Konuşma Paketleri %50 indirim Kampanyası

Yükleniyor

Yarına Hazır Kobilere %50 indirim

Bu kampanya sona ermiştir.

Şimdi 5 veya daha fazla Red Business alana diğer hatlarında da %50 indirim

Vodafone İş Ortağım Kobilerimizi yarına hazırlıyor, 5+ Red Business alan müşterilerimiz artık İş Ortağım İletişim Paketleri ve Duran Paketlerde de %50 indirim kazanıyor!

Konuşma Paketleri %50 İndirim Kampanyası Esasları:
 • Konuşma Paketleri %50 İndirim Kampanyası, minimum 5 hattı Red Business Classic, Red Business ve Red Business Elite tarifelerinde bulunan ve Konuşma Paketi Small, Konuşma Paketi Small Duran, Konuşma Paketi Medium, Konuşma Paketi Medium Duran, Konuşma Paketi Large, Konuşma Paketi Large Duran tarifeleri için 24 ay taahhüt veren tüm kurumsal faturalı aboneler için geçerlidir.
 • Abonenin bu kampanyadan faydalanabilmesi için hizmet başlangıç tarihinden itibaren 24 ay süre ile hizmet sözleşmesine konu olan Konuşma Paketlerini ve Duran Tarifeleri kullanacağını taahhüt etmesi gerekmektedir.
 • Vodafone, kampanya kapsamındaki tarifelerin, kampanyanın tarih ve ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • %50 İndirim kampanyası başka bir aboneye devredilemez. İndirim 24 ay boyunca uygulanır, 25. ayda standart ücretlendirme geçerlidir.
 • %50 indirim, kampanya kapsamındaki paketin aylık sabit ücreti üzerinden uygulanır. Tarife paketlerinin sabit ücreti kapsamı dışındaki kullanımlar, tarifenin kendi standart fiyatları üzerinden ücretlendirilir.
 • Abone taahhüt verdiği 24 aydan önce; hattını iptal ettirir, kapatır, devreder, diğer operatöre taşır, faturasız bir tarifeye geçer, kampanya kapsamında izin verilen tarife değişiklikleri dışında başka bir tarifeye geçer veya Red Business Classic, Red Business ve Red Business Elite tarifelerinde bulunan hat sayısını 5’ten aşağı düşürür ise kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Abone taahhüt verdiği 24 aydan önce; Vodafone ile imzaladığı taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmemesi sebebiyle aboneliği Vodafone tarafından feshedildiğinde veya hattı dondurulduğunda, kısıtlandığında da, kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Bu durumlarda, ceza bedelinin hiçbir zaman, fesih ya da sona erme tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için taahhüt edilmiş ve ödenmesi gereken toplam tutarı aşmaması koşuluyla, uygulanmış paket indirimlerinin toplamı olarak hesaplanır.
 • Toplam indirim miktarı, kampanya içinde kalınan her fatura dönemi için tarife sabit ücreti üzerinden verilen aylık indirimlerin toplamıdır.
 • Kampanya kapsamında, Konuşma Paketi Small, Konuşma Paketi Small Duran, Konuşma Paketi Medium, Konuşma Paketi Medium Duran, Konuşma Paketi Large, Konuşma Paketi Large Duran tarifelerindeki aboneler daha yüksek aylık sabit ücretli paketlere geçebilir. Belirtilen uygun değişikliklerin dışında yapılması istenen geçişler için abone öncelikle kampanyadan çıkış yapmalıdır.
 • Bu kampanya, mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Bir GSM numarası sadece 1 kere kampanyadan yararlanabilir.
 • Taahhütname için tıklayın
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.