağım Mega ve İş Ortağım Mega Plus tarifelerinin aylık ücreti üzerinden, 29 TL (KDV,ÖİV Dahil) indirim ve 1 adet Vodem (K3770) ücretsiz olarak verilecektir. Ücretsiz olarak verilen Vodem marka ve modeli stoklardaki duruma göre değişiklik gösterebilir.
 • Vodafone kampanya koşullarını ve kampanya kapsamındaki tarife/paket ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Bu kampanyadan abonelerin yararlanabilmeleri için, Vodem kampanyasına tanımlanacak hat ile kampanya dahilindeki ses tarifelerinden birini kullanan ses hattının aynı müşteri numarası altında olması gerekmektedir.
 • Kampanya girişinde abonelerin Ses tarifesini kullanacakları farklı bir faturalı hatta (referans numarası) daha sahip olmaları gerekmektedir. Müşteriler taahhüt vererek kampanyaya katıldıkları Vodem hattının (ana numara) dışında yeni veya mevcut faturalı hatlarından herhangi birini ses hattında kullanmak üzere seçebilirler.
 • İndirim verilecek ses hattı için tanımlanacak olan GSM hattı ve kampanya girişi yapılan Vodem hattı bu kampanya kapsamında sadece bir kez kullanılabilir. Aynı müşteri numarasına ait faturalı kurumsal abone, farklı Ana Numara ve Referans Numaralarına tanımlanmak üzere en fazla 50 kez bu kampanyaya katılabilir.
 • Kampanya giriş tarihi itibari ile ve ses hattı kampanya kapsamındaki faturalı ses tarifelerinde ve koşullarında olduğu sürece, ilgili hattın hesaplanacak olan ilk faturası ile birlikte indirim verilmeye baslanır. Bu sebeple söz konusu ilk fatura döneminde çıkan faturanın KDV, ÖİV dahil 29 TL nin altında olması durumunda, sadece fatura tutarı kadar indirim sağlanır ve kampanya kapsamında verilen KDV, ÖİV dahil 29 TL tutarındaki indirimden geriye kalan indirim miktarı bir sonraki aya devretmez. Ses hattı en fazla 18 fatura donemi boyunca indirim almaya devam edecektir.
 • Vodem hattının kampanyası aktif oldugu surece ve ses hattı kampanya kapsamında belirlenen faturalı ses tarifelerinde oldugu sürece , ses hattına indirim verilmeye devam edilecektir. Ses hattına verilen indirim sadece kampanya kapsamındaki koşullar geçerli olduğu sürece devam edecektir. Müşteri kampanya dışındaki ses paketlerine geçiş yaptıktan sonra tekrar kampanya dahilindeki ses tarifelerine geçiş yaparsa ve vodem hattının kampanyası devam ediyorsa, ses hattı tekrar indirim almaya baslayacaktır. Ancak Ses hattı devir, sebeke içi geçiş, mnp port out, dondurma, başka bir kampanyaya katılım ve iptal işlemlerini yaparsa indirimi tekrar geri verilmemek uzere iptal edilecektir.
 • Kampanya girişinde, Vodafone ses hattının üzerinde kampanya dahilindeki tarifeler için ileri tarihli tarife geçiş talebi mevcut olması durumunda, söz konusu ileri tarihli tarife geçiş talebi olan aboneler de talep etmeleri halinde kampanya kapsamına dahil edilir ve kampanya kapsamındaki indirimi kampanya koşullarını sağladığı tarih itibariyle alır.ve söz konusu indirim 17 fatura dönemi boyunca uygulanır.
 • Abone, taahhütname imza tarihinde her iki hattı için (Ana Numara ve Referans Numara) Kampanya koşullarını sağlamak amacıyla ileri tarihli tarife değişikliği talebinde bulunursa, abonenin Referans Numarasına tanımlanacak indirim, uygun tarife değişikliğinin gerçekleştiği fatura döneminden başlamak üzere 17 fatura dönemi boyunca uygulanacaktır.
 • Abone ses hattı için kampanya süresi boyunca fatura donem değişikliği yaparsa; değişiklik yaparak dahil olduğu fatura dönemine ilişkin tutarın faturası oluşturulur. Bu tutar KDV, ÖİV dahil 29 TL nin altında ise kampanya kapsamında sağlanan KDV ÖİV dahil 29 TL tutarındaki indirim sadece fatura tutarı kadar sağlanır ve geriye kalan indirim miktarı bir sonraki aya devretmez.
 • Taahhütname geçerlilik süresi bitiminden önce; abonenin kullanım taahhüdü verdiği tarifenin tanımlı olduğu vodem hattına ilişkin olarak; Vodafone Tip Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattının dondurulması, iptal edilmesi ve/veya hattını iptal etmesi, dondurması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda ya da taahhütnamedeki yükümlülüklerine aykırı hareket etmesi, Vodafone " Aylık Vodemnet Paketleri – 1 GB/4 GB Vodemnet Paket " tarifesi dışında başka bir data tarifesine geçmesi durumunda; Taahhütname'ye aykırılık tarihine kadar birikmiş tüm fatura borçlarının yanısıra, cezai şart tutarı aşağıdaki şekilde hesaplanarak abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı:(Cihaz Bedeli / Taahhut suresi ) * kalan ay sayısı) + ses hattına verilen indirimler (kampanyada kalınan ay sayısı * kdv,öiv dahil 29 TL) olarak belirlenmiştir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Vodafone vodem hattının üzerinde kampanya dahilindeki tarifeler/mobil internet paketleri için ileri tarihli tarife geçiş talebi mevcut olması durumunda, söz konusu ileri tarihli tarife/mobil internet paketi geçiş talebi olan aboneler de talep etmeleri halinde kampanya kapsamına dahil edilir ve "Herkese Vodem" kampanyasına giriş yapmasına izin verilir. Kampanya konusu haklar abonenin kampanya kapsamına dahil edilmesi anında tanındığı için; ilgili tarife/mobil internet paketi değişikliği gerçekleşmeden ve/veya gerçekleştikten sonra kampanyadan çıkış yaparsa mevcut ceza koşulları uygulanır. Uygulanacak ceza, abonenin refarans numarasına kampanya kapsamındaki indirimin tanımlanıp tanımlanmadığına gore değişiklik gösterir.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki tüm tarife ve mobil internet paketleri (vodemnet) için geçerli olan tüm esaslar Faturalı "Herkese Vodem" Kampanyası içerisinde yeralan tüm tarife ve mobil internet yani Vodemnet paketleri içinde geçerlidir.
 • Vodafone Süper Hızlı Mobil Internet hizmetinden faydalanmanız için 3G yazıp 3636'ya göndererek 3G aboneliğini başlatmış olmanız ve Vodafone 3G kapsaması içerisinde olmanız gerekmektedir. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • İlgili kampanya kurumsal faturalı aboneliklere açıktır.
 • Tarife kullanım bilgilerine internet vb gibi mecralardan ulaşılabilir.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurt dışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • İlgili fatura dönemi içerisinde Aylık Vodemnet paketleri - 1 GB ve 4 GB Vodemnet paket dahilinde kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez.
 • Faturalı Vodem Kampanya portföyündeki cihazlar Vodafone SIM kartlarıyla sorunsuz çalışmaktadır. Diğer operatörlerin kartlarıyla kullanabilmek için manuel ayar yapılması gerekmektedir.
 • Aboneler, vodem kullandıkları hatla taahhüt süreleri boyunca bir kere üst pakete (1GB Vodemnet paketten 4 GB Vodemnet pakete) bir kere de kampanyaya ilk girişlerinde seçtikleri pakete geri dönme hakkına sahiptirler. Aboneler yeni seçtikleri paketi dönem sonu itibariyle kullanmaya başlayacak olup, yeni dönem itibariyle seçtikleri pakete göre ücretlendirileceklerdir.
 • Vodem kullandıkları hatla Paket değiştiren aboneler üst/alt pakete geçtiklerinde yeni cihaz talebinde bulunamazlar.
 • Abone vodem hattına ait numaraya tanımlanmış olan data paketini ilk fatura dönemi bitmeden değiştiremez.
 • Abone vodem hattına ait numaraya tanımlanmış olan data paketini bir fatura dönemi içerisinde bir kere değiştirebilir.
 • İlgili kanun maddeleri gereğince; bir kereye mahsus ilk abonelik tesisi için Özel İletişim Vergisi (ÖİV), Telekomünikasyon Kurumu ruhsat ücreti aboneden alınır. Hattın kullanımından doğan Telekomünikasyon Kurumu kullanım ücreti abone tarafından ödenecektir. Abonenin hattını kullanmaması veya kendi isteği ile tekrar kullanmak üzere kapatması durumlarında tüm aylık bedeller abonenin faturasına yansıtılır.
 • Kampanyaya katılım Vodafone Mağazalarınden, Vodafone Kurumsal Satış Kanalları üzerinden gerçekleştirilecektir.
 • Tüm fiyatlara vergiler dahildir. Kampanya 15.10.2012 tarihine kadar geçerlidir.
 • Taahhütname için tıklayın.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.