İş Ortağım Dönüşen Tarife

Yükleniyor

Yeni abone alımına 28 Eylül 2017 tarihi ile kapanmıştır,
Yeni tarifeler için tıklayınız.

Vodafone Dönüşen Tarife

1) Dönüşen Tarife nedir?

Vodafone İş Ortağım Dönüşen Tarife ile dakikalarınız mobil internete dönüşebiliyor. Böylece tarifede kullanılmayan dakikalar boşa gitmiyor, internete ihtiyacınız olduğu her an hiç bir ekstra ücret ödemeden internete de girebiliyorsunuz. Üstelik Tarifemizin çok basit bir formülü var, 1Dakika = 1MB, Yani nasıl? 2000dk’lık dönüşen tarife alırsınız. Bunun 1000dk’sı ile heryöne konuşma yapabilirken , artan kısmı da 1000MB internet olarak kullanabilirsiniz. Ya da aylık 800 dk konuşurken , 1200 MB’lık internet kullanımı yapabilirsiniz. Ne kadar konuşacağınızı ve internet kullanacağınızı ayarlamak için hiç bir ek işlem yapmanıza gerek yoktur. Siz konuştukça ya da internete girdikçe dönüşen dakikalarınız kullanımınız kadar düşecektir.
Devamını oku

2) Dönüşen Tarifeler nelerdir?

3 adet tarifemiz mevcuttur. 1000 dönüşen dakika , 2000 dönüşen dakika ve 3000 dönüşen dakika , Üstelik 21 milyon Vodafone’lu ve şirket içi konuşmalarınız sınırsızdır, dönüşen dakikalarınızdan düşmez. Dönüşen dakikalarınızı sadece diğer yönlere arama yaparken ve telefonunuzdan internete girerken kullanırsınız. Tarifelere 22,5TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak için , hemen sağdaki butona basıp bilgilerinizi bırakın sizi arayalım ya da 0850 542 42 42’yi tuşlayın siz bize ulaşın!
Devamını oku

3) 2000 dönüşen dakika ile neler yapabilirim?

Örneğin şirket içi 5000dk görüşme yapabilir ,müşterilerinizi 10.000dk arayabilirsiniz ve bu görüşmelerin hiç biri 2000 dönüşen dakikanızdan düşmez.
Böylece dönüşen dakikalarınızla 800dk diğer operatör yönüne görüşme yapabilir, kalan 1200dk ‘nızı da 1200MB olarak kullanabilirsiniz.
1200 MB ile yapabilecekleriniz şu şekildedir:
Ayda Whatsapp’ı 175 saat kullanabilirsiniz ya da
Ayda 63134 ekli mail gönderebilirsiniz.
Ayda 5 saat video izleyebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için sayfamızdaki mobil internet hesap makinesine bekleriz.
Devamını oku

4) Tarifenizdeki dakikaları doldurmak üzeresiniz, şimdi ne yapabilirsiniz?

Öncelikle dönüşen dakikalarınız bitmiş olsa bile, 21 milyon Vodafone’lu ile ve şirket içi ücretsiz konuşmaya devam edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
Dilerseniz dönüşen dakikalarınızı durdurabilir, dilerseniz çok uygun fiyatlarla bir üst tarifeye geçebilir , dilerseniz de kullanıcı dostu aşım ücretleri ile konuşmanıza devam edebilirsiniz.
Aşım ücretimiz günlük 5TL olup , size gün içinde kullanacağınız 500dakika ve 500MB internet sağlar.
Örneğin , tarifenizin yenilenmesine 2 gün kala dönüşen dakikalarınız bitti diyelim, sizin de konuşmanıza devam etmeniz gerekti, bu durumda 2 gün için toplam 10TL aşım ödeyeceğinizi bilerek rahatça konuşmaya devam edebilirsiniz.
Ufak bir hatırlatma , dönüşen dakikalarınızı durdurmak veya üst tarifeye geçmek isterseniz, şirket işlem yetkilisinin bizlerle iletişime geçmesi gerekmektedir.
Devamını oku

5) Dönüşen dakika kullanımını nasıl takip edebilirim?

