Avantajlı Sabit Numara Taşıma

Yükleniyor

Avantajlı Sabit Numara Taşıma

"Avantajlı Sabit Numara Taşıma", sabit numaranız coğrafi kodu da dahil olmak üzere, herhangi bir değişikliğe uğramaksızın Vodafone Alternatif ya da Vodafone Net'e taşınması işlemidir. Kurumsal Ses müşterilerimiz sahip oldukları data bağlantısı üzerinden, Vodafone'a taşıdıkları sabit numaraları ile Kurumsal Ses hizmetinin %50'lere varan görüşme indirimlerine ek olarak sabit ücret ödemeden görüşebilirler. Yanısıra bu hizmet kapsamında yeni numara tahsis işlemi de gerçekleştirilmektedir.

Vodafone Net İletişim Hizmetleri AŞ

Artık sabit telefon numaralarınızı Vodafone'a taşıyarak ya da yeni numaralarımızdan birini alarak kazanmaya başlayabilirsiniz. "Sabit Numara Taşıma" hizmetinden faydalanan müşterilerimiz, sabit ücret yükünden tamamen kurtuluyor ve % 80'e varan indirimlerden faydalanabiliyor.

"Sabit Numara Taşıma" hizmetinden faydalanmak için numara/PRI/BRI tahsis ücreti gibi bir kerelik ücretleri ödemezsiniz. Hat sayınız ne olursa olsun, aylık sabit ücret ödemezsiniz ve kurulan altyapı için ayrıca ücret alınmaz. Taşınan sabit numaralarınız ile şehir içi, şehirler arası, uluslararası ve GSM görüşmelerini çok daha uygun ve şeffaf tarifelerle, üstelik de yüksek kalite standartlarından ödün vermeden yapabilirsiniz.

Gelen aramalarınızın yoğunluğu oranında ayrıca size özel tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.
Sahip olduğunuz Kurumsal Ses paketleri geçerlidir.
a - Göçebe Numara Tahsisi: Vodafone Alternatif ve Vodafone Net'e tahsis edilmiş olan 0850 alan kodu ile Türkiye'nin her yerinde ister evinizdeki telefon, isterseniz bilgisayarınızdan tek numara ile sabit telefon hizmeti almanızı sağlayan numaradır. Bu şekilde taşınmalarda il değiştirseniz bile numaralarınızın değişmesine gerek kalmaz, numaraları isterseniz ofisinizdeki telefon ya da bilgisayarınızdan kullanabilir, hayat boyu tek numaraya sahip olabilirsiniz. Özel numaralarla prestijli, kolay hatırlanır, söylemesi ve çevirmesi kolay bir telefon numarasına kavuşabilirsiniz. Vodafone'un çağrı merkezleri için özel tekliflerinden faydalanabilirsiniz.

* Bu numaralar örnek olması açısından gösterilmektedir ve başka müşterilerimiz tarafından kullanılıyor olabilir. Çok sayıda diğer premium ve gold numara sizleri bekliyor. b - Coğrafi Numara Tahsisi: Vodafone Alternatif ve Vodafone Net'e ayrılmış olan coğrafi numaraları (0212, 0312, 0232 gibi alan kodları ile) tahsis edebilmektedir. Türkiyenin birçok ilinde tahsis edilebilen numaralar ile aylık sabit ücret ya da bir kerelik kurulum ücretleri ödemeden tekil ya da blok coğrafi numaralarına sahip olabilirsiniz.

"Sabit Numara Taşıma" hizmeti ile gelen aramalarınız da Vodafone'un yeni nesil altyapısı üzerinden sağlanır. "Taşınan sabit numara"larınızı kullandıkça kazanır ve fiyat avantajlarından faydalanırsınız.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.