İşyerim Cebimde ve 5 Ay 1 TL Yalın ADSL Kampanyası

Yükleniyor

İşyerim Cebimde ve 5 Ay 1 TL Yalın ADSL Kampanyası

Sabit iş telefonunu İşyerim Cebimde'ye taşıyana ADSL ilk 5 ay 1 TL!

İşyerim Cebimde ve 5 ay 1 TL Yalın ADSL Kampanyası Kampanya İndirim Süresi Taahhüt Süresi Tarife aylık ücret Kampanya Aylık Ücret Limit Aşım Ücreti
8Mb'a Kadar 4GB Limitli 5 24 29 TL 1 TL 0,0093 TL /MB
8Mb'a Kadar 6GB Limitli 5 24 32 TL 1 TL 0,0093 TL /MB
4 MB Limitsiz 5 24 89 TL 1 TL
8 MB Limitsiz 5 24 115 TL 1 TL
16 MB Limitsiz 5 24 125 TL 1 TL
8Mb'a Kadar Limitsiz/50GB(AKN) 5 24 59 TL 1 TL
8Mb'a Kadar Limitsiz/100GB(AKN) 5 24 89 TL 1 TL
Yalın ADSL Bedeli 24 24 14 TL 0 TL
İşyerim Cebimde Bedeli 0 24 14 TL 14 TL
 • Kampanya 31.03.2013 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlara vergiler dahildir.
 • Kampanyadan sadece Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin (Vodafone) Bireysel Esnaf ve Kurumsal tarifelerinde yer alan GSM hat sahipleri faydalanabilir.
 • Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Mevcutta BİRİ ADSL kampanyalarından birine dahil olan aboneler ancak mevcut kampanya koşullarında yer alan usullere uygun olarak kampanya aboneliklerini sona erdirerek bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.
 • Abonenin Faturalı bireysel Esnaf ve kurumsal tarifelerinden farklı bir tarifeye veya faturasız bir hatta geçmesi halinde İşyerim Cebimde hizmeti iptal olacaktır .
 • İşyerim Cebimde hizmetinden faydalanmak isteyen abonelerin Vodafone Net’e ait aktif sabit telefon numarasına ve aktif Vodafone Mobil numarasına sahip olması gerekmektedir. Abone Vodafone NET sabit telefon numarasına başka operatörden tahsis ederek sahip olduğu sabit numarayı Vodafone Net’e taşıyarak ve/veya Vodafone Net’ten yeni bir sabit numarası tahsis ederek sahip olabilir.
 • Aynı kampanya dâhilinde hız ve limit düşürülemez, sadece yükseltilebilir. Yüksek hız ve limit, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilir.
 • Hizmet kapsamında sunulan ADSL hizmeti Yalın ADSL hizmeti olup aboneye hizmet kapsamında aylık Yalın ADSL bedeli kampanya kapsamında yansıtılmayacaktır.
 • Vodafone İşyerim cebimde ve 5 ay 1 TL Yalın ADSL Kampanyası kapsamında Yalın ADSL hizmeti ücreti ilk 5 ay boyunca 1TL olarak faturalandırılır. 5 ay sonunda Yalın ADSL hizmeti abonenin seçmiş olduğu hıza bağlı olarak www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart ADSL hizmeti liste fiyatı üzerinden ücretlendirilir.
 • Abone en fazla 4 adet sabit numara ile hizmet alabilir. Bir sabit numara birden fazla Vodafone Mobil numarasına ve birden fazla sabit numara aynı Vodafone mobil numarasına yönlendirilemez.
 • İşyerim Cebimde Hizmetinden faydalanan aboneler hizmet aldıkları sürece, Vodafone NET Sabit numaralarından çağrı başlatma ve sonlandırma işlemi gerçekleştiremeyeceğini, Vodafone NET Sabit numarasına doğru yapılan tüm aramaların Abone’nin hizmet kapsamında belirttiği Vodafone Mobil numarasına Vodafone NET tarafından yönlendirileceğini ve yönlendirilen bu numarada sonlanacağını kabul eder.
 • İşyerim Cebimde Hizmeti kapsamında, abonenin mobil aramaları Vodafone Mobil numarasının dahil olduğu tarifelerden ücretlendirilmeye devam edilecektir ve kullandığı mobil tarifesine ek olarak sabit yöneler aylık 100 dakika hediye edilecektir. Hediye edilen dakikalar yurt dışında kullanılamaz ve transfer edilemez.
 • Acil Aramaların sadece Vodafone Mobil numarasını üzerinden yapılacak olup Vodafone NET Sabit Numarasını üzerinden Acil Arama hizmeti yapılamayacaktır.
 • Bu hizmetten faydalanmak üzere Abone tarafından seçilen Vodafone Mobil numarası üzerinden telekonferans ve çağrı yönlendirme hizmeti verilmeyecektir. Abone bu durumu kabul ve taahhüt eder.
 • Vodafone NET Sabit ve/veya Vodafone Mobil numaranın abone tarafından başka bir operatöre taşınması veya herhangi bir sebeple iptal edilmesi halinde, İşyerim cebimde hizmeti otomatik olarak iptal olur. İşyerim Cebimde hizmetinin iptalini müteakip, Vodafone Net’e taşınan sabit numara 20 gün içerisinde başka bir sabit işletmeciye abone tarafından taşınması gerekmekte olup aksi halde sabit telefon numarası Vodafone NET tarafından verici işletmeciye iade edilecektir. İşyerim Cebimde hizmeti kapsamındaki sabit numaraların başka bir işletmeciye taşınması veya herhangi bir sebeple İşyerim cebimde hizmetinin iptal edilmesi durumunda abone isteği doğrultusunda İş yerim Cebimde ve 5 ay 1 TL Yalın ADSL paketini Yalın ADSL paketine taşınabilir ve bu durumda ve aboneye aylık ADSL hizmet bedeline ek olarak aylık 14 TL Sabit Yalın ADSL bedeli fatura edilmeye başlar, taahhüt süresi kaldığı yerden aynı şekilde devam eder.
