Vodafone Koruma Paketi


Hiç dert etmeyin! Vodafone Koruma Paketi her daim hizmetinizde.

Vodafone Koruma Paketi paketi ile garanti içi ve dışı tüm arızalar için tek noktadan çözüm sunuyoruz. Üstelik tüm onarım sürecini sizin adınıza takip edip, cihazınızı evden alıp evinize kadar da teslim ediyoruz.

Koruma Paketi nedir?

 • Vodafone Koruma Paketi, cihazınızda meydana gelen garanti içi ve garanti dışı tüm arızalara ve cihazınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza tek noktadan çözüm bulabileceğiniz üstün bir hizmet paketidir.

Neleri kapsar?

 • Tek bir telefon üzerinden çözüm
 • Çağrı merkezi üzerinden ücretsiz destek ve bilgilendirme
 • Ücretsiz cihaz ayar ve kurulum desteği (İnternet, MMS, SMS vb.)
 • Ücretsiz yedekleme ve geri yükleme desteği
 • Garanti kapsamında veya kapsam dışındaki tüm arızalı cihazlar için; ücretsiz çift yön kargo ve yetkili teknik serviste onarım
 • Kazara kırılma
 • Sıvı teması
 • Elektrik arızaları, yüksek voltaj

Fiyat

 • Peşin alımlarda : Cihazın tavsiye edilen son kullanıcı bedelini %10'u
 • Taksitli ödemelerde : Anlaşmalı banka kartları ile 12 taksit ile ödeme imkanı
 • Kontratlı alımlarda : 12 ay taksitle aylık 15 TL’ den başlayan fiyatlarla
 • Koruma Paketi Paketi

  Geçerlilik

  12 ay

  Hangi cihazlar

  Tüm cihazlar için koruma paketi yapılabiliyor.

  Müşteri Destek Hattı

  0 850 455 0 542 (ücretsiz müşteri destek hattı)
  Hafta İçi : 09:00 - 17:00 arası hizmet vermektedir. (Mesai saatleri dışında ve hafta sonları sesli yanıt sistemi kullanılabilmektedir.)

 • Güncel Vodafone satış listelerine göre cihaz bedelinin %10’u tutarında ödeme yaparak Vodafone Koruma Paketi hizmet paketini satın alanlar veya vodafone.com.tr’den bu hakkı ücretsiz elde edenler 12 ay boyunca cihazları için sunulacak destek hizmetlerinden yararlanabilirler. Vodafone Koruma Paketi hizmeti yararlanabilmek için cihazın son 15 gün içerisinde Vodafone Mağazaları, vodafone.com.tr ve silver lardan satın alınmış olması, faturanın beyan edilmesi ve her hangi bir arıza ve hasarının bulunmaması gerekmektedir. Söz konusu hizmet paketi cihaz ile birlikte Vodafone bayilerine başvurularak temin edilebilir. Sunulan hