Çalışan Tarifeleri ile Tüm çalışanlarınızın tarifeleri kontrolünüz altında. Çalışan Tarifeleri ile Tüm çalışanlarınızın tarifeleri kontrolünüz altında.

Çalışan Tarifeleri ile
Tüm çalışanlarınızın tarifeleri
kontrolünüz altında.

Çalışan Tarifeleri tam olarak nedir?

Çalışan Tarifeleri tam olarak nedir?

Uygun fiyata zengin içeriklerle çalışanlarınızın tüm ihtiyaçlarına uygundur.

Uygun fiyata zengin içeriklerle çalışanlarınızın
tüm ihtiyaçlarına uygundur.

Data durma özelliğine sahip çalışan tarifeleriyle çalışanlarınız internetini aşmaz

Data durma özelliğine sahip çalışan tarifeleriyle
çalışanlarınız internetini aşmaz

Çalışan Tarifeleri kimlere göre?

Çalışan Tarifeleri kimlere göre?

İşini büyütürken mobilden internet kullanan, arama yapan, sms atan çalışanlara göre

İşini büyütürken mobilden internet
kullanan, arama yapan, sms atan çalışanlara göre

Çalışan 3
3 GB

Kurumsal
Vodafone'lularla
Sınırsız

1.000 Dakika
1.000 SMS
79 tl
Kontratsız Fiyat
42 tl
12 aylık kontratlı
Çalışan 4
4 GB

Kurumsal
Vodafone'lularla
Sınırsız

1.000 Dakika
1.000 SMS
93 tl
Kontratsız Fiyat
49 tl
12 aylık kontratlı
Kontratsız
Fiyat
12 aylık
kontratlı

Tarifeler için geçerli ek paketler

1.000 DK
+5 tl
1.000 SMS
+5 tl
Data Durma Opsiyonu
+5 tl
Tarifeye ek ne avantajlar sağlar?

Tarifeye ek ne avantajlar sağlar?

Çalışan Tarifeleri ile yararlanabileceğiniz bazı avantajlar

Her 100TL'ye 25TLindirim

Her 100TL'ye 25TLindirim

20% indirim

20% indirim

50%'ye varan indirim

50%'ye varan indirim

TCDD ve IDO lounge<br>girişi 50% indirimli

TCDD ve IDO lounge
girişi 50% indirimli

ESASLAR

- Yeni Çalışan 8 Tarife – Esasları için tıklayınız.

- Yeni Çalışan 8 %50 İndirim Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayınız.

- Yeni Çalışan 8 %61 İndirim Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayınız.

- Yeni Çalışan Tarife - Esasları için tıklayınız.

- Çalışan %47 İndirim Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayınız.

- Çalışan %58 İndirim Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayınız.

- Çalışan %50 İndirim Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayınız.

- Çalışan %61 İndirim Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayınız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

• Çalışan tarifelerinin içeriği ve ek özellikleri nelerdir?

Çalışan tarifeleriyle birlikte aboneler tarife içeriklerinin yanında Her şey Dahil Pasaport'a sahip olur.
Bunun dışında tarifenin Durma özelliğine sahip olması isteniyorsa tarifeye ek mutlaka Durma Opsiyonu tanımlanmalıdır.
Durma Opsiyonu; Opsiyonun alınması durumunda tarife içeriğindeki internet hakkı bitirdiğinde data kullanımı durdurulur.

• Çalışan Tarife'lerini hangi müşteriler seçebilirler?

Yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya mevcut tarife değişikliği talebinde bulunan tüm kurumsal müşteriler faydalanabilir.

• Tarifeyle birlikte hangi kampanyalara katılım gösterilebilir?

Bu tarifelerle birlikte yeni müşteriler 12 aylık kontratı seçmesi durumunda Çalışan %50 İndirim Kampanyasından, 24 aylık kontratı seçmesi durumunda Çalışan %61 İndirim Kampanyasından yararlanabilir. Mevcut müşteriler ise, 12 aylık kontratı seçmesi durumunda Çalışan %47 İndirim Kampanyasından, 24 aylık kontratı seçmesi durumunda Çalışan %58 İndirim Kampanyasından yararlanabilir.

• Çalışan Tarife'lerine katılım için üst limit var mıdır?

Bir kurumsal müşteri sınırsız sayıda hattını Çalışan Tarifelerine geçirebilir.

• Her şey Dahil Pasaport'un geçerli olduğu ülkeler ve ücretlendirmesi nasıldır?

Yurtdışında aşağıda belirtilen 107 ülkedeki geçerli anlaşmalı tüm operatörlerde (TIM Italy Maritime Service, Vodafone Malta Maritime Service hariç) geçerlidir. Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Arnavutluk, Aruba, Avustralya, Avusturya, Azerbeycan, Bangladeş, Belçika, Benin, Birleşik Arap Emirlikleri, Brezilya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Endonezya, Ermenistan, Estonya, Fiji, Filistin, Fransa, Fransız Guyanası, Gana, Gine, Guatemala, Güney Afrika, Gürcistan, Hırvatistan,Hindistan, Hollanda, Honduras, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İsrail, İtalya, İzlanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İsviçre, Japonya, Kamboçya, Kanada, Karadağ, Katar, Kenya, KKTC, Kolombiya, Kosova, Kosta Rika, Lesotho, Letonya, Liberya, Liehtenşıtayn, Litvanya, Luksemburg, Macao Özel Yönetim Bölgesi, Macaristan, Madagaskar, Makedonya, Malezya, Malta, Meksika, Mısır, Moldova, Monaco, Montserrat, Nijer, Nikaragua, Panama, Papua Yeni Gine, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya,Ruanda, Rusya,Samoa,San Marino,Sırbistan,Singapur, Slovenya, Solomon Adaları, Sri Lanka, Surinam,Suudi Arabistan, Şili, Tanzanya,Tayland,Tayvan,Togo, Tonga, Ukrayna, Uruguay, Vanuatu, Yeni Kaledonya, Yeni Zelanda, Yunanistan,ülkelerindeki TIM Italy Maritime Service, Vodafone Malta Maritime Service operatörleri dışındaki anlaşmalı tüm operatörlerde geçerlidir.

• Her Yerde Ses ve Her Yerde Data paketlerinin içerik ve ücretlendirmesi nedir?

* Paketler kullanılmadığı takdirde ücretlenmez.
* Kullanılmaya başlandığı anda ilk paket tanımlanır. Internet tüketilirse sadece 30MB, dakika tüketilirse sadece 30dk, hem dakika hem dakika tüketilirse hem 30MB hem de 30dk tanımlanır.
* Abonenin kullanımına göre bir üst pakete geçiş sağlar.

Örneğin; 30dakikasını tüketip kullanıma devam ederse 100dk'ya geçiş sağlar. Abone sanki en başından beri 100dk'lık paketteymiş gibi ücretlenir.
(Yani aboneden 49TL ücret alınmaz, 149 TL alınır. 100dk'lık paket kullanımına da 31. Dakika itibariyle devam eder.)
Abone 250 dk veya 250 MB bitiminde kullanıma devam ederse; yeni bir 250MB veya 250dk paket tanımlanır. Son paket maksimum 100 kere tekrar eder.
Her paket geçişinde aboneye SMS ile bilgilendirme yapılır. Ayrıca her paket için 80/100 bilgilendirme SMS'leri gönderilir.
Ses Paketi kapsamı dışında kalan ülkeler: Venezüela, Lübnan, Senegal, Belarus - Beyaz Rusya, Andora, Tunus, Türkmenistan
Data paketi tüm dünyada geçerlidir.
Her Şey Dahil Pasaport'a sahip olan müşteriler, pasaportun geçerli olduğu ülkelerde öncelikle Her Şey Dahil Pasaport opsiyonundan, eğer herşey dahil pasaport kapsamında kullanabilecekleri dakikaları/internetleri yok ise aşıma geçmeden önce eğer mevcut ise Heryerde Ses/Data Paketlerini kullanmaya başlar.

• Yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla tarifeye geçiş yapıldığında, abone ilk fatura dönemi için aylık sabit ücretlerin tamamını ödeyecek midir?

Çalışan Tarife'lerinde ilk ve son faturalarda aylık paket ücreti ve içerikler; BTK kuralları geçerli olacak şekilde aktivasyon/iptal tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.

• Tarife geçişi ile abone Çalışan Tarife'lerine geçmek isterse, tarife anında değişir mi?

Farklı bir tarifeden bu tarifeye geçiş, anlık olarak veya abonenin geçiş talebinin ardından sıradaki ilk fatura döneminin başında geçerli olacak şekilde yapılabilir.

• Çalışan tarifeleri ile beraber alınabilen durma opsiyonu nasıl çalışır?

Çalışan durma opsiyonu sadece yurt içi internet kullanımını durdurur. Abone yurt dışına çıktığında herhangi bir ek paketi varsa önce o paketten kullanır, daha sonra standart data aşım ücretinden ücretlendirilir. Yurt içine döndüğünde internet kullanımı tekrar kısıtlanır. Abone, internet hakkıbittiğinde ve durduğunda kullanıma devam etmek isterse tarifeyle uyumlu ek paketleri veya Özgür Çalışan Paketlerini satın alabilir. Bu durumda durma özelliği alınan ek paket bitene kadar açılır. Ek paketteki hak bittikten sonra tekrar devreye girer.

• Çalışan tarifeleri ile beraber data servisi otomatik açılır mı?

Evet

• Çalışan tarifeleri ile beraber 4,5G data servisi otomatik açılır mı?

Evet

• Çalışan tarifelerinin ücretlendirme periyodu nasıldır?

Çalışan tarifelerinin ücretlendirme periyodları yurtiçi ses için 6Sn, uluslararası ses için 20Sn, roaming ses için 60Sn, yurtiçi ve roaming data için KB ve yurtiçi ve yurtdışı SMS/MMS için 1 birimdir.

• Tarife içeriği bittiğinde hangi yöne, nasıl bir aşım ücretlendirmesi uygulanır?

Yurtiçi aşım ücretlendirmesi; 90krş/dak, 90krş/SMS ve 1krş/1kb(günlük 14,9 TL'ye sınırsız internet hakkı ile).
Roaming aşım ücretlendirmesi: Herşey Dahil Pasaport'un geçerli olduğu ülkelerde Herşey Dahil Pasaport aşım ücretlendirmesi uygulanır, diğer ülkelerde ise standart roaming tarifesi uygulanır. Yurtdışını arama ücretlendirmesi: Tarife içeriği bittiğinde; VF ülkeleri, ABD ve KKTC yönüne yapılan aramalar standart yurtdışını arama tarifesi üzerinden ücretlenir. Kalan diğer ülkelere yapılan aramalar da standart yurtdışını arama tarifesi üzerinden ücretlenir.

Roaming aşım ücretlendirmesi: Herşey Dahil Pasaport'un geçerli olduğu ülkelerde Herşey Dahil Pasaport aşım ücretlendirmesi uygulanır, diğer ülkelerde ise standart roaming tarifesi uygulanır. Yurtdışını arama ücretlendirmesi: Tarife içeriği bittiğinde; VF ülkeleri, ABD ve KKTC yönüne yapılan aramalar standart yurtdışını arama tarifesi üzerinden ücretlenir. Kalan diğer ülkelere yapılan aramalar da standart yurtdışını arama tarifesi üzerinden ücretlenir.

• Kampanyalı abone Çalışan Tarife'leri arasında değişiklik yapabilir mi?

Evet.

• Tarifeye geçiş ile birlikte otomatik açılan servisler nelerdir?

Data servisi, 4.5G servisi, uluslararası arama ve uluslararası dolaşım servisi otomatik olarak açılmaktadır. Aboneler isterse herhangi birisinden çıkış sağlayabilir.

main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midmain_icn_My_Vodafonenetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube