Vodafone İş Ortağım'da Artık ADSL de Dakika Kazandırıyor!

Yükleniyor

Kurumsal ADSL 5 ay 1 TL ADSL Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Vodafone İş Ortağım İndirimli ADSL

Vodafone'un Bireysel Esnaf ve Kurumsal tarifelerindeyseniz, Şimdi siz de ADSL'inize 24 ay taahhüt verin; ilk 5 ay 1 TL ödeme avantajından faydalanın.

Vodafone İş Ortağım Kurumsal ADSL 5 ay 1 TL ADSL Kampanyası Kampanya İndirim Süresi Taahhüt Süresi Tarife aylık ücret Kampanya Aylık Ücret Limit Aşım Ücreti
8Mb'a Kadar 4GB Limitli 5 24 29,00 TL 1,00 TL 0,0093 TL /MB
8Mb'a Kadar 6GB Limitli 5 3 32,00 TL 1,00 TL 0,0093 TL /MB
8Mb'a Kadar 4GB Limitli 5 24 29,00 TL 1,00 TL 0,0093 TL /MB
4 MB Limitsiz 5 24 89,00 TL 1,00 TL
8 MB Limitsiz 5 24 115,00 TL 1,00 TL
16 MB Limitsiz 5 24 125,00 TL 1,00 TL
8Mb'a Kadar Limitsiz/50GB(AKN) 5 24 59,00 TL 1,00 TL
8Mb'a Kadar Limitsiz/100GB(AKN) 5 24 89,00 TL 1,00 TL
 • Değerli İş Ortağımız, 1 Nisan 2013 itibariyle ADSL fiyatlarımızda güncelleme olacaktır. Tüm müşlterilerimiz için geçerli olacak liste fiyatlarımızı yukarıdaki tabloda bulabilirsiniz. Kampanya indirim döneminde olan müşterilerimiz için fiyat değişikliği indirim dönemini takiben uygulanacaktır; indirimli fiyatlarımızda değişiklik olmamıştır.

 • Kampanya 31.12.2013 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlara vergiler dahildir.
 • Kampanyadan sadece Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'nin (Vodafone) İş Ortağım veya Esnaf tarifelerinde yer alan GSM hat sahipleri faydalanabilir.
 • Kampanya şartları Pratik Hat ve ADSL'e 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Mevcutta BİRİ ADSL kampanyalarından birine dahil olan aboneler ancak mevcut kampanya koşullarında yer alan usullere uygun olarak kampanya aboneliklerini sona erdirerek bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.
 • Aynı kampanya dâhilinde hız ve limit düşürülemez, sadece yükseltilebilir. Yüksek hız ve limit, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilir.
 • Vodafone İş Ortağım Kurumsal ADSL 5 ay 1 TL ADSL Kampanyası ile aboneler 5 ay 1TL ADSL Kampanyası ile beraber Pratik Hat paketi talep etmeleri durumunda, abone tarafından seçilmiş olan Pratik Hat Paketi kapsamındaki dakikaların yarısı kadar dakika taahhüt süresi boyunca aboneye her ay ekstra ücretsiz verilecektir.
 • Vodafone İş Ortağım Kurumsal ADSL 5 ay 1 TL ADSL Kampanyası kapsamında ADSL hizmeti ücreti ilk 5 ay boyunca 1TL olarak faturalandırılır. 5 ay sonunda ADSL hizmeti abonenin seçmiş olduğu hıza bağlı olarak www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart ADSL hizmeti liste fiyatı üzerinden ücretlendirilir.
 • Pratik Hat Paketine dahil olan her yöne dakikalar; şehir içi, şehirlerarası, uluslararası 1.kademe PSTN, Turkcell ve Avea yönlerinde ve Vodafone TR yönüne olan dakikalar ise; Vodafone Mobil ve Vodafone Net İletişim Hizm. A.Ş. numaralarına doğru kullanılabilir. Bunların dışında kalan yönlere olan aramalar www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan "Pratik Hat Dakika Paketi Tarifesi" üzerinden ücretlendirilir. Pratik Hat Paketi kapsamında verilen ve aboneler tarafından ilgili ay içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devrolunmaz.
 • Pratik Hat Paketlerinde limit aşımı www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan "Pratik Hat Dakika Paketi Tarifesi" üzerinden kullanıma bağlı olarak ücretlendirilecektir.
 • Pratik Hat başvuru bedeli hat başına vergiler dahil 8TL'dir ve ilk hizmet faturasına yansıtılır.
 • Pratik Hat Paketlerinde verilen dakikalar abonenin birden fazla hattı olması halinde havuz uygulaması kapsamında, bu hatlarca ortaklaşa olarak kullanılabilir.
 • Bu kampanya kapsamında abone tarafından, Pratik Hat Paketlerinden herhangi biri seçilmediği taktirde abonelik konuş öde şeklinde www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan "Pratik Hat Konuştukça Öde Tarifesi" üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya uyarınca 24 TL olan ADSL Aktivasyon Ücreti, 1TL olarak 24 ay taksitle faturalandırılacaktır.
 • Kablosuz modem bedeli 60 TL olup modem bedeli kampanya kapsamında 24 TL'ye indirilmiştir. 24 ay boyunca 1 TL taksitle aboneden tahsil edilecektir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda kalan taksit tutarları ve 36 TL modem indirim bedeli Vodafone Net tarafından faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamında abone modemi Vodafone Net'ten alıyorsa, modem kurulumu isteğe bağlı olup, ücretsizdir.
 • Abone Vodafone Net'ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin ADSL2+ teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • 8 Mbps'e ve 16 Mbps'e kadar hız seçeneklerinde abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, abonenin telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
 • 8 Mbps ve 16 Mbps hız seçenekleri, Abonenin bağlı olduğu santralin teknik özellikleri uygun olduğu takdirde sağlanacaktır.
 • Limitli paketlerde limit aşım ücreti ayrıca faturalandırılacaktır. MB başına limit aşım ücreti 0,0093 T'dir ve Abonelere faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + limit aşım ücreti), 8 Mbps'a kadar hızlarda vergiler dahil 79 TL'yi aşmayacaktır.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir. Limitli paketler için adil kullanım noktası 25 GB, limitsiz paketlerde Abone'nin seçimine göre 50 GB veya 100 GB'tır.
 • Geçici olarak ADSL erişimine ihtiyaç duymayan abonelerimiz, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 90 günü aşmayacak şekilde ADSL hattını dondurabilir Hat dondurma işlemi 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık ADSL erişim ücreti alınmayacaktır. ADSL erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Taahhüt süresi dolmadan Abone'nin yalnızca kampanya kapsamında kullanmakta olduğu ADSL hizmetini ya da ADSL hizmeti ile birlikte Pratik Hat hizmet aboneliklerini iptal ettirmesi durumunda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, Pratik Hat Paketi ile verilen ücretsiz dakika bedelleri (paket ücretinin %50'si kadar), aktivasyon ücretini 24 eşit taksitte ödeyen aboneler için varsa ödenmemiş Aktivasyon Ücreti taksitleri, verilmiş ise modem kapsamında yapılan indirimler ve ödenmemiş taksit bedelleri Vodafone Net tarafından faturalandırılır.
 • Taahhüt süresi dolmadan Abone'nin yalnızca kampanya kapsamında kullanmakta olduğu Pratik Hattını iptal ettirmesi durumunda ADSL hizmeti koşulları değişmeden devam eder. Pratik Hat aboneliğinin iptaline kadar geçen süre boyunca Pratik Hat Paketi ile verilen ücretsiz dakika bedelleri(paket ücretinin %50'si kadar) Vodafone Net tarafından faturalandırılır.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin ADSL hizmeti almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmet aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart ADSL Tarife Aylık Ücretlerinden faturalandırılacaktır
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone'nin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve ADSL hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Statik IP ücreti isteğe bağlı olup vergiler dahil aylık 2,78 TL'dir.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.