Ne kadar dönüşen dakikalarınızı kontrol etmek isterseniz OZET ya da D yazıp 7000’e ücretsiz bir SMS atabilirsiniz. Vodafone’dan size gönderilecek SMS’te ne kadar dönüşen dakikanız kaldığı bilgisi gönderilecektir. Buna ek olarak tarifenizin %80’i ve tamamını doldurduğunuz zaman otomatik mesajlar bizler tarafından gönderilecektir.
Devamını oku

Tekliflerimiz

Small 1000 Dönüşen Dakika 45
Medium 2000 Dönüşen Dakika 60
Large 3000 Dönüşen Dakika 80
24 ay kontrat sözünüze *
22,5 TL 30 TL 40 TL
Vodafone’lularla Sınırsız Konuşma
* 5 ve üzeri Red Business hat sahibi olanlara özel.

Kampanyalar

Small Medium Large
Tarife Fiyatı 45TL 60TL 80TL
% 25 indirimle
12 ay veya 24 ay sözünüze
34TL 45TL 60TL
%40 indirimle
12 ay sözünüze
5+ Red Business ile
27TL 36TL 48TL
%50 indirimle
24 ay sözünüze
5+ Red Business ile
22,5TL 30TL 40TL

 

• Fatura aşımını önlemek için sadece 5TL’ye Duran Tarife özelliğinden yararlanabilir, fatura artışını dilediğiniz miktarda durdurabilirsiniz.

 

• Dönüşen dakikalarınız bittiğinde günlük 5 TL ödeyerek ekstra 500 dönüşen dakika kazanabilirsiniz. Bu 500 dönüşen dakikanızı gün içerisinde yine dilerseniz her yöne dakika ya da internet olarak kullanabilirsiniz. Duran Tarife’niz varsa, bu ücret faturanızı durduğunuz miktarın üzerine eklenir.

 

• Paketinizde kalan dönüşen dakika miktarını OZET veya DINAMIK yazıp 7000’e ücretsiz bir mesaj atarak öğrenebilirsiniz. (OZET SMS Servisi size ortalama 2 saat öncesinin bilgisini verir.)

 

• Ayrıca dilerseniz data kullanımınızı kapatabilir; böylece tarifenizi sadece dakika yani her yönü arama tarifesi olarak kullanabilirsiniz.

Ne kadar MB’a ihtiyacınız var?

Ne kadar MB’a
ihtiyacınız var?

Siz aylık data kullanımızı seçin, biz de size en
uygun Dönüşen Dakika paketini bulalım.
Kaç mail atıyorsunuz ve alıyorsunuz?
0 E-mail
Kaç saat Whatsapp kullanıyorsunuz?
0 Saat
Sosyal medyada ortalama kaç fotoğrafa bakıyorsunuz?
0 Fotoğraf
İnternet üzerinden kaç saat video izliyorsunuz?
0 Saat
1GB
5GB
10GB
0 GB
İnternet kullamınız için size uygun aylık paketler:
2 GB ve altı 2 GB-8 GB
arasında
Dönüşen Tarife
Red Business
Detay

Dönüşen tarife özellikleri nelerdir?

Dönüşen Tarife ile artık internet paketi için ekstra ücret ödemeden dönüşen dakikalarınızı istediğiniz zaman internete dönüştürebilirsiniz.
Dönüşen tarifede 21 milyon Vodafone’lu ile sınırsız konuşmaya özelliği bulunur, dönüşen dakikalarınız bittiğinde de sınırsız konuşmaya devam edebilirsiniz.
Dönüşen dakikalarınız bittiğinde 5TL’ye günlük 500 dönüşen dakika alabilirsiniz. Bu 500 dönüşen dakikanızı yine dilerseniz her yöne dakika ya da internet olarak kullanabilirsiniz.
Ay içerisinde bir üst tarifeye ücretsiz olarak geçebilirsiniz.
Fatura aşımını önlemek için sadece 5TL’ye Duran Tarife özelliğinden yararlanabilir, fatura artışını dilediğiniz miktarda durdurabilirsiniz.
Paketinizde kalan dönüşen dakika miktarını OZET veya DINAMIK yazıp 7000’e ücretsiz bir mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

Dönüşen Tarife ve Kampanyaları
Esasları

Dönüşen Tarife

•Tarife ücretleri KDV ve ÖİV dahil olarak Dönüşen Paket Small için 45TL, Dönüşen Paket Medium için 60TL ve Dönüşen Paket Large için 80TL’dir.

•Dönüşen paketler ile Vodafone’lularla sınırsız konuşmaya ek olarak Dönüşen Paket Small ile her yöne 1.000 dakika, Dönüşen Paket Medium ile her yöne 2.000 dakika ve Dönüşen Paket Large ile her yöne 3.000 dakika kullanım hakkına sahip olunacaktır.

•Dönüşen paketler için her yöne ses ve data kullanımları tarifelerin aylık içerikleri tüketilene kadar aşağıda belirtilen şekilde ücretlendirilerek, data kullanımları 1Dk=1MB hesaplamasına denk gelecek şekilde tarifelerin aylık her yöne ses dakikaları içeriklerinden düşülecektir. Dönüşen Paket Small: Her yöne ses 0,45Kr/6Sn, Data 0,00439Kr/KB. Dönüşen Paket Medium: Her yöne ses 0,3Kr/6 Sn, Data 0,00293Kr/KB. Dönüşen Paket Large: Her yöne ses 0,267Kr/6Sn, Data 0,0026Kr/KB.

•Dönüşen paketlere giriş tarihine kadar eski tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.

•Dönüşen paketlerde ilk ve son faturalarda aylık paket ücreti ve dakikalar; KIST kuralları geçerli olacak şekilde aktivasyon/iptal tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.

•Dönüşen paketler ile sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı amaçlı kullanılmasına, sabit terminal (FCT) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanıma izin verilmez.

•Dönüşen paketler ücretlendirme periyodları yurt içi ses için 6Sn, uluslararası ses için 20SN, roaming ses için 60Sn, yurt içi ve roaming data için 1KB ve yurt içi ve yurt dışı SMS/MMS için 1 birimdir.

•Dönüşen paketler aylık tarife içeriklerinin tüketilmesinden sonra yapılan her yöne görüşmeler 0,025Kr/6Sn ve data kullanımları 0,00025Kr/KB olarak ücretlendirilecektir. yurt içi SMS gönderim ücreti 33,25Kr/SMS, yurt dışına SMS gönderim ücreti 83Kr/SMS’tir.

•Dönüşen paketlerin aylık içeriklerinin bittiğine dair gönderilen bilgi SMS'leri, son 48 saat içerisinde yapılan görüşmeleri ve data kullanımlarını kapsamayabilir.

•Aboneler, Dönüşen paketler ile her ay KDV ve ÖİV dahil belirtilen ücretler karşılığında, yurt içinde kullanmak şartıyla tüm Vodafone aboneleri yönüne 44.640Dk sadece sesli telefon ve görüntülü görüşme (özel servisler, faks, data, WAP hariç) aramaları yapabilir. Aynı gruba tanımlı diger Vodafone kurumsal faturalı hatlarından bu tarifelere doğru yapılacak aramalar, ilgili tarifelerin grupiçi ücretlerinden/şartlarından faydalanacaktır. Özel servis numaraları aramaları paketler kapsamına dahil değildir.

•Dönüşen paketler aylık içerikleri dahilindeki görüşme hakları sadece yurt içi aramalar için geçerli olup yurt dışı yönüne yapılan aramaları ve yurt dışında veya KKTC'de roaming halindeyken yapılan aramaları kapsamamaktadır. Kıbrıs'a doğru Türkiye'den başlatılan çağrılar paketlerin kapsamında değildir.

•Türkiye yönüne yapılan aramalar; Vodafone, Turkcell, Avea, Türkiye'deki sabit hatlara doğru yapılan aramaları kapsar. Dönüşen paketler ile Turkcell, Avea ve sabit hatlar yönüne yapılacak aramalarda her yöne dakikalar kullanılır.

•Dönüşen paketler için kullanımlar, aktivasyon yapılan andan itibaren veya tarifeye geçiş tarihi ile başlayacaktır.

•Dönüşen paketler ile aktivasyon veya tarife geçişi sırasında data servisi otomatik olarak açılır. Data servisi abone isteği ile istenildiği zaman kapatılabilir.

•Dönüşen paketler ile aktivasyon veya tarife geçişi sırasında aylık tarife içeriklerinin tüketilmesi sonrasında kullanılabilecek olarak günlük 500DK aşım opsiyonu hatta otomatik olarak eklenecektir. Günlük 500DK aşım opsiyonu abone isteği ile istenildiği zaman iptal edilebilir.

•Dönüşen duran paketler ile beraber limitli ek data paketleri alınamaz.

•Dönüşen paketler ile abonelerin yapacagı bir çağrı süresi 79Dk'yi geçemez.

•Aynı ay içerisinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez, kullanılmayan dakikalar silinir.

•Dönüşen paketler ile aylık sahip olunan hakların bakiyesi DINAMIK yazıp 7000'e ücretsiz bir mesaj gönderilerek öğrenilebilir.

•Abone, ilgili pakete gecisle birlikte yurt içi 4.5G servisinin kullanima acilmasina onay vermis sayilir. Abone, BTK yetkilendirmesi sonucunda Vodafone Telekomünikasyon AŞ tarafından 4.5G hizmetinin sunulmaya baslayacagi tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Abone isterse servisten çıkış sağlayabilecektir. Servise girişte ve çıkışta aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılmaktadır.

•Abone, limitli internet paketi ile beraber Dönüşen Paketlere geçiş yaparsa, internet kullanımları limitli internet paketinden tüketilir, tarifesindeki her yöne dakikalar internet olarak kullanılamaz.

Dönüşen Tarife %25 İndirim Kampanyası (12 ay)

•Dönüşen Tarife %25 İndirim Kampanyası (12 Ay); İş Ortağım Mini/Kısıtlı, İş Ortağım Mini Plus, İş Ortağım Midi, İş Ortağım Maxi, İş Ortağım Süper, İş Ortağım Süper Plus, RED Mega, RED Mega Plus, Konuşma Paketi Small, Duran Small, Konuşma Paketi Medium, Duran Medium, Konuşma Paketi Large, Duran Large, Dönüşen Small, Dönüşen Medium, Dönüşen Large, Dönüşen Small Duran, Dönüşen Medium Duran, Dönüşen Large Duran tarifeleri için 12 ay taahhüt veren tüm kurumsal faturalı aboneler için geçerlidir.

•Abonenin bu kampanyadan faydalanabilmesi için hizmet başlangıç tarihinden itibaren 12 Ay süre ile hizmet sözleşmesine konu olan tarifeyi kullanacağını taahhüt etmesi gerekmektedir.

•Vodafone, kampanya kapsamındaki tarifelerin, kampanyanın tarih ve ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

•Dönüşen Tarife %25 İndirim Kampanyası (12 Ay) başka bir aboneye devredilemez. İndirim 12 fatura dönemi boyunca uygulanır, 13. dönem standart ücretlendirme geçerlidir.

•%25 indirim, kampanya kapsamındaki tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden uygulanır. Tarife paketlerinin sabit ücreti kapsamı dışındaki kullanımlar, tarifenin kendi standart fiyatları üzerinden ücretlendirilir.

•Abone taahhüt verdiği 12 Aydan önce; hattını iptal ettirir, kapatır, devreder, diğer operatöre taşır, faturasız bir tarifeye geçer, kampanya kapsamında izin verilen tarife değişiklikleri dışında başka bir tarifeye geçerse kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Abone taahhüt verdiği 12 Aydan önce; Vodafone ile imzaladığı taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmemesi sebebiyle aboneliği Vodafone tarafından feshedildiğinde veya hattı dondurulduğunda, kısıtlandığında da, kampanyadan kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Bu durumlarda, ceza bedelinin hiçbir zaman, fesih ya da sona erme tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için taahhüt edilmiş ve ödenmesi gereken toplam tutarı aşmaması koşuluyla, uygulanmış paket ve ek paket indirimlerinin toplamı olarak hesaplanır.

•Toplam indirim miktarı, kampanya içinde kalınan her fatura dönemi için tarife sabit ücreti üzerinden verilen aylık indirimlerin toplamıdır.

•Kampanya kapsamında, yalnızca İş Ortağım Mini/Kısıtlı, İş Ortağım Mini Plus, İş Ortağım Midi, İş Ortağım Maxi, İş Ortağım Süper, İş Ortağım Süper Plus, RED Mega, RED Mega Plus, Konuşma Paketi Small, Duran Small, Konuşma Paketi Medium, Duran Medium, Konuşma Paketi Large, Duran Large, Dönüşen Small, Dönüşen Medium, Dönüşen Large, Dönüşen Small Duran, Dönüşen Medium Duran, Dönüşen Large Duran tarifelerindeki aboneler daha yüksek aylık sabit ücretli paketlere geçebilir. Belirtilen uygun değişikliklerin dışında yapılması istenen geçişler için abone öncelikle kampanyadan çıkış yapmalıdır.

•Bu kampanya, mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

•Bir GSM numarası aynı anda sadece 1 kere kampanyadan yararlanabilir.

•Aynı kurumsal müşteri numarasına bağlı en fazla 100 adet GSM kampanyadan faydalanabilir.

Dönüşen Tarife %25 İndirim Kampanyasi 12 Ay Taahhütnamesi

Dönüşen Tarife %25 İndirim Kampanyası (24 ay)

•Dönüşen Tarife %25 İndirim Kampanyası (24 Ay); İş Ortağım Mini/Kısıtlı, İş Ortağım Mini Plus, İş Ortağım Midi, İş Ortağım Maxi, İş Ortağım Süper, İş Ortağım Süper Plus, RED Mega, RED Mega Plus, Konuşma Paketi Small, Duran Small, Konuşma Paketi Medium, Duran Medium, Konuşma Paketi Large, Duran Large, Dönüşen Small, Dönüşen Medium, Dönüşen Large, Dönüşen Small Duran, Dönüşen Medium Duran, Dönüşen Large Duran tarifeleri için 24 ay taahhüt veren tüm kurumsal faturalı aboneler için geçerlidir.

•Abonenin bu kampanyadan faydalanabilmesi için hizmet başlangıç tarihinden itibaren 24 Ay süre ile hizmet sözleşmesine konu olan tarifeyi kullanacağını taahhüt etmesi gerekmektedir.

•Vodafone, kampanya kapsamındaki tarifelerin, kampanyanın tarih ve ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

•Dönüşen Tarife %25 İndirim Kampanyası (24 Ay) başka bir aboneye devredilemez. İndirim 24 fatura dönemi boyunca uygulanır, 25. dönem standart ücretlendirme geçerlidir.

•%25 indirim, kampanya kapsamındaki tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden uygulanır. Tarife paketlerinin sabit ücreti kapsamı dışındaki kullanımlar, tarifenin kendi standart fiyatları üzerinden ücretlendirilir.

•Abone taahhüt verdiği 24 Aydan önce; hattını iptal ettirir, kapatır, devreder, diğer operatöre taşır, faturasız bir tarifeye geçer, kampanya kapsamında izin verilen tarife değişiklikleri dışında başka bir tarifeye geçerse kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Abone taahhüt verdiği 24 Aydan önce; Vodafone ile imzaladığı taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmemesi sebebiyle aboneliği Vodafone tarafından feshedildiğinde veya hattı dondurulduğunda, kısıtlandığında da, kampanyadan kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Bu durumlarda, ceza bedelinin hiçbir zaman, fesih ya da sona erme tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için taahhüt edilmiş ve ödenmesi gereken toplam tutarı aşmaması koşuluyla, uygulanmış paket ve ek paket indirimlerinin toplamı olarak hesaplanır.

•Toplam indirim miktarı, kampanya içinde kalınan her fatura dönemi için tarife sabit ücreti üzerinden verilen aylık indirimlerin toplamıdır.

•Kampanya kapsamında, yalnızca İş Ortağım Mini/Kısıtlı, İş Ortağım Mini Plus, İş Ortağım Midi, İş Ortağım Maxi, İş Ortağım Süper, İş Ortağım Süper Plus, RED Mega, RED Mega Plus, Konuşma Paketi Small, Duran Small, Konuşma Paketi Medium, Duran Medium, Konuşma Paketi Large, Duran Large, Dönüşen Small, Dönüşen Medium, Dönüşen Large, Dönüşen Small Duran, Dönüşen Medium Duran, Dönüşen Large Duran tarifelerindeki aboneler daha yüksek aylık sabit ücretli paketlere geçebilir. Belirtilen uygun değişikliklerin dışında yapılması istenen geçişler için abone öncelikle kampanyadan çıkış yapmalıdır.

•Bu kampanya, mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

•Bir GSM numarası aynı anda sadece 1 kere kampanyadan yararlanabilir.

•Aynı kurumsal müşteri numarasına bağlı en fazla 100 adet GSM kampanyadan faydalanabilir.

Dönüşen Tarife %25 İndirim Kampanyasi 24 Ay Taahhütnamesi

Dönüşen Tarife %40 İndirim Kampanyası

•Dönüşen Tarife %40 İndirim Kampanyası; minimum 5 hattını Red Business Classic, Red Business, Red Business Elite,Red Business 3, Red Business 6, Red Business 9, Red Business Mega ve Red Business Mega Plus tarifelerine geçirip Konuşma Paketi Small, Duran Small, Konuşma Paketi Medium, Duran Medium, Konuşma Paketi Large, Duran Large, Dönüşen Small, Dönüşen Medium, Dönüşen Large, Dönüşen Small Duran, Dönüşen Medium Duran, Dönüşen Large Duran tarifeleri için 12 ay taahhüt veren tüm kurumsal faturalı aboneler için geçerlidir.

•Abonenin bu kampanyadan faydalanabilmesi için hizmet başlangıç tarihinden itibaren 12 Ay süre ile hizmet sözleşmesine konu olan tarifeyi kullanacağını taahhüt etmesi gerekmektedir.

•Vodafone, kampanya kapsamındaki tarifelerin, kampanyanın tarih ve ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

•Dönüşen Tarife %25 İndirim Kampanyası başka bir aboneye devredilemez. İndirim 12 fatura dönemi boyunca uygulanır, 13. dönem standart ücretlendirme geçerlidir.

•%40 indirim, kampanya kapsamındaki tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden uygulanır. Tarife paketlerinin sabit ücreti kapsamı dışındaki kullanımlar, tarifenin kendi standart fiyatları üzerinden ücretlendirilir.

•Abone taahhüt verdiği 12 Aydan önce; hattını iptal ettirir, kapatır, devreder, diğer operatöre taşır, faturasız bir tarifeye geçer, kampanya kapsamında izin verilen tarife değişiklikleri dışında başka bir tarifeye geçerse veya Red Business Classic, Red Business, Red Business Elite, Red Business 3, Red Business 6, Red Business 9, Red Business Mega ve Red Business Mega Plus tarifelerinde bulunan hat sayısını 5’ten aşağı düşürürise kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Abone taahhüt verdiği 12 Aydan önce; Vodafone ile imzaladığı taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmemesi sebebiyle aboneliği Vodafone tarafından feshedildiğinde veya hattı dondurulduğunda, kısıtlandığında da, kampanyadan kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Bu durumlarda, ceza bedelinin hiçbir zaman, fesih ya da sona erme tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için taahhüt edilmiş ve ödenmesi gereken toplam tutarı aşmaması koşuluyla, uygulanmış paket ve ek paket indirimlerinin toplamı olarak hesaplanır.

•Kampanya kapsamında, yalnızca Konuşma Paketi Small, Duran Small, Konuşma Paketi Medium, Duran Medium, Konuşma Paketi Large, Duran Large, Dönüşen Small, Dönüşen Medium, Dönüşen Large, Dönüşen Small Duran, Dönüşen Medium Duran, Dönüşen Large Duran tarifelerindeki aboneler daha yüksek aylık sabit ücretli paketlere geçebilir. Belirtilen uygun değişikliklerin dışında yapılması istenen geçişler için abone öncelikle kampanyadan çıkış yapmalıdır.

•Bu kampanya, mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

•Bir GSM numarası aynı anda sadece 1 kere kampanyadan yararlanabilir.

•Aynı kurumsal müşteri numarasına bağlı en fazla 100 adet GSM kampanyadan faydalanabilir.

•Abone, ilgili pakete gecisle birlikte yurt içi 4.5G servisinin kullanima acilmasina onay vermis sayilir. Abone, BTK yetkilendirmesi sonucunda Vodafone Telekomünikasyon AŞ tarafından 4.5G hizmetinin sunulmaya baslayacagi tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Abone isterse servisten çıkış sağlayabilecektir. Servise girişte ve çıkışta aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılmaktadır.

Dönüşen Tarife %40 İndirim Kampanyasi Taahhütnamesi

Dönüşen Tarife %50 İndirim Kampanyası

•Dönüşen Tarife %50 İndirim Kampanyası; minimum 5 hattını Red Business Classic, Red Business, Red Business Elite,Red Business 3, Red Business 6, Red Business 9, Red Business Mega ve Red Business Mega Plus tarifelerine geçirip Konuşma Paketi Small, Duran Small, Konuşma Paketi Medium, Duran Medium, Konuşma Paketi Large, Duran Large, Dönüşen Small, Dönüşen Medium, Dönüşen Large, Dönüşen Small Duran, Dönüşen Medium Duran, Dönüşen Large Duran tarifeleri için 24 ay taahhüt veren tüm kurumsal faturalı aboneler için geçerlidir.

•Abonenin bu kampanyadan faydalanabilmesi için hizmet başlangıç tarihinden itibaren 24 Ay süre ile hizmet sözleşmesine konu olan tarifeyi kullanacağını taahhüt etmesi gerekmektedir.

•Vodafone, kampanya kapsamındaki tarifelerin, kampanyanın tarih ve ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

•Dönüşen Tarife %50 İndirim Kampanyası başka bir aboneye devredilemez. İndirim 24 fatura dönemi boyunca uygulanır, 25. dönem standart ücretlendirme geçerlidir.

•%50 indirim, kampanya kapsamındaki tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden uygulanır. Tarife paketlerinin sabit ücreti kapsamı dışındaki kullanımlar, tarifenin kendi standart fiyatları üzerinden ücretlendirilir.

•Abone taahhüt verdiği 24 Aydan önce; hattını iptal ettirir, kapatır, devreder, diğer operatöre taşır, faturasız bir tarifeye geçer, kampanya kapsamında izin verilen tarife değişiklikleri dışında başka bir tarifeye geçerse veya Red Business Classic, Red Business, Red Business Elite, Red Business 3, Red Business 6, Red Business 9, Red Business Mega ve Red Business Mega Plus tarifelerinde bulunan hat sayısını 5’ten aşağı düşürürise kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Abone taahhüt verdiği 24 Aydan önce; Vodafone ile imzaladığı taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmemesi sebebiyle aboneliği Vodafone tarafından feshedildiğinde veya hattı dondurulduğunda, kısıtlandığında da, kampanyadan kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Bu durumlarda, ceza bedelinin hiçbir zaman, fesih ya da sona erme tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için taahhüt edilmiş ve ödenmesi gereken toplam tutarı aşmaması koşuluyla, uygulanmış paket ve ek paket indirimlerinin toplamı olarak hesaplanır.

•Kampanya kapsamında, yalnızca Konuşma Paketi Small, Duran Small, Konuşma Paketi Medium, Duran Medium, Konuşma Paketi Large, Duran Large, Dönüşen Small, Dönüşen Medium, Dönüşen Large, Dönüşen Small Duran, Dönüşen Medium Duran, Dönüşen Large Duran tarifelerindeki aboneler daha yüksek aylık sabit ücretli paketlere geçebilir. Belirtilen uygun değişikliklerin dışında yapılması istenen geçişler için abone öncelikle kampanyadan çıkış yapmalıdır.

•Bu kampanya, mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

•Bir GSM numarası aynı anda sadece 1 kere kampanyadan yararlanabilir.

•Aynı kurumsal müşteri numarasına bağlı en fazla 100 adet GSM kampanyadan faydalanabilir.

•Abone, ilgili pakete gecisle birlikte yurt içi 4.5G servisinin kullanima acilmasina onay vermis sayilir. Abone, BTK yetkilendirmesi sonucunda Vodafone Telekomünikasyon AŞ tarafından 4.5G hizmetinin sunulmaya baslayacagi tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Abone isterse servisten çıkış sağlayabilecektir. Servise girişte ve çıkışta aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılmaktadır.

Dönüşen Tarife %50 İndirim Kampanyasi Taahhütnamesi

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.