 • İşyerim Cebimde hizmetinin herhangi bir nedenle iptal olması durumunda aboneye hediye edilen sabit yöne 100 dakika da iptal olacaktır.
 • Herhangi bir sebepten dolayı abonenin kullandığı Vodafone NET Sabit veya Vodafone Mobil numaranın geçici olarak hizmet dışı kalması halinde, İşyerim Cebimde hizmetinin bu süre içinde hizmet dışı kalacak olup, söz konusu hatların tekrar hizmete açılması halinde, İşyerim Cebinde Hizmetinin devamı sağlanacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki İşyerim Cebimde ve 5 ay 1 TL Yalın ADSL hizmet bedelleri aboneye Vodafone Net tarafından aylık olarak tek fatura olarak gönderilecektir . Tüm Abonelik tanımlama, aktivasyon ve iptal işlemleri Vodafone.Net tarafından gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya uyarınca 24 TL olan ADSL Aktivasyon Ücreti, 1TL olarak 24 ay taksitle faturalandırılacaktır.
 • Kablosuz modem bedeli 60 TL olup modem bedeli kampanya kapsamında 24 TL'ye indirilmiştir. 24 ay boyunca 1 TL taksitle aboneden tahsil edilecektir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda kalan taksit tutarları ve 36 TL modem indirim bedeli Vodafone Net tarafından faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamında abone modemi Vodafone Net’ten alıyorsa, modem kurulumu isteğe bağlı olup, ücretsizdir.
 • Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin ADSL2+ teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • 8 Mb’e ve 16 Mb'e kadar hız seçeneklerinde abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, abonenin telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
 • 8 Mbps ve 16 Mbps hız seçenekleri, Abonenin bağlı olduğu santralin teknik özellikleri uygun olduğu takdirde sağlanacaktır.
 • Limitli paketlerde limit aşım ücreti ayrıca faturalandırılacaktır. MB başına limit aşım ücreti 0,0093'TL dir ve Abonelere faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + limit aşım ücreti), 8 Mbps'a kadar hızlarda vergiler dahil 79 TL'yi aşmayacaktır.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir. Limitli paketler için adil kullanım noktası 25 GB, limitsiz paketlerde Abone'nin seçimine göre 50 GB veya 100 GB'tır.
 • Geçici olarak Yalın ADSL erişimine ihtiyaç duymayan abonelerimiz, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 90 günü aşmayacak şekilde Yalın ADSL hattını dondurabilir Hat dondurma işlemi 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık Yalın ADSL erişim ücreti alınmayacaktır. Yalın ADSL erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Taahhüt süresi dolmadan Abone'nin yalnızca kampanya kapsamında kullanmakta olduğu Yalın ADSL hizmetini ya da Yalın ADSL hizmeti ile birlikte İşyerim Cebimde hizmetini iptal ettirmesi durumunda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, ödenmemiş Aktivasyon Ücreti taksitleri, verilmiş ise modem kapsamında yapılan indirimler ve ödenmemiş taksit bedelleri Vodafone Net tarafından faturalandırılır.
 • Abonenin İşyerim Cebimde ve 5 ay 1 TL Yalın ADSL paketi kapsamındaki İşyerim Cebimde hizmetini iptal ederek Yalın ADSL paketine geçmesi durumunda aboneye aylık 14 TL Sabit Yalın ADSL bedeli fatura edilmeye başlanır, abonenin Yalın ADSL hizmet bedeli ve taahhüt süresi aynı şekilde devam eder.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra abone aynı hizmeti almaya devam ettiği takdirde söz konusu hizmetler İşyerim Cebimde ve Yalın ADSL Tarife Aylık Ücretleri üzerinden Yalın ADSL Bedeli alınmadan faturalandırılmaya devam edilecektir.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve ADSL hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Statik IP ücreti isteğe bağlı olup vergiler dahil aylık 2,78 TL’dir.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.