Samsung Galaxy Tab 8.9 Kampanyası

Yükleniyor

Vodafone Smart Cihaz Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Herkesin bir Android telefonu olsun diye, Android işletim sistemli Vodafone Smart, Türkiye'de!

Üstelik faturalı hatlara özel 24 ay tahhütle tarifenize ek ayda sadece 1 TL'den başlayan fiyatlarla.

Faturalı hatlara özel 24 ay tahhütle tarifenize ek ayda sadece 1 TL'den başlayan fiyatlarla...

Faturasız hatlara ise sadece 359 TL'ye, 12 ay boyunca her yöne 150 dakika, 150 SMS, 150 MB internet hediyesiyle...


Artık herkesin bir Android telefonu olacak.

Faturalı hatlar için belirtilen faturalı tarifelerden birine 24 ay abone olun, Android İşletim Sistemli Vodafone Smart'a, tarifenize ek ayda 1 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olun.

Üstelik 3 ay boyunca geçerli toplam 300 MB internet hediyeniz*


* İçinde internet bulunmayan tarifelerde geçerlidir.
Faturasız hatlar içinse Android Isletim Sistemli Vodafone Smart sadece 359 TL, dilerseniz 12 ay taksit seçenegiyle de bu telefona sahip olabilirsiniz.

Üstelik 12 ay boyunca aylık 30 TL yüklemeye
her yöne 150 dakika,
her yöne 150 SMS,
150 MB internet Vodafone'dan hediye!

Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Tarifenin Aylık Ücreti Taahhüt Süresi Cihaz Ek Ödemesi Toplam Ödeme
İş Ortağım Mega 80 TL 24 ay 1 TL 81 TL
İş Ortağım Mega Plus 95 TL 24 ay 1 TL 96 TL
Esnaf Avantaj Mega 79 TL 24 ay 1 TL 80 TL
İş Ortağım Maxi 45 TL 24 ay 5 TL 50 TL
İş Ortağım Süper 55 TL 24 ay 5 TL 60 TL
İş Ortağım Süper Plus 65 TL 24 ay 5 TL 70 TL
Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra 59 TL 24 ay 5 TL 64 TL
İş Ortağım Mini Plus 25 TL 24 ay 10 TL 35 TL
İş Ortağım Midi 35 TL 24 ay 10 TL 45 TL
Ensaf Avantaj Mini Süper 29 TL 24 ay 10 TL 39 TL
Esnaf Avantaj Midi 39 TL 24 ay 10 TL 49 TL
İş Ortağım Mini 15 TL 24 ay 15 TL 30 TL
Esnaf Avantaj Mini Her Yöne+ 20 TL 24 ay 15 TL 35 TL
 • Vodafone Smart Cihaz Kampanyası'ndan sadece belirtilen bireysel ve kurumsal faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 200 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. MNP ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 40 TL veya üzeri (Fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları geçerlidir.
 • Cep Avantaj Mini Her Yöne+, Yeni Cep Kamu, Cep Kamu 1000 Midi, Cep Çiftçi 30, Esnaf Avantaj Mini HerYöne+, İş Ortağım Mini tarifelerinden birini aylık 15 TL ek ödemesi ile, Cep Avantaj Mini Süper ve Genç Avantaj tarifelerinden birini aylık 12,5 TL ek ödemesi ile, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafonelularla, Cep Kamu 1000 Maxi, Yeni Cep Kamu 1000 Maxi, Cep Çiftçi 40, İş Ortağım Mini+, Esnaf Avantaj Mini Süper, İş Ortağım Midi, Esnaf Avantaj Midi tarifelerinden birini aylık 10 TL ek ödemesi ile, Cep Avantaj HerYöne, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, İş Ortağım Maxi, İş Ortağım Süper, İş Ortağım Süper +, Esnaf Avantaj HerYöne Ekstra tarifelerinden birini aylık 5 TL ek ödemesi ile, Red Mini, Red, Red+ , İş Ortağım Mega, İş Ortağım Mega+ ve Esnaf Avantaj Mega tarifelerinden birini aylık 1 TL ek ödemesi ile beraber 24 ay boyunca kullanmayı taahhüt eden aboneler VF Smart model cihaza sahip olabilecektir. Diğer tarifeler kampanya kapsamında yer almamaktadır.
 • Kampanya kapsamında tarifeye giriş yalnızca anlık olacaktır. Abonenin üzerinde ileri tarihli bir tarife değişikliği talebi var ise kampanyaya giriş yapılamaz. Mevcut tarifesinin şartları ile kampanyaya girmek isterse ileri tarihli tarife değişikliği iptal edilmelidir. Kampanyaya giriş ise anlık olarak gerçekleşir.
 • Abonelerin taahhüt ettikleri süre boyunca seçmiş olduğu tarifesini kullanma zorunluluğu bulunmaktadır. Fakat dileyen aboneler belirli şartlar altında kampanya kapsamında yer alan bazı paketler arasında geçiş yapılabilecektir. Cep Avantaj, Cep Çiftçi, Genç Avantaj, İş Ortağım ve Esnaf tarifeleri arasında taahhüt ettiği paket bedeline eşit veya daha yüksek aylık ödemesi olan tarifelere geçiş olabilecektir. Fakat bu tarifelerde yer alan aboneler Cep Kamu tarifelerine geçiş yapamayacaktır. Aynı şekilde Cep Kamu tarifesinde yer alan aboneler Cep Avantaj, Cep Çiftçi, Genç Avantaj, İş Ortağım ve Esnaf tarifelerine geçiş yapamayacaktır. Aboneler geçiş yapabilecekleri tarifeler arasıda diledikleri kadar geçiş yapabilirler. Bireysel aboneler kurumsal tarifelere, aynı şekilde kurumsal aboneler bireysel tarifelere geçiş yapamaz. Tarifeler arası geçiş 01 Aralık 2011 tarihli kampanya aktivasyonları için geçerlidir.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasında yararlanamazlar.)
 • Kampanya kapsamında 3G otomatik olarak açılmamaktadır. Abonelerin 3G kullanımlarını kendileri otomatik olarak açtırmaları gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli ve taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurt dışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında kullandığı tarifede data kullanım hakkı bulunmayan aboneler için ilk 3 ay boyunca toplamda 300MB data kullanım hakkı ücretsiz verilecektir.
 • 90 gün içerisinde kullanılmayan data hakları bir sonraki aylara devredilmeyecektir. 90 günlük ücretsiz 300 MB'lık data kullanımını aşan ve/veya bedava data kullanım süresi sona erdikten sonra data kullanımına devam eden aboneler standart data tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • 300MB data hediyesi verilen kampanya katılımlarında abone dilerse aylık veya diğer süreli mobil internet paketlerinden birini alabilir.
 • Abonenin hali hazırda aylık cepnet veya aylık mobil internet paket üyeliği olması durumunda 300MB data hediyesi verilen bir kampanyaya katılmış ise data kullanım önceliği 300MB lık data promosyonunda olacaktır.
 • Abonelerin taahhüt ettikleri süre boyunca seçmiş olduğu tarifesini kullanma zorunluluğu bulunmaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki tarifeler arasında da geçiş yapılabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir.
 • Bireysel bir müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel tarife kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ve kampanya süresince verilen toplam indirim bedellerinin eklenmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. Kampanya kapsamında verilen indirim bedel toplamı ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X tarifeden verilecek olan indirim bedelidir. VF Smart (858) markalı cihazın son kullanıcı bedeli aşağıda verilmiştir. VF Smart : 360 TL
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • VF Smart cihazlarında sim kilidi bulunmamaktadır.
 • Kampanya bitiş tarihi 29 Şubat 2012'dir.
 • Kampanyadan yabancı uyruklu aboneler yararlanamaz.
 • Cihaz kampanyasız satışlara da açıktır.
 • Tek faturaya dahil kurumsal aboneler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Taahhütname için tıklayınız.

Faturasız hat sahibi Vodafonelular için Android Isletim Sistemli Vodafone Smart sadece 359 TL. Üstelik 12 ay taksit seçenegiyle de bu telefona sahip olabilirsiniz.

Vodafone Smart'a özel kampanya ile 12 ay boyunca aylık 30 TL yüklemeye
her yöne 150 dakika,
her yöne 150 SMS,
150 MB internet Vodafone'dan hediye!

 • Vodafone Smart Cihaz Kampanyası kapsamında yer alan Smart (858) modelini Vodafone bayilerinden satın alan abonelere 12 ay boyunca her 30 TL yüklemeye heryöne 150 dakika, 150 sms ve 150 MB data kullanım hakkına sahip olurlar.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler hediye kullanımlarını doldurmaları durumunda seçmiş oldukları ses, sms ve data tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Hediye kullanımlar 30 gün boyunca geçerlidir.
 • Aboneler 12 ay boyunca hediye kullanımları kazanma hakkına sahiptir.
 • Bir abone toplamda 12 kere hediye kullanımlardan faydalanabilir.
 • Her bir hediye kullanım için tek seferde 30 TL değerinde yükleme yapma koşulu bulunmaktadır.
 • Hediye kullanım hakkına sahip kişiler aynı ay içerisinde tekrar yükleme yaptıklarında hediye kullanımlardan faydalanamazlar.
 • Hediye kullanımlar devredilemez, transfer edilemez ve satılamaz.
 • Hediye kullanımlar sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
 • Kampanya ile birlikte başka data opsiyonları alınabilir.
 • Abonenin data , sms ve konuşma önceliği kampanya kapsamında verilen promosyonlardadır, önce promosyon hakkı kullanılır akabinde diğer paket ve tarifesinden gelen haklarını kullanır.
 • Abonelerin cihaz kampanyasından çıkması durumunda abonelere herhangi bir ceza yansımayacaktir.
 • Kampanya kapsamından çıkan bir abone, tekrar kampanyaya dahil olamaz.
 • Kampanya kapsamında hem bireysel hem de kurumsal müşteriler yararlanabilecektir.
 • Kampanya tarife bağımsızdır. Kampanya kapsamına faturasız ses tarife kullanıcıları dahil olabilecektir, kampanya kapsamında herhangi bir faturasız tarife kullanıcısı yer alabilir.
 • Kampanya kapsamında tavsiye edilen Vodafone Smart (858) modelinin son kullanıcı fiyatı (tüm vergiler dahil) 359TL'dir.
 • Kampanya kapsamında yer alan Akbank Axess kredi kartı ile abonelere 12 ay taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Kampanya kapsamında taahhütname alınmamaktadır.
 • Kampanyadan yapılan çıkışlarda herhangi bir ceza uygulaması bulunmamaktadır.
 • Abonenin faturalı bir hatta geçmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi ve/veya abone isteği ile kampanyadan çıkma talebinde bulunması durumunda abone hem kampanyadan çıkartılır, hem de kampanya kapsamında verilen hediye kullanım hakkı sona erer.
 • Tek fatura dahilindeki kurumsal aboneler kampanyadan faydalanabilir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında bireysel müşteri numarasına bağlı abonelik (GSM numaraları) kısıtı bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen Vodafone Smart (858) cihazlarında simkilit bulunmamaktadır.
 • Kampanya sonlanma tarihi 29 Şubat 2012
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.