Budget’ta Araç Kiramalamalarınızda %50 İndirim

Budget’ta Araç
Kiramalamalarınızda
%50 İndirim

Red Business Pro’lu Esnaflar diledikleri aracı Budget'tan %50 indirimle kiralıyor!

Kampanyadan faydalanmak isteyen Red Business Pro aboneleri;
Vodafone Yanımda uygulamasındaki Red Business kampanyaları sayfasından veya ARAC yazıp 6666'ya SMS göndererek şifrelerini alabilirler.

Kampanya Esasları

%50 İndirim Kampanyası Koşulları

 • Kampanya 31.03.2019 tarihine kadar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
 • Kampanya İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Balıkesir, Aksaray, Bodrum, Bursa, Çorlu, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Fethiye, Gaziantep,Kayseri, Konya, Kuşadası, Malatya, Mardin, Marmaris, Muş, Ordu, Samsun, Şanlıurfa, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Van ve Yalova'da bulunan tüm yurtiçi Budget ofislerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan Red Business Pro tarifelerindeki tüm aktif aboneler kampanya boyunca diledikleri kadar yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında tüm araç gruplarında, "Güncel Liste Fiyatları" üzerinden, sadece ilk 3 gün için %50 indirim uygulanacaktır. 3. günden sonraki kiralamalarda %30 indirim geçerli olacaktır.
 • Vodafone aboneleri, bu indirim kampanyasına katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasındaki fırsatlar bölümünden ya da ARAC yazıp 6666'ya göndererek kampanyaya katılım şifrelerini alabileceklerdir.
 • Vodafone Red Business Pro aboneleri, katılım şifresini ve cep telefonu numarasını  Budget ofisi çalışana söyleyerek kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Rezervasyonlar, Budget Rezervasyon Merkezi (444 47 22) ya da Budget web sitesi üzerinden yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez.
 • Araç kiralamalarında Budget Genel Kiralama Bilgileri ve Koşulları geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Budget ve Vodafone'da saklıdır.

Aylık Araç Kiralama Kampanyası Koşulları

 • Kampanya 31.03.2019 tarihine kadar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
 • Kampanya İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Bodrum, Dalaman, Bursa ofislerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan Vodafone Red Business Pro tarifelerindeki tüm aktif aboneler kampanya boyunca diledikleri kadar yararlanabilir.
 • Vodafone aboneleri, bu indirim kampanyasına katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Red hizmetler ve fırsatlar bölümünün Budget kampanya detay sayfasında "Fırsatı Kullan" tuşuna basarak ya da ARAC yazıp 6666'ya göndererek kampanyaya katılım şifrelerini alabileceklerdir.
 • Vodafone Red aboneleri, katılım şifresini ve cep telefonu numarasını Budget ofisi çalışana söyleyerek kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Rezervasyonlar, Budget Rezervasyon Merkezi (444 47 22) ya da Budget web sitesi üzerinden yapılabilir.
 • Aylık araç kiralama fiyatları aylık 3000 km sınırlıdır. Talep edilmesi durumunda kiralama sırasında ek km satın alınabilir.
 • Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır. İstenilen araçta uygunluk olmaması durumunda muadili veya bir üst grup araç sunulabilir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez.
 • Araç kiralamalarında Budget Genel Kiralama Bilgileri ve Koşulları geçerlidir.
 • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.
main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midmain_icn_My_Vodafonenetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube