Vodafone Süper İnternet

Yükleniyor

Konuşturan iPad 2 Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Ayda ek 80 TL'den başlayan fiyatlarla Vodafone İş Ortağım'dan herkese iPad 2!

Çok avantajlı fiyatlarla iPad 2 sizi bekliyor.

iPad 2 sahibi olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken hatlarınızı aşağıdaki Vodafone İş Ortağım tarifelerine taşımak.

Kampanya dahilinde ses tarifelerine 15 TL indirim yansıtılacaktır

Konuşturan iPad 2 Kampanyası
Aylık Cihaz+İnternet Bedeli İş Ortağım Süper İş Ortağım Süper+ İş Ortağım Mega  İş Ortağım Mega+
iPad2+250MB İnternet Paketi 80 TL 55 TL
40 TL
65 TL
50 TL
80 TL
65 TL
95 TL
80 TL
iPad2+1GB İnternet Paketi 85 TL
iPad2+4GB İnternet Paketi 95 TL
 • Kampanya kurumsal faturalı müşterilerimiz için geçerlidir.
 • Kampanya süresince iPad 2 cihazında kullanılacak hat için ödenecek aylık ücret, indirimli data ücreti ve cihaz taksit bedelinden oluşur. Bu kampanya kapsamında, abonelerin aynı müşteri numarası altında, İş Ortağım Süper, İş Ortağım Süper Plus, İş Ortağım Mega ve İş Ortağım Mega Plus tarifelerinde yer alan farklı bir faturalı hatlarına 24 ay boyunca aylık tarife ücretleri üzerinden, 15 TL (KDV,ÖİV Dahil) indirim uygulanacaktır. 24 aylık indirimli dönemin sonunda aboneler ilgili paketlerin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya giriş tarihi itibari ile ve indirim alacak ses hattı kampanya kapsamındaki faturalı ses tarifelerinde ve koşullarında olduğu sürece; ilgili hattın hesaplanacak olan ilk faturası ile birlikte indirim verilmeye baslanır. Bu sebeple söz konusu ilk fatura döneminde çıkan faturanın KDV, ÖİV dahil 15 TL nin altında olması durumunda, sadece fatura tutarı kadar indirim sağlanır ve kampanya kapsamında verilen KDV, ÖİV dahil 15 TL tutarındaki indirimden geriye kalan indirim miktarı bir sonraki aya devretmez. Ses hattı en fazla 24 fatura donemi boyunca indirim almaya devam edecektir.
 • Abonelerin bu kampanyadan yararlanabilmeleri için, iPad 2 kampanyasına tanımlanacak hatları ile kampanya dahilindeki ses tarifelerinden birini kullanan ses hatlarının aynı müşteri numarası altında olması gerekmektedir.
 • Kampanya girişinde abonelerin Ses tarifesini kullanacakları farklı bir faturalı hatta (Referans numarası) daha sahip olmaları gerekmektedir. Müşteriler taahhüt vererek kampanyaya katıldıkları iPad 2 hatlarının (Ana numara) dışında yeni veya mevcut faturalı hatlarından herhangi birini ses hattı olarak kullanmak üzere seçebilirler.
 • İndirim verilecek ses hattı için tanımlanacak olan GSM hattı ve kampanya girişi yapılan iPad 2 cihazında kullanılacak hat bu kampanya kapsamında sadece bir kez kullanılabilir. Aynı müşteri numarasına ait faturalı kurumsal abone, farklı Ana Numara ve Referans Numaralarına tanımlanmak üzere en fazla 50 kez bu kampanyaya katılabilir.
 • iPad 2 hattının kampanyası aktif oldugu surece ve ses hattı kampanya kapsamında belirlenen faturalı ses tarifelerinde oldugu sürece, ses hattına indirim verilmeye devam edilecektir. Ses hattına verilen indirim sadece kampanya kapsamındaki koşullar geçerli olduğu sürece devam edecektir. Müşteri kampanya dışındaki ses paketlerine geçiş yaptıktan sonra tekrar kampanya dahilindeki ses tarifelerine geçiş yaparsa ve iPad 2 hattının kampanyası devam ediyorsa, ses hattı tekrar indirim almaya baslayacaktır. Ancak Ses hattı devir, sebeke içi geçiş, mnp port out, dondurma, başka bir kampanyaya katılım ve iptal işlemlerini yaparsa indirimi tekrar geri verilmemek uzere iptal edilecektir.
 • Kampanya girişinde, ses hattının üzerinde kampanya dahilindeki tarifeler için ileri tarihli tarife geçiş talebi mevcut olması durumunda, söz konusu ileri tarihli tarife geçiş talebi olan aboneler de talep etmeleri halinde kampanya kapsamına dahil edilir ve kampanya kapsamındaki indirimi kampanya koşullarını sağladığı tarih itibariyle alır ve söz konusu indirim 23 fatura dönemi boyunca uygulanır.
 • Abone, taahhütname imza tarihinde her iki hattı için (Ana Numara ve Referans Numara) kampanya koşullarını sağlamak amacıyla ileri tarihli tarife değişikliği talebinde bulunursa, abonenin Referans Numarasına tanımlanacak indirim, uygun tarife değişikliğinin gerçekleştiği fatura döneminden başlamak üzere 23 fatura dönemi boyunca uygulanacaktır.
 • Abone ses hattı için kampanya süresi boyunca fatura donem değişikliği yaparsa; değişiklik yaparak dahil olduğu fatura dönemine ilişkin tutarın faturası oluşturulur. Bu tutar KDV, ÖİV dahil 15 TL'nin altında ise kampanya kapsamında sağlanan KDV ÖİV dahil 15 TL tutarındaki indirim sadece fatura tutarı kadar sağlanır ve geriye kalan indirim miktarı bir sonraki aya devretmez.
 • Taahhütname geçerlilik süresi bitiminden önce; abonenin kullanım taahhüdü verdiği tarifenin tanımlı olduğu iPad 2 hattına ilişkin olarak; hattın iptal edilmesi, dondurulması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi ya da taahhütnamedeki yükümlülüklerine aykırı hareket etmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi ve abonenin kaldığı dönemde hakettiği indirimlerin (iPad 2 hattına uygulanan data indirimi + ses hattına uygulanan tarife indirimi) eklenmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa 12 aya kadarki dönemde hesaplanan cezai şart avans olarak abonenin faturasına yansıtılacak ve bu tutar bankadan tahsil edilecektir, geri kalan 12 aya ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • iPad 2 hattının üzerinde kampanya dahilindeki tarifeler/mobil internet paketleri için ileri tarihli tarife geçiş talebi mevcut olması durumunda, söz konusu ileri tarihli tarife/mobil internet paketi geçiş talebi olan aboneler de talep etmeleri halinde kampanya kapsamına dahil edilir ve "Konuşturan iPad 2" kampanyasına giriş yapmasına izin verilir. Kampanya konusu haklar abonenin kampanya kapsamına dahil edilmesi anında tanındığı için; ilgili tarife/mobil internet paketi değişikliği gerçekleşmeden ve/veya gerçekleştikten sonra kampanyadan çıkış yaparsa mevcut ceza koşulları uygulanır. Uygulanacak ceza, abonenin refarans numarasına kampanya kapsamındaki indirimin tanımlanıp tanımlanmadığına gore değişiklik gösterir.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • 250 MB paketin adil kullanım hakkı 6.2 GB olup, adil kullanım hakkına ulaşılması durumunda abonelerin data bağlantı hızı 128 Kbps'e düşürülecektir. Aboneler 250 MB kullanımı aştıkları durumda her 10 MB'lik kullanımları 50 kuruş olarak ücretlendirilir. 1 GB ve 4 GB iPad'e özel paketlerin adil kullanım hakları iPad Midi için 1 GB, iPad Maxi için 4 GB'dır; bu paketlerde adil kullanım hakkına ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar aboneler paketlerini 64 Kbps'ye kadar olan hız ile kullanabilecek ve ilave ücretlendirilmeyecektir. Abonelerin hızlarını artırmak için paket satın almaları halinde ilgili paketin ücreti abonenin faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
 • İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurt dışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • İlgili fatura dönemi içerisinde kampanya kapsamında kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanyanın taahhüt süresi abonenin tarifeye geçiş tarihi itibariyle başlar.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı aylık veri kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • İnternet paketlerinde dönem içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip servis ücretini öder.
 • Abonelerin ilave sms ve/veya ses kullanımları ve/veya bu paket haricinde eş zamanlı olarak kullanabilecekleri mobil internet paketleri kullanımları faturada ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur. Mevcut data paketi kullanıcılarının kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır.
 • Abonenin taahhüt süresinin son ayında, en geç hesap kesim döneminde, taahhüt süresinin bitmesinin ardından hattına tanımlı paketini değiştirmeyi talep etmediği durumda, taahhüt süresini takip eden dönemde kampanya kapsamında hattına tanımlanmış olan tarifenin indirimsiz bedeli üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir
 • Abonenin müşteri numarası altında yer alan faturalı hatlarından, abonelik yaşı 8 aydan büyük olan hattının son 8 ayki fatura ödemelerinin düzenli olarak yapılmış olması ve son 8 aylık faturalarının toplamı 350 TL ve üzeri olması durumunda, bu aboneler taahhüt ettikleri tutarları aylık faturaları üzerinden ödeyeceklerdir. Bu kritere uymayan aboneler ise taahhüt ettikleri paket kapsamında belirlenen tutarı kampanya kapsamında yer alan kredi kartlarından birisi ile 12 eşit taksitle ödeyecektir.
 • Fiyatlara vergiler dahildir.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Taahhütname için tıklayınız.
 • Kampanya sonlanma tarihi 15.10.2012'dir.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.