Güvenli Depo ile Red Business Pro’luların tüm verileri güvende.

Güvenli Depo ile
Red Business Pro’luların
tüm verileri güvende.

Red Business Pro’lu Esnaflar, cihazlarındaki 100 GB'a kadar tüm verilerini Güvenli Depo ile ücretsiz yedekliyor.

Red Business Pro’lu Esnaflar, cihazlarındaki 100 GB'a kadar tüm verilerini Güvenli Depo ile ücretsiz yedekliyor.

• Güvenli Depo ile tüm fotoğraf, video ve müzikler yedeklenebilir ve güvenle saklanır.

• Önemli kişiler, numaralar, SMS'ler ve e-posta adresleri de Güvenli Depo ile saklanabilir.

• Yedeklenen tüm bilgilere istenilen cihazdan, istenildiği zaman ulaşılabilir.

Güvenli Depo nasıl aktive edilir?

REDBUSINESS yazıp 9080’e ücretsiz SMS attıktan sonra, cihazınıza gelecek aktivasyon linki üzerinden veya http://vftr.co/redbusscon linki üzerinden aktivasyon ve üyelik işlemleri başlatılır.

Aktivasyon adımları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

1) Güvenli Depo Nedir?

Güvenli depo fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı saklayabileceğiniz, internete erişebildiğiniz istediğiniz yerden ulaşabileceğiniz ve kolayca paylaşım yapabileceğiniz depolama servisidir.

2) Güvenli Depo’yu kimler kullanabilir?

Bireysel ve kurumsal Vodafone aboneleri Güvenli Depo Servisi’nden faydalanabilir. Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tablet kullanıcıları, Güvenli Depo’ya mobil uygulama üzerinden, akıllı cihaz sahibi olmayanlar ise web sitesi üzerinden erişebilirler.

3) Güvenli Depo’ya nereden ulaşabilirim?

Uygulamayı cihazınızın markasına göre, Google Play veya App Store üzerinden indirip, Self Servis şifresiyle uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Web sitesi üzerinden ise; https://guvenlidepo.vodafone.com.tr adresinden erişilebilir.

4) Güvenli Depo’yu nasıl kullanmaya başlarım?

Uygulamayı cihazınızın markasına göre, Google Play veya App Store üzerinden indirin. Self Servis şifresiyle uygulamaya giriş yapın.

• Vodafone numarası

• Self servis şifresi almak için "S" yazıp 7000’e kısa mesaj gönderilir.

5) Güvenli Depo’ya nasıl giriş yaparım?

Uygulamayı açtıktan sonra, 4.5G mobil internet üzerinden bağlıysanız otomatik olarak giriş yapabilirsiniz. Wi-Fi ile bağlıyken telefon numarası ve Şifre ile giriş yapabilirsiniz.

6) Güvenli Depo’ya nasıl yükleme yaparım?

Fotoğraf, video, müzik ve dosyaları, web sayfasındaki "yükle" tıklanarak veya sağ üst alandaki "Yükle" ikonu tıklanarak veya güvenli depo uygulamasında ise "+ Dosya yükle" ikonuna basılarak yükleme yapılır. Uygulamayı telefona kurulduktan sonra, "Fotoğraf yedeklemeyi etkinleştir" konuma getirildiğinde telefonla çekilmiş fotoğraflar; Android ve Iphone cihazlarda otomatik olarak yüklenir. Rehber yedekleme ayarını etkinleştirdikten sonra tüm rehberinizi yedeklemiş olursunuz.

7) Vodafone Güvenli Depo hizmeti için ne kadar ücret ödenmesi gerekiyor?

Red Business Pro'lu aboneler 100 GB'lık Güvenli Depo paketinden kampanya devam devam ettiği sürece yararlanabilecektir. Vodafone, kampanya da değişiklik yapma hakkında sahiptir.

8) Ücretsiz Güvenli Depo kampanyası ne zamana kadar geçerlidir?

Red Business Pro'lu abonelere özel ücretsiz güvenli depo kampanyası 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerlidir.

main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midmain_icn_My_Vodafonenetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube