Yarına Hazır İşletmelerin tarifesi Red Business, işinizi dünyaya açıyor

RED Business'lılara avantajlar hiç bitmez

Avantajları takip etmek ve en kolay yoldan kullanmak için hemen Avantaj Cepte'yi indirin

Alibaba.com Alibaba.com

Şimdi Red Business’lı işletmeler için alibaba.com’da onaylı üyelik ücreti Red Business tarafından karşılanıyor.

Red Business tarifelerinden birine sahipseniz, ALIBABA yazıp 6666’ya SMS atarak ya da Avantaj Cepte uygulaması üzerinden şifrenizi hemen alabilirsiniz!

Red Business’lı değilseniz; Red Business’ın çok avantajlı tarifelerinden birini seçip, hemen kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Üstelik kısa bir süre için Red Business 5 veya daha fazla hat alanlara özel %50 indirimli.

  • Kampanya Koşulları

    Kampanya Koşulları

    Bu kampanya 31.10.2015’te sona ermiştir. Kampanya dahilinde Vodafone Red Busness tariflerinden birine (Red Business 3, Red Business 6, Red Business 9, Red Business Elite, Red Business, Red Business Classic, Red Business Mega, Red Business Mega Plus) sahip olan müşterilere alibaba.com’da 1 yıllık doğrulanmış (verified) üyelik ücretsiz olarak sunulacaktır.

    Red Business aboneleri ALIBABA yazıp 6666’ya SMS atarak veya Avantaj Cepte üzerinden şifrelerini alabilirler. Kampanyaya katılmak için gönderilen ve alınan SMS’ler ücretsizdir. Kampanyadan yararlanmak için alibaba.com’un istediği belgeleri online portalda alibaba.com’a Vodafone faturası, telefon numaraları ve kampanya şifreleriyle birlikte ileterek indirimden faydalanırlar. Gerekli belge listesine alibaba.com adresinden ulaşılabilir. Vodafone Red Business tarifesindeki aktif Kurumsal müşteriler kampanya süresince indirimden 1 kere yararlanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone Red Business kurumsal müşterileri yararlanabilir. Kampanyadan faydalanmak için şifre almış Red Business kurumsal aboneleri telefon numaralarının alibaba.com ile paylaşılacağını kabul eder. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı alibaba.com ve Vodafone'da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

    Kampanyadan 1 müşteri tek bir şirket ile faydalanabilir, müşteriye ait telefon hatları farklı farklı şifreler alıp, farklı farklı şirketler üzerinden bu şifrelerle faydalanamaz. Bu durumu engellemek için de şifre alınan telefon numarasının bulunduğu şirket adına düzenlenmiş fatura ile katılım sağlanabilir.