Acil Hizmetler

Yükleniyor

Güvenlik Çözümleri

Kablosuz iletişim, piyasa taleplerini karşılamak için çok fonksiyonlu güvenlik hizmetlerinin hızlı ve ekonomik bir şekilde sunulabilmesini sağlar.

Erişim kontrolü, izinsiz giriş tespiti, görüntü akışı gibi özellikler artık tek bir güvenlik platformunda bir araya getirilerek tek bir cihazdan merkezi olarak yönetiliyor. M2M teknolojisi para sevkiyatı ve hapishanelerdeki mahkûmların hareketi gibi alanlarda da takip ve analiz yapılmasını sağlıyor.

M2M tabanlı güvenlik sistemleri ile;
Kullanıcılara hareket ve duman dedektörleri, kameralar, termostat ve erişim - kontrol sistemleri tarafından kablosuz anlık veri aktarımı yapılması sayesinde etkin ve düşük maliyetli güvenlik önemlemlerinin alınabilmesi, Uzaktan kontrol ile belirli bölgeler, kapılar, köprüler ve aydınlatma sistemlerinin ağ üzerinden kablosuz olarak açılabilmesi/kilitlenebilmesi mümkün olabilmektedir.

Alarm sistemleri kapsamındaki erişim kontrolü, izinsiz giriş denetimi ve görüntü akışı gibi özellikler artık tek bir takip platformuna aktarılarak tek bir cihaz üzerinden yönlendirilebiliyor. M2M teknolojisi ile uydu-yer bağlantısı kurularak sahaya yerleştirilen sistemler ile kontrol merkezleri arasında bağ kurulabiliyor ve sonradan analiz yapılabilmesini sağlamak amacıyla görüntü kaydı alınabiliyor. M2M teknolojisi, uydu çıkış hattı ile görünürlüğü arttırmak, sorunlu noktalara odaklanmak ve temel bakım ve yazılım güncellemelerini sağlamak amacıyla elde edilen verilerin ilgili birimlere aktarılmasını da sağlıyor.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.