Esnafa Özel Pürsu Kampanyası

Yükleniyor

Esnafa Özel Pürsu Kampanyası

Bu kampanya, abone alımına kapatılmıştır.

Esnafımız Vodafone’un sunduğu avantajlı tekliflerden yararlanmaya devam ediyor!

Esnafımıza özel, 21 Mart'a kadar 1 adet 19 lt Pursu alana 2.si Vodafone’dan hediye! PURSU yazip 6666'ya gonderin, kampanyadan yararlanin! Vodafone’la masraflarınızı azaltmak işte bu kadar kolay!

 • Kampanya Koşulları: Bu kampanya 2 Mart - 21 Mart 2015 tarihileri arasında geçerlidir.
 • Kampanya dahilinde Vodafone Esnaf abonelerine, 1 adet 19 lt. Pürsu aldıklarında ikinci alımlarında 1 adet 19 lt. Pürsu ücretsiz verilecektir.
 • Vodafone Esnaf aboneleri kampanyadan faydalanmak için PÜRSU yazıp 6666’ya göndereceklerdir.
 • Şifrelerini alan Vodafone Esnaf aboneleri Pürsu Hizmet Hattı 444 9 787’yi arayarak, şifrelerini söyleyerek, ürün siparişini indirimli şekilde verebilecek, Hizmet Hattı siparişi en yakın ilgili AYGAZ bayisine yönlendirecektir.
 • Kampanya kapsamında gönderilen şifre kullanılarak gerçekleştirilecek olan ilk 1 adet 19 lt Pürsu alımı kampanyaya katılmayı kabul eden bayinin belirlediği Pürsu satış fiyatından gerçekleşecek, aynı şifre kullanılarak yapılacak olan ikinci 19 lt.
 • Pürsu alımı ise ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz 19 lt. Pürsu faydasının alınabilmesi için, gönderilen şifrenin, müşterilerin ücretli olarak gerçekleştirecekleri ilk 19 lt.
 • Pürsu alımında ve ücretsiz gerçekleştirecekleri ikinci 19 lt. Pürsu alımında da bayiye iletilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya ve şifre 21.03.2015 tarihine kadar, Pürsu satışı olan ve kampanyaya katılmayı kabul eden Aygaz A.Ş. bayilerinden yapılacak alımlarda geçerlidir.
 • Sipariş için 444 9 787 no’lu Hizmet Hattı aranmalı ve şifre kullanımı yapılacağı önceden bildirilmelidir.
 • Kampanya 1500 kişi ile sınırlıdır.
 • Kampanya dönemi boyunca, Vodafone Esnaf aboneleri kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilir.Kampanyaya katılan müşteriye 19 lt. damacana Pürsu siparişini takiben yapılacak teslim sırasında müşterinin bir adet boş damacana vermesi halinde, müşteriden damacana bedeli alınmayacak ve sadece su ücreti alınacaktır.
 • Ancak kampanyadan yararlanmak isteyen müşterinin teslimatta bir adet boş damacana vermemesi halinde, müşteriden su ücretine ek olarak damacana ücreti de alınacaktır.
 • Pürsu damacana ücreti kampanyaya katılan her bayiye göre değişkenlik göstermektedir.Aygaz A.Ş. ve Vodafone kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan sadece aktif Vodafone Esnaf aboneleri yararlanabilir.
 • 6666’ya gönderilen SMS’ler tüm vergiler dahil (KDV ve ÖİV) 0,40 TL olarak ücretlendirilir.
 • Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
 • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Pürsu bayileri için tıklayınız.
Bu kampanya 2 Mart - 21 Mart 2015 tarihileri arasında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Esnaf abonelerine, 1 adet 19 lt. Pürsu aldıklarında ikinci alımlarında 1 adet 19 lt. Pürsu ücretsiz verilecektir. Vodafone Esnaf aboneleri kampanyadan faydalanmak için PÜRSU yazıp 6666’ya göndereceklerdir. Şifrelerini alan Vodafone Esnaf aboneleri Pürsu Hizmet Hattı 444 9 787’yi arayarak, şifrelerini söyleyerek, ürün siparişini indirimli şekilde verebilecek, Hizmet Hattı siparişi en yakın ilgili AYGAZ bayisine yönlendirecektir.Kampanya kapsamında gönderilen şifre kullanılarak gerçekleştirilecek olan ilk 1 adet 19 lt Pürsu alımı kampanyaya katılmayı kabul eden bayinin belirlediği Pürsu satış fiyatından gerçekleşecek, aynı şifre kullanılarak yapılacak olan ikinci 19 lt. Pürsu alımı ise ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Kampanya kapsamında ücretsiz 19 lt. Pürsu faydasının alınabilmesi için, gönderilen şifrenin, müşterilerin ücretli olarak gerçekleştirecekleri ilk 19 lt. Pürsu alımında ve ücretsiz gerçekleştirecekleri ikinci 19 lt. Pürsu alımında da bayiye iletilmesi gerekmektedir. Kampanya ve şifre 21.03.2015 tarihine kadar, Pürsu satışı olan ve kampanyaya katılmayı kabul eden Aygaz A.Ş. bayilerinden yapılacak alımlarda geçerlidir. Sipariş için 444 9 787 no’lu Hizmet Hattı aranmalı ve şifre kullanımı yapılacağı önceden bildirilmelidir. Kampanya 1500 kişi ile sınırlıdır. Kampanya dönemi boyunca, Vodafone Esnaf aboneleri kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilir.Kampanyaya katılan müşteriye 19 lt. damacana Pürsu siparişini takiben yapılacak teslim sırasında müşterinin bir adet boş damacana vermesi halinde, müşteriden damacana bedeli alınmayacak ve sadece su ücreti alınacaktır. Ancak kampanyadan yararlanmak isteyen müşterinin teslimatta bir adet boş damacana vermemesi halinde, müşteriden su ücretine ek olarak damacana ücreti de alınacaktır. Pürsu damacana ücreti kampanyaya katılan her bayiye göre değişkenlik göstermektedir.Aygaz A.Ş. ve Vodafone kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.Kampanyadan sadece aktif Vodafone Esnaf aboneleri yararlanabilir. 6666’ya gönderilen SMS’ler tüm vergiler dahil (KDV ve ÖİV) 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Pürsu bayileri için tıklayınız.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.