BlackBerry® Bold 9900

Telefon hakkında

 • En ince ve en hafif BlackBerry
 • Dokunmatik ekran
 • QWERTY klavye
 • 1.2 GHz işlemci
 • 5 MP kamera
 • 3G

Ayda 79 TL'ye sahip olabilirsiniz

Telefonun Özellikleri
Özellikler 3G şebeke destekli.
E-posta, IM, PIN
Internet tarayıcı
Bluetooth, Hoparlör
GPS, önyüklenmiş BlackBerry harita
Takvim, Adres defteri, Görevler, şirket verileri
Renk seçenekleri: Siyah
Boyutları 115mm x 66mm x 10.5mm
Ekran 2.8", yüksek çözünürlüklü çoklu dokunmatik ekran
640 x 480 piksel çözünürlük, 287 ppi piksel yoğunluğu
Yazılım BlackBerry® 7 OS
Hafıza 8GB yerleşik hafıza, MicroSD desteğiyle 40 GB'a kadar artırılabilir
Pil ömrü GSM Konuşma Süresi: 6.3 saate kadar GSM Bekleme Süresi: 12.8 güne kadar UMTS Konuşma Süresi: 5.9 saate kadar UMTS Bekleme Süresi: 12.8 güne kadar Müzik Çalma Süresi: 50 saate kadar Video Oynatma Süresi: 7.4 saate kadar
Kamera 5MP Kamera, flaş, görüntü sabitleme özelliği, 4x dijital zoom, görüntü modları, 720p HD video kayıt özelliği
GPS Dahili GPS ve kullanıma hazır desteklenmiş GPS
Wi-Fi 802.11 2.4 GHz b/g/n, 5GHz a/n
Ağlar Dört bant GSM/GPRS/Edge Ağları: 850/900/1800/1900
Guvenlik Telefon cihazında; şifre ile koruma ve tuş kilidi
Sunucuda; E-posta ve verileri ileri duzeyde şifreleyen
BlackBerry Şirket Sunucusu
POP3 destekli e-postalar icin 128 bit şifreleme

 
BlackBerry Bold 9900 Kampanyası
Cihaz Modeli 12 aylık 18 aylık 24 aylık
BlackBerry® Bold™ 9900 - - 79 TL

- Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Taahhüt süresine denk gelen aylık toplam ödeme tutarı içerisinde aylık BlackBerry BIS lisans kullanım ücretleri de dahildir

 • Vodafone BlackBerry Cihaz Kampanyası'ndan sadece kurumsal faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm kurumsal faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca BIS (Blackberry Internet Service) aylık lisans bedeli ve gene taahhüt süresince cihaz üzerinden yapılacak sınırsız e-posta ve/veya internet kullanımı dahildir.
 • Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurt dışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurt dışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • İlgili Blackberry cihazının bilgisayara bağlanarak modem olarak kullanılmasından, WAP ve diğer APN'ler üzerinden gerçekleştirilen data kullanımlarından ve ayrıca yurt dışındaki data kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Bireysel satış kanallarından yapılan satışlarda bireysel veya kurumsal müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) kampanyadan yararlanabilir.
 • Kurumsal satış kanallarında (KSK) yapılan Blackberry cihazlarına ait kampanya seçenekleri, kurumsal müşteri numarasına bağlı aynı anda en fazla 20 aboneliğe (GSM numaraları) sunulabilmektedir.
 • Diğer kurumsal kanallarda (büyük müşteriler gibi) yapılacak olan kampanyalı satışlarda ise herhangi bir model ayrımında bulunmadan kurumsal müşteri numarasına bağlı aynı anda en fazla 150 abonelik (GSM numaraları) sunulabilecektir.
 • Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı data paketini değiştirmek istemesi, herhangi bir ses tarifesini kullanmaması, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda cezai şart kampanya kapsamındaki ürünün son kullanıcı fiyatından abonenin kampanyadan çıkana kadar "cihaz taksit bedeli" adı altında ödediği tutarların düşülmesiyle hesaplanacak ve son gönderilecek faturaya yansıtılacaktır.Bu kampanya kapsamında verilen indirim bedeli bulunmamaktadır.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya 30.11.2012 tarihine kadar geçerlidir.

Popüler Cihazlar

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.