Kurumsal Ses-Onnet

Yükleniyor

Kurumsal Ses-Onnet

Kurumsal Ses hizmeti, Vodafone omurgasına Vodafone fiber erişimi, Leased Line, Metro Ethernet, G.SHDSL gibi fiziksel hatlar ile bağlı müşterilerimize IP teknolojileri ve merkezi softswitch altyapısı üzerinden Sabit Telefon Hizmetleri kapsamında şehir içi, şehirlerarası, GSM ve uluslararası yönlerinde sağlanan telefon hizmetidir.

%50'lere varan indirimlerle, yedekli Vodafone sabit ses omurgası üzerinden yüksek kaliteli ses hizmeti sunulur. Müşterilerimizin data hizmetleri de aynı hat üzerinden sağlanıyor ise ses paketleri hem müşteri hattında hem de omurgada önceliklendirilerek ses kalitesi güvence altına alınır. Bu hizmetten faydalanan kurumlar Vodafone'a abone olan diğer kurumlara da Vodafone omurgası üzerinden düşük maliyetle erişebilmektedirler.

  • Servis kalitesi – Vodafone sabit ses hizmetleriyle ilgili olarak ses kalitesine ek olarak 7/24 "help desk" desteği, satış sonrası teknik destek ve Servis Seviye Sözleşmeleri'nde belirlenen kriterler kapsamında müşterilerimize daha kaliteli servis sağlamaktayız.
  • Komple çözüm paketleri - Ses paketleri, ses servisinin yanı sıra müşteriye hizmet amacıyla Vodafone personeli tarafından kurulacak ekipmanları da kapsamaktadır. Böylelikle müşterilerimiz servisin satınalımından kullanımına kadar komple çözümlere kavuşmaktadır.
  • Farklı tipte faturalama seçenekleri Kullanılan faturalandırma programı sayesinde aranılan yere ve zamana göre indirimli fiyat opsiyonları, Vodafone sabit ses müşterilerinin birbirleri arasında yapacağı görüşmelerde indirim olanakları ve paketlendirilen servislerde indirim olanakları sunulmaktadır.
  • Online raporlama - Müşterilerimizin trafik detaylarını web sitesinden eş zamanlı olarak görebilmelerine imkan tanımaktadır. Sorunların iletiminde kullandığı programla ise müşterinin web sitesinden hizmetle ilgili yaşadığı problemleri anında yansıtabilmesini, sonrasında Vodafone tarafında problem giderilene kadar yapılan adımları izleyebilmesini sağlamaktadır. Ayrıca Servis Seviye Sözleşmelerinde belirlenmiş olan kriterlerle ilgili haftalık veya aylık raporlar web sitesi aracılığıyla incelenebilmektedir.
  • Geniş kapsama alanı - Türkiye genelinde 50'den fazla ve yurt dışında 3 merkezde POP noktamız ile tüm Türkiye'de hizmet verebilmekteyiz.
  • Bütünleşik çözüm imkanı - Veri ve ses bağlantısını ayrı ayrı ekipmanlar üzerinden ya da aynı ekipmanı kullanarak sağlama imkanı

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.