Yükleniyor

Vodafone'dan Seç Konuş. Seçimini yap, tarifeni oluştur.

- 01.09.2008 tarihinde bu tarife, yeni abone alımına ve geçişlere kapatılmış olup, kayıtlı tüm abonelerimiz mevcut koşullar ile hizmet almaya devam edecektir.
- 01.07.2011 tarihi itibariyle tarifenin, aylık ücreti 4,5 TL, yurtiçi heryöne SMS ücreti 41,5 Kr ve yurtdışı heryöne SMS ücreti 55 Kr olarak güncellenmiştir

Seç Konuş Tarife Tablosu
Vodafone Diğer GSM ve Sabit Hat SMS Yurt İçi SMS Yurt Dışı Aylık Sabit Ücret
24,24 Kr/dk. 36,36 Kr/dk. 41,5 Kr//adet 55 Kr/adet 4,5 TL
 • - 01.07.2011 tarihi itibariyle tarifenin, aylık ücreti 4,5 TL, yurtiçi heryöne SMS ücreti 41,5 Kr ve yurtdışı heryöne SMS ücreti 55 Kr olarak güncellenmiştir.
 • - Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • - Görüşme ücretlendirmeleri dakika üzerinden yapılır. (1sn. ile 60 sn. arasında 1 dk. ücreti yansır.) Tablodaki fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • - Vodafone olarak belirtilen aramalar yurt içindeki Vodafone numaraları için geçerlidir.
 • - Yukarıdaki tarife bilgileri hiç bir avantaj seçilmemesi durumunda geçerlidir.
 • Mobil Hat Avantajı:
  Mobil hat avantajı ile ayda sadece vergiler dahil 9,7 TL ilave ücret ödeyerek, tüm Turkcell ve Avea numaralarını aynı şebekedeymiş gibi 24,24 Kr/dk'ya arayabilirsin. Yani, tüm Mobil operatörlere doğru en avantajlı dakika fiyatı Seç Konuş Mobil Hat Avantajında!*
  Detalı bilgi için tıklayın.
 • Partner Avantajı:
  Partner avantajı ile ayda sadece vergiler dahil 9,7 TL ilave ücret ödeyerek, her fatura döneminde bir Vodafone numarasına doğru 500 dk.'ya kadar ücretsiz görüşebilirsin.
  Detalı bilgi için tıklayın...
 • Sabit Hat Avantajı:
  Sabit hat avantajı ile vergiler dahil ayda sadece 9,7 TL ilave ücret ödeyerek tüm ev ve işyerlerinin sabit telefonlarını 7,27 Kr/dk'ya ücretten arayabilirsin. Yani, tüm ev ve işyerlerinin birbirleriyle yaptıkları görüşme ücretinden bile daha az ödersin.
 • SMS Avantajı:
  SMS avantajı ile ayda sadece 9,7 TL ilave ücret ödeyerek, her fatura döneminde yurt içi 100 mesajı istediğin kişiye ücretsiz gönderebilirsin.
 • Gündüz Avantajı:
  Gündüz avantajı ile vergiler dahil ayda sadece 36,36 TL ilave ücret ödeyerek, her fatura döneminde tüm Vodafone aboneleri ile sabah 10:00 - aksam 19:00 saatleri arasında ücretsiz 500 dk'ya kadar konuşabilirsin.500 dk üzerindeki görüşmeler ana tarife üzerinden ücretlendirilir.
 • Gece Avantajı:
  Gece avantajı ile ayda sadece 18,18 TL ilave ücret ödeyerek, her fatura döneminde tüm Vodafone aboneleri ile gece 1:00-sabah 10:00 saatleri arasında ücretsiz 500 dk'ya kadar konuşabilirsin.500 dk üzerindeki görüşmeler ana tarife olan Seç Konuş üzerinden ücretlendirilir.
 • Seç Konuş aboneleri avantajlardan,
  - En yakın Vodafone Cep Merkez'lerine uğrayarak,
  - Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542'yi ;diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulaşabilirsiniz.
  - 7062 SEÇ KONUS servisini arayarak,
  - 7062 ye SMS atarak, anında faydalanabilir. *Mobil Hat avantajındaki 20 Kr/dk, Turkcell ve Avea numaralarına doğru yapılan ilk 300 dk için geçerlidir. 300 dk dan sonra yapılan aramalar 30 Kr/dk üzerinden ücretlendirilir. Seç Konuş ana tarifesi, Seç Konuş tarifesini oluşturan ana tarifedir. Abonenin herhangi bir avantaj seçmek istememesi veya seçtiği avantajın içinde bulunmayan arama yönlerinin dakika bazlı ücretlendirildiği tarifedir.Seç Konuş paketi ve avantajlarında kontör atış periyodu 60 sn 'dir.Fiyatlara KDV dahil, ÖİV hariçtir. Seç Konuş paketi ve avantajlarına 01.09.2008 tarihine kadar abonelik kabul edilecektir.Seç Konuş paketini kullanan aboneler 7062 servisini arayarak veya 7062 'ye SMS atarak avantajları seçebilecek veya iptal edebileceklerdir. Avantaj ekleme ve iptali ile diğer sair işlemler hizmeti Vodafone Cep Merkez ve 0 (542) 542 00 00 üzerinden yapılabilecektir. KDV ve ÖİV dahil fiyatlar Vodafone 24 Kr/dk. , Diğer GSM ve Sabit Hat 36 Kr/dk. , SMS 18 Kr ve Aylık Sabit ücret 2,42 TL'dir.
 • Seç Konuş paketi ve avantajlarında kontör atış periyodu 60 sn 'dir. (1sn. ile 60 sn. arasında 1 dk. ücreti yansır.) Fiyatlara KDV dahildir.Seç Konuş paketi ve avantajlarına 01.09.2008 tarihine kadar abonelik kabul edilecektir.Seç Konuş paketini kullanan aboneler 7062 servisini arayarak veya 7062 'ye SMS atarak avantajları seçebilecek veya iptal edebileceklerdir. Avantaj ekleme ve iptali ile diğer sair işlemler hizmeti Vodafone Cep Merkez ve 0 (542) 542 00 00 üzerinden yapılabilecektir.
 • Seç Konuş paketi ve avantajlarında tüm yönlere yapılan aramalarda kontör atıs periyodu dakika bazlıdır (60 sn/kontör).
 • Avantajlar sadece Seç Konuş abonelik paketi ile birlikte kullanılabilir.Seç Konuş haricindeki mevcut faturalı ve ön ödemeli abonelikler bu avantajlardan faydalanamamaktadır.
 • Seç Konuş paketi ile tüm avantajlar aynı anda kullanılabilir.
 • Gece, Gündüz, Sabit Hat , Partner, Mobil Hat avantajlarına ilk abonelikte aylık avantaj ücreti ve kazanılan haklar abonelik tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.
 • Sebeke içi ücretsiz görüşme avantajları sadece Vodafone aboneleri arasındaki aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'deRoaming halindeyken yapılan Vodafone'dan Vodafone'a aramalar hariçtir. Yurtdışı görüşmeler de dakika bazlıdır.
 • SMS avantajı sadece yurtiçine doğru gönderilen SMS'ler için geçerlidir.Özel servis SMS'leri ve aramaları dahil değildir - Vodafone' dan yurt dışına kısa mesaj gönderme ücreti, faturalı hatlarda mesaj başına %50 daha fazla ücretlendirilir.
 • Ay içinde kullanılmayan dakika ve SMS'ler bir sonraki aya devretmez.
 • Seç Konuş aboneleri avantajlardan, Vodafone Cep Merkez'lerine uğrayarak; 542 ve 7062 SEÇ KONUS servisini arayarak veya 7062 ye SMS atarak, anında faydalanabilir veya iptal ettirebilir.

  Opsiyon seçmek için;
  Aboneler 7062 'ye talep ettikleri opsiyonu seçmek ve abone olmak için aşağıdaki formatta SMS göndermelidir..
  Partner Avantajı için : PARTNER
  Mobil Hat Avantajı için : MOBILHAT
  Gece Avantajı için: GECE
  GündüzAvantajı için: GÜNDÜZ
  Sabithat Avantajı için: SABITHAT
  SMS avantajı için SMS

  Opsiyonların iptali için
  Aboneler 7062 ?ye talep ettikleri opsiyonu iptal etmek için aşağıdaki formatta SMS göndermelidir.
  Partner Avantajı için : IPTAL PARTNER
  Mobil Hat Avantajı için : IPTAL MOBILHAT
  Gece Avantajı için: IPTAL GECE
  Gündüz Avantajı için: IPTAL GUNDUZ
  Sabithat Avantajı için IPTAL SABITHAT
  SMS avantajı için IPTAL SMS

 • Mevcut faturalı paketlerden Seç Konuş paketine geçişler abonenin fatura dönemi başlangıcı itibariyle başlar.
 • Seç Konuş abonelik paketi avantajlarının iptali yeni fatura dönemi başlangıcı ile devreye alınır.Abone avantaj haklarından yeni fatura dönemi başlangıcına kadar faydalanılır.
 • Dönem içerisinde yapılan iptal işlemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder.
 • Bir kere başvurmanız durumunda, iptal talebi yapmadığınız ve Seç Konuş avantajları devam ettiği sürece her ay avantajlardan otomatik olarak faydalanırsınız.
 • Devir durumunda devir alan kişi yeni abone gibi işlem görür.
 • Yurtdışı görüşme dakika ve sair işlem ücretleri, diğer paketler ile aynıdır.
 • Görüşmelerde ücretlendirme çağrının başladığı saat esas alınarak yapılır.
 • Faks, data, Wap servisleri için telefon görüşme ücretine göre %30 indirim uygulanır.
 • Vodafone yayınladığı "abonelik paketleri ve avantajlarının geçerlilik tarihlerinde ve / veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Seckonuş aboneleri kullandığı avantajından ne kadar ücretsiz hakkının kaldığını öğrenebilmesi için 7062 ?ye aşağıdaki formatta SMS atması gerekmektedir.Atılan sorgu SMS'leri 1 SMS bedeli üzerinden ücretlendirilir. - GECE AVANTAJI IÇİN : DK GECE - GUNDUZ AVANTAJI ICIN: DK GUNDUZ - PARTNER AVANTAJI ICIN: DK PARTNER - MOBIL HAT AVANTAJI ICIN : DK MOBILHAT
 • Paketinize ait toplu sürenizin bittiğine dair gönderilen bilgi SMS'i, son 48 saat içerisinde yaptığınız görüşmeleri kapsamayabilir.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.