Vodafone Smart Tab III 10"

Bu kampanya sona ermiştir.

Tablet hakkında

 • Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi
 • 10" dokunmatik ekran (1280 × 800)
 • 4 çekirdekli işlemci (1,2 GHz)
 • 5,0 megapiksel arka ve 0,3 megapiksel ön kamera
 • 1 GB RAM
 • 16 GB dahili bellek
 • 260 x 180 x 8.6mm boyutları ve 560gr agırlığı ile hafif ve şık tasarım
      Sizi Arayalım      
Tablet Özellikleri
Ekran : 10.1 inç
İşlemci Hızı: •MediaTek 1,2 GHz İşlemci -Dört Çekirdekli
İşletim sistemi : Android 4.2
Kamera: 5 megapiksel
Hafıza: 16GB/32GB’a kadar Micro SD
Ağırlık: 560 gr.
Vodafone Smart Tab III 10''
Aylık Ek Ödeme
Tarife Ücreti 24 Ay 36 Ay
1 GB 15 TL 35 TL 25 TL
5 GB 30 TL 35 TL 25 TL
Sınırsız 45 TL 35 TL 25 TL

Red Business müşterilerine özel tablet tekliflerimiz için tıklayınız.

 • "Vodafone İş Ortağım Vodafone Smart Tab III Kampanyaları " kapsaminda 24 ay veya 36 ay suresince Süper Internet 1GB, 5GB ve Sınırsız İnternet Paketi (15GB) kullanmayı taahhüt eden aboneler belirlenmiş aylık ek ödemeler karşılığında Vodafone Smart Tab III 7’’ ve 10’’ cihazları sahibi olabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya paket üzeri data kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında abonelerin seçtikleri tarife bedelleri üzerinden seçilen tarifeye göre indirim verilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerli olup, ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında Vodafone Mağazaları'nden yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler belirlenmiş tek seferde cihaz bedelinin yansını anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; kalan tutar aboneden ayrıca tahsil edilecektir. Kampanya dahilinde geçerli kredi kartı olmayan aboneler bu kampanyaya dahil edilemeyeceklerdir..
 • Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin aşağıdaki şartlara uyması gerekmektedir:
  • Abonenin Cap Aran kara listesinde bulunmaması,
  • Abonenin Kara/Gri listesinde bulunmaması,
  • Abonenin Kredi Kartı kara listesinde bulunmaması,
  • Abonenin TC Kimlik no Mernis doğrulamasının olması gerekmektedir.
 • Abonelerin müşteri numaraları altında yer alan hatlardan en az bir tanesinin aşağıdaki kurallara uyması durumunda aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır:
  • Her müşteri (yeni tesis, mnp, mevcut) için cihaz kampanyasına katılımda, gsm hattının ait olduğu şirketin en az 2 yıllık vergi levhasının olması.
  • Her müşteri için son 6 ay içerisindeki faturalarını en geç son ödeme tarihinden sonraki 15 gün içerisinde ödemiş olması.
 • Kampanya esasları aşağıda belirtilmektedir:
  - İlgili kampanya kurumsal ve bireysel müşteri olup esnaf avantaj paketlerinden yararlanan aboneler için geçerlidir.
  - Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Bireysel aboneler bireysel tarifeler, kurumsal aboneler kurumsal tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
  - Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
  - Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
  - Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
  - İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
  - Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
  - Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir.
  - Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
  - Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları), kurumsal müşteri numarasına bağlı 50 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
  - Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği roaming data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
  - Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa 12 aya kadarki dönemde hesaplanan cezai şart avans olarak abonenin faturasına yansıtılacak, geri kalan 12 aya ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir. Ancak belirtilen cezai şart tutarları hiçbir zaman, taahhütnamelerin fesih ya da sona erme tarihlerinden ilgili taahhütnamelerin süresi sonuna kadar olan dönem için müşteriler tarafından ilgili taahhütnameler uyarınca taahhüt edilmiş olması nedeniyle ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır. Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
  - Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinde Vodafone ve satıcı sorumluluğu yanında üretici, ithalatçı, distribütör firma garanti şartları da geçerlidir.
  - Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
  - Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  Taahütname için tıklayınız
1. Kampanya hangi kurgularla sunulmaktadır?
Abonenin seçeceği data miktarına göre Vodafone Smart Tab III 10’’ ve 7’’ cihazları ile sunulmaktadır.

2. Kampanyaya hangi tarifeler dahildir?
1 GB Limitli İnternet Paketi, 5 GB Limitli İnternet Paketi ve Sınırsız İnternet Paketi (15GB)

3. Kampanyaya katılım için başka kriter var mıdır?
o Abonelerin müşteri numaraları altında yer alan hatlardan en az bir tanesinin aşağıdaki kurallara uyması durumunda aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.
o Her müşteri (yeni tesis, mnp, mevcut) için cihaz kampanyasına katılımda, gsm hattının ait olduğu şirketin en az 2 yıllık vergi levhasının olması,
o Her müşteri için son 6 ay içerisindeki faturalarını en geç son ödeme tarihinden sonraki 15 gün içerisinde ödemiş olması,


4. Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Vodafone Mağazaları, Vodafone Satış Noktaları, Kurumsal Satış Kanalı, Faturalı Satış Kanalları aracılığıyla kampanyaya dahil olunabilecektir.

5. Kampanyaya hangi tarihe kadar katılabilirim?
Kampanya stoklarımızla sınırlı olup, 31.10.2014 tarihine kadar geçerlidir. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., bu tarihi erteleme veya öne çekme hakkını saklı tutar.

6. Kampanyaya katılmak için hangi evraklar gerekli?
İmzalayacağınız kampanya taahhütnamesi, kimlik fotokopiniz ve şirket temsilcisi olduğunuzu gösteren belgeler yeterlidir.

7. Kampanya kapsamında hangi telefon sunuluyor?
Seçeceği kampanyaa göre aboneye Vodafone Smart Tab III 10’’ ve 7’’ cihazları verilecektir

8. Kampanya iptal edildiğinde ceza bedeli yansır mı? Hangi durumlarda yansır?
Kampanya süresi olarak belirlenen abonenin içinde bulunduğu kampanya tipine göre 24 veya 36 fatura dönemi dolmadan aboneliğin feshedilmesi, kullanılan hattın iptal edilmesi, dondurulması, hattın faturadan dolayı kısıtlanması, devredilmesi, ön ödemeli hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyada izin verilen tarife değişikliklerinin dışında bir tarife değişikliği yapılması durumlarında ceza bedeli yansır.
Kampanya kapsamında yapılan cihaz bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. Verilen indirim ile kast edilen bedel kampanya kapsamında verilecek olan indirimler toplamıdır.

9. Bu kampanyaya katılırsam diğer kontratlı kampanyalardan faydalanabilir miyim?
Vodafone İş Ortağım Vodafone Smart Tab III kampanyaları’ndan birine katılan aboneler taahhüt süresi boyunca başka bir kontratlı kampanyadan faydalanamazlar.
Vodapara’dan faydalanamaz.

10. Kontratlı cihaz kampanyasındayım. Bu kampanyaya katılabilir miyim?
Hayır. Mevcut durumda kurumsal hattınıza kontratlı bir kampanya tanımlı ise bu kampanyaya giriş yapmak için o kontratınızı iptal etmek durumundasınız. Hattınıza başka bir kampanya tanımlı ise, onu iptal etmeden bu kampanyaya giriş yapamazsınız.

11. Birden fazla hattımla kampanyadan faydalanabilir miyim?
Evet, kurumsal bir müşteri numarasına bağlı en fazla 50 adet abone katılabilir, fakat bir GSM numarası kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir.

12. Vodafone İş Ortağım Vodafone Smart Tab III Kampanyalarının taahhüt süresi ne kadardır?
Vodafone'da aktif olan aboneler (numara taşıma veya yeni hat alımı yollarıyla) için taahhüt süresi 24 veya 36 aydır.

13. Kontrat süresince tarife fiyatlarındaki değişikliklerden etkilenir miyim?
Evet, Vodafone tarife koşullarında değişiklik yapabilir. Değisiklik yapılması durumunda aboneler önceden SMS ile bilgilendirilir.

14. Kontrat süresince süresince tarifemi değiştirebilir miyim?
Hayır.

15. Kontrat süresine ait fatura dönemleri sona erince kampanya otomatik olarak bitecek mi?
Evet, kampanya sona erecektir.

16. İleri tarihli talep ile kampanyaya girebilecek miyim?
Hayır, kampanya girişleri anlıktır, fakat tarife girişleriniz talebinize uygun olarak anlık/ileri tarihli yapılabilir.

17. Kampanya dahilinde olmayan başka bir tarifede olan kurumsal bir hattım var. Kampanyadan faydalanabilir miyim?
Evet, numaranızı kampanya dahilindeki kurumsal faturalı tarifelerden birine taşırsanız kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Fakat kampanyaya katıldıktan sonra kontrat süresindeki ay sayısı kadar ait fatura dönemi boyunca tarifenizi, sadece izin verilen tarifeler arasında değiştirebilirsiniz.

Popüler Cihazlar

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.