HTC Explorer Cihaz Kampanyası

Yükleniyor

HTC Explorer Cihaz Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Hem akıllı hem hesaplı: HTC Explorer Türkiye'de ilk defa ve sadece Vodafone'da.

Android İşletim Sistemli HTC Explorer çok uygun fiyatlarla sizi bekliyor!

Konuşma alışkanlıklarınıza en uygun faturalı tarifeyi seçerek 24 ay taahhüt verin, akıllı telefon HTC Explorer'a çok özel fiyatlarla sahip olun.

HTC Explorer'a sahip olmak için tarifenize ek ödeme veya indirimli ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Üstelik 12 ay geçerli 1 GB internet hediyesiyle!*

*İçerisinde data olmayan tarifeler için geçerlidir.

İş Ortağım Tarifeleri
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Tarifenin Aylık Ücreti Aylık Ek Ödeme Aylık Toplam Ödeme Taahhüt Süresi
İş Ortağım Mega Plus 95 TL 5 TL 100 TL 24 ay
İş Ortağım Mega 80 TL 10 TL 90 TL 24 ay
İş Ortağım Süper Plus 70 TL 10 TL 80 TL 24 ay
İş Ortağım Süper 60 TL 10 TL 70 TL 24 ay
İş Ortağım Maxi 50 TL 20 TL 70 TL 24 ay
İş Ortağım Midi 40 TL 25 TL 65 TL 24 ay
İş Ortağım Mini Plus 25 TL 25 TL 50 TL 24 ay
İş Ortağım Mini 15 TL 25 TL 40 TL 24 ay
Esnaf Avantaj Tarifeleri
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Tarifenin Aylık Ücreti Aylık Ek Ödeme Aylık Toplam Ödeme Taahhüt Süresi
Esnaf Avantaj Mini Her Yöne+ 20 TL 25 TL 45 TL 24 ay
Esnaf Avantaj Mini Süper 29 TL 25 TL 54 TL 24 ay
Esnaf Avantaj Midi 39 TL 25 TL 64 TL 24 ay
Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra 59 TL 20 TL 79 TL 24 ay
Esnaf Avantaj Mega 79 TL 15 TL 94 TL 24 ay

  Tarifeye Ek Ödeme Esasları
 • Vodafone HTC Explorer Cihaz Kampanyası'ndan sadece belirtilen bireysel ve kurumsal faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 200 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Cep Kamu 1000 Mini, Cep Çitçi 20, Cep Avantaj Mini Her Yöne+, Esnaf Avantaj Mini Her Yöne+, İş Ortağım Mini, İş Ortağım Mini+, Esnaf Avantaj Mini Süper, Cep Avantaj Mini Süper, Cep Kamu 1000 Midi, Cep Çiftçi 30, Yeni Cep Kamu, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafonelularla, Genç Avantaj, Cep Çiftçi 40, Cep Kamu 1000 Maxi, Yeni Cep Kamu 1000 Maxi, Esnaf Avantaj Midi, İş Ortağım Midi, İş Ortağım Maxi, İş Ortağım Süper, Cep Avantaj Her Yöne, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra, İş Ortağım Süper+, Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra, Red Mini, İş Ortağım Mega, Esnaf Avantaj Mega, Red, Red+, İş Ortağım Mega+ tarifeleri yer almaktadır.
 • Kampanya kapsamında tarifeye giriş abonenin isteğine bağlı olarak anlık/ileri tarihli olarak yapılabilir, ancak kampanyaya giriş anlık olacaktır.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasında yararlanamazlar.)
 • Kampanya kapsamında 3G otomatik olarak açılmamaktadır. Abonelerin 3G kullanımlarını kendileri otomatik olarak açtırmaları gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli ve taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.
 • Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurt dışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurt dışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında kullandığı tarifede data kullanım hakkı bulunmayan aboneler için ilk 12 ay boyunca bedava 1 GB data kullanım hakkı verilecektir.
 • Kullanılmayan data hakları devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Bireysel bir müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) kampanyadan faydalanabilir.
 • Kurumsal bir müşteri numarasına bağlı en fazla 50 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel tarife kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ve kampanya süresince veirlen toplam indirim bedellerinin eklenmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. Kampanya kapsamında verilen indirim bedel toplamı ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X tarifeden verilecek olan indirim bedelidir. HTC Explorer model cihazın son kullanıcı fiyatı aşağıda verilmiştir.
  HTC Explorer : 699 TL
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • HTC Explorer cihazlarında sim kilidi bulunmamaktadır.
 • Taahhütname için tıklayınız.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.