Samsung Galaxy Tab E

Tablet hakkında

  • Ekran: 9.6 inç TFT Ekran
  • Kamera: 5 Mega Piksel, 2592 ? 1944 piksel, Oto Focus
  • İşletim Sistemi: Android 4.4 KitKat işletim sistemi
  • İşlemci: 4 Çekirdekli Cortex-A7 1.3 GHz İşlemci

      Sizi Arayalım      
Tablet Özellikleri
Ekran : 9.6 inç TFT Ekran
İşlemci: 4 Çekirdekli Cortex-A7 1.3 GHz İşlemci
İşletim sistemi : Android 4.4 KitKat
Kamera: 5 Mega Piksel, 2592 ? 1944 piksel, Oto Focus
Aylık Ek Ödeme
Tarife Bağımsız +30 TL
Vodafone İşOrtağım Yarına Hazırlayan Tablet Kampanyaları kapsamında aşağidaki ödemeleri taahhüt eden aboneler Vodafone İşOrtağım Yarına Hazırlayan Tablet Kampanyaları cihazları sahibi olabileceklerdir.

Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya paket üzeri data kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında abonelerin seçtikleri tarife bedelleri üzerinden seçilen tarifeye göre indirim verilecektir.
Uluslararası aramalar, yurt dışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerli olup, ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin aşağıdaki şartlara uyması gerekmektedir:
• Abonenin Cap Aran kara listesinde bulunmaması,
• Abonenin Kara/Gri listesinde bulunmaması,
• Abonenin Kredi Kartı kara listesinde bulunmaması,
• Abonenin TC Kimlik no Mernis doğrulamasının olması gerekmektedir.
• Her müşteri (yeni tesis, mnp, mevcut) için cihaz kampanyasına katılımda, gsm hattının ait olduğu şirketin en az 2 yıllık vergi levhasının olması.
• Mevcut için son 6 ay içerisindeki faturalarını en geç son ödeme tarihinden sonraki 15 gün içerisinde ödemiş olması.
Kampanya esasları aşağıda belirtilmektedir:
- İlgili kampanya kurumsal ve bireysel müşteri olup esnaf olan aboneler için geçerlidir.
-Kampanyadan sadece yeni hat aktivasyonu yapan müşteriler faydalanabilecektir.
- Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: Aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Bireysel aboneler bireysel tarifeler, kurumsal aboneler kurumsal tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde üst paketin kampanya indirim miktarı geçerli olur.
- Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
- Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
- İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
- Yurt dışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
- Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 2 abonelik (GSM numaraları), kurumsal müşteri numarasına bağlı 20 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
- Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, kapatılması, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
- Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanılamayacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir. Ancak belirtilen cezai şart tutarları hiçbir zaman, taahhütnamelerin fesih ya da sona erme tarihlerinden ilgili taahhütnamelerin süresi sonuna kadar olan dönem için müşteriler tarafından ilgili taahhütnameler uyarınca taahhüt edilmiş olması nedeniyle ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır. Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
- Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinde Vodafone ve satıcı sorumluluğu yanında üretici, ithalatçı, distribütör firma garanti şartları da geçerlidir.
- Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
- Kampanya stoklarla sınırlıdır.
1. Kampanya hangi kurgularla sunulmaktadır?
Abonenin seçeceği data miktarına göre cihazı ile sunulmaktadır.

2. Kampanyaya hangi tarifeler dahildir?
• Yeni aboneler; yukarida belirtilen kurguda 5GB Internet Paketi, 15GB Internet Paketi, 30GB Internet Paketi, 5GB Limitli Internet Paketi, 15GB Limitli Internet Paketi, 30GB Limitli Internet Paketi data hatları ile kampanyaya katılabilir.

3. Kampanyaya katılım için başka kriter var mıdır?
• Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin aşağıdaki şartlara uyması gerekmektedir:
o Abonenin Cap Aran kara listesinde bulunmaması,
o Abonenin Kara/Gri listesinde bulunmaması,
o Abonenin Kredi Kartı kara listesinde bulunmaması,
o Abonenin TC Kimlik no Mernis doğrulamasının olması gerekmektedir.
o Her müşteri (yeni tesis, mnp, mevcut) için cihaz kampanyasına katılımda, gsm hattının ait olduğu şirketin en az 2 yıllık vergi levhasının olması,
o Mevcut müşteri için son 6 ay içerisindeki faturalarını en geç son ödeme tarihinden sonraki 15 gün içerisinde ödemiş olması,

4. Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Vodafone Mağazaları, Vodafone Satış Noktaları, Kurumsal Satış Kanalı, Faturalı Satış Kanalları aracılığıyla kampanyaya dahil olunabilecektir.

5. Kampanyaya hangi tarihe kadar katılabilirim?
Kampanya stoklarımızla sınırlı olup. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., bu tarihi erteleme veya öne çekme hakkını saklı tutar.
Kampanyalar 01.01.2017 tarihinde kapatılacaktır.

6. Kampanyaya katılmak için hangi evraklar gerekli?
İmzalayacağınız kampanya taahhütnamesi, kimlik fotokopiniz ve şirket temsilcisi olduğunuzu gösteren belgeler yeterlidir.

7. Kampanya kapsamında hangi telefon sunuluyor?
Seçeceği kampanyaa göre aboneye tablet cihazları verilecektir

8. Kampanya iptal edildiğinde ceza bedeli yansır mı? Hangi durumlarda yansır?
Kampanya süresi olarak belirlenen abonenin içinde bulunduğu kampanya tipine göre 24 fatura dönemi dolmadan aboneliğin feshedilmesi, kullanılan hattın iptal edilmesi, dondurulması, hattın faturadan dolayı kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, ön ödemeli hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyada izin verilen tarife değişikliklerinin dışında bir tarife değişikliği yapılması durumlarında ceza bedeli yansır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. Verilen indirim ile kast edilen bedel kampanya kapsamında verilecek olan indirimler toplamıdır.

9. Bu kampanyaya katılırsam diğer kontratlı kampanyalardan faydalanabilir miyim?
Vodafone İşOrtağım Yarına Hazırlayan Tablet Kampanyaları Tablet kampanyasından birine katılan aboneler taahhüt süresi boyunca başka bir kontratlı kampanyadan faydalanamazlar. Vodapara’dan faydalanamaz. FAST indirimi olan müşteriler bu kampanyadan faydalanabilmeleri için yeni fatura hesabı açılmalı ve yeni hat aktivasyonları bu hesaba bağlı olmalıdır.

10. Kontratlı cihaz kampanyasındayım. Bu kampanyaya katılabilir miyim?
Hayır. Sadece yeni hat aktivasyonları için bu kampanya geçerlidir. Mevcut durumda kurumsal hattınıza kontratlı bir kampanya tanımlı ise bu kampanyaya giriş yapamaz. Dolayısıyla hattınıza başka bir kampanya tanımlı ise de bu kampanyaya giriş yapamazsınız.

11. Birden fazla hattımla kampanyadan faydalanabilir miyim?
Evet, kurumsal bir müşteri numarasına bağlı en fazla 20 adet abone katılabilir, fakat bir GSM numarası kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir.

12. Vodafone İşOrtağım Yarına Hazırlayan Tablet Kampanyaları Tablet taahhüt süresi ne kadardır?
Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.

13. Kontrat süresince tarife fiyatlarındaki değişikliklerden etkilenir miyim?
Evet, Vodafone tarife koşullarında değişiklik yapabilir. Değisiklik yapılması durumunda aboneler önceden SMS ile bilgilendirilir.

14. Kontrat süresince süresince tarifemi değiştirebilir miyim?
Kontrat süresi boyunca Süper internet paketi almış aboneler bir kez üst internet paketlerine geçebilir ve eski paketlerine geri dönebilirler. Paket yükseltmeleri durumunda geçiş yaptığı paket için geçerli olan kampanya koşullarındaki ödeme geçerli olacaktır.

15. Kampanya dahilnde aboneye sunulacak olan data opsyonlarında aşım ücreti yansıtılacak mıdır?
Aboneler tercih ettikleri 5GB / 15GB / 30GB data paketleri kuralları geçerli olacaktır.

16. Kontrat süresine ait fatura dönemleri sona erince kampanya otomatik olarak bitecek mi?
Evet, kampanya sona erecektir.

17. İleri tarihli talep ile kampanyaya girebilecek miyim?
Hayır, kampanya girişleri anlıktır, fakat tarife girişleriniz talebinize uygun olarak anlık/ileri tarihli yapılabilir.

18. Kampanya dahilinde olmayan başka bir tarifede olan kurumsal bir hattım var. Kampanyadan faydalanabilir miyim?
Hayır, bu kampanyadan sadece yeni hat aktivasyonu esnasında faydalanabilirsiniz.

Popüler Cihazlar

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.