Vodafone Tarım Kredi Kooperatifi Tarifesi

Yükleniyor

Vodafone Tarım Kredi Kooperatifi Tarifesi

 • Tarım Kredi Kooperatifi ve benzeri çiftçi birlikleri, kooperatifleri ve çiftçi sendikaları ile bu kurumların iştirakleri ve alt işverenleri için geçerlidir.
 • Vodafone lularla 10.000; Her Yöne 1.000 dk , Sabit Hat yönüne 1.000 dk
 • Ayda 16,50 TL (KDV, OIV dahil)
Tarım Kredi Kooperatifi Tarife Tablosu
Aylık Sabit Ücret 16,5 TL
Tüm Vodafonelularla Ücretsiz Görüşme 10000 dakika
Her Yöne Ücretsiz Görüşme 1000 dakika
Sabit Hatlarla Ücretsiz Görüşme 1000 dakika
Her Yöne Dakika 43,89 kr /dakika
Her Yöne SMS 41,5kr /SMS
Standart İnternet Tarifesi 0,25 Kr/Kb
Yurt dışı SMS 41,5kr/SMS
 • Sadece Tarım Kredi Kooperatifi ve benzeri çiftçi birlikleri, kooperatifleri ve çiftçi sendikaları ile bu kurumların iştirakleri ve alt işverenleri Tarım Kredi Tarifesi'ni kullanabilirler. Özel abonelik paketidir.
 • Aboneler pakete giriş tarihine kadar abone eski tarifesi üzerinden ücretlenir.
 • Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.
 • Paket kapsamındaki her yöne dakikalar Kademe 1 PSTN, Kademe 2 PSTN ve Vodafone Operatörleri yönüne kullanılabilir. Mobil Numara Taşınabilirliği olan ülkelerdeki Vodafone Operatörlerine o ülkedeki diğer mobil operatörlerin prefikslerini içeren numaralarıyla geçen numaralar arandığında paket kapsamına dahil olmayacaklardır.
  Abone her ay tabloda belirtilen toplu süre ücreti karşılığında yurt içinden kullanmak şartıyla 10,000 dakika yurt içi Vodafone abonelerine yönüne ve 1000 dakika yurt içi her yöne, Kademe 1 PSTN, Kademe 2 PSTN ve Vodafone Operatörleri yönüne, 1000 dakika yurt içi PSTN yönüne sadece sesli telefon ve görüntülü görüşme (özel servisler, faks, data, WAP hariç) aramaları yapabilir.
 • Abonenin ilk faturasında aylık paket ücreti ve dakikalar; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.
 • Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder.
 • Paketinize ait toplu sürenizin bittiğine dair gönderilen bilgi SMS'i, son 48 saat içerisinde yaptığınız görüşmeleri kapsamayabilir.
 • 1000 dk yurt içi PSTN yönü paketinin aşımı durumunda aboneler dakika birim fiyatı üzerinden ücretlendirilmeden önce 1000 dk her yöne paketinden yararlanacaktır, 1000 dk her yöne paketinin aşımından sonra tarife detaylarında verilen dakika fiyatları üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir.
 • Abone her ay KDV ve OİV dahil 5 TL ücret karşılığında "Sabit Hat" opsiyonu alarak yurt içinden kullanmak şartıyla 2000 dakika yurt içi PSTN yönüne sadece sesli telefon ve görüntülü görüşme (özel servisler, faks, data, WAP hariç) aramaları yapabilir.
 • Abone her ay KDV ve OİV dahil 5 TL ücret karşılığında "Vodafone" opsiyonu alarak yurt içinden kullanmak şartıyla 1000 dakika yurt içi Vodafone aboneleri yönüne sadece sesli telefon ve görüntülü görüşme (özel servisler, faks, data, WAP hariç) aramaları yapabilir.
 • Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurt içinden aramalar için geçerli olup, yurt dışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.Kıbrıs'a doğru Türkiyeden başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.
 • Kademe 1 PSTN Yönleri: ABD, ABD (Alaska), ABD (Havai), ABD (PortoRico), ABD (Virjin Adası), Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Kanada, Norveç, Portekiz, Rusya, SlovaK Cum., Yunanistan
 • Kademe 2 PSTN Yönleri: Bulgaristan, Finlandiya, Lüksemburg, Macaristan, Polonya, Arnavutluk, Azerbaycan (Nahçıvan), Bosna Hersek, Cezayir, Gürcistan, Kazakistan, Kosova, Makedonya, Moldova, Ozbekistan, Romanya, Sırbistan&Karadağ, Suudi Arabistan, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna
 • Vodafone Operatör Yönleri: Vodafone Arnavutluk, Vodafone Avustralya, Vodafone Çek Cumhuriyeti, Vodafone Mısır, SFR Fransa, Vodafone Almanya, Vodafone Yunanistan, Vodafone Macaristan, Vodafone İrlanda, Vodafone İtalya, Vodafone Malta, Vodafone Hollanda, Vodafone Yeni Zelanda, Vodafone Portekiz, Vodafone Romanya, Vodafone İspanya, Vodafone İngiltere, Vodafone HindistanVodafone Gana, Vodafone Katar ve Vodacom Güney Afrika. Mobil Numara Taşınabilirliği olan ülkelerdeki Vodafone Operatörlerine o ülkedeki diğer mobil operatörlerin prefikslerini içeren numaralarıyla geçen numaralar arandığında paket kapsamına dahil olmayacaklardır.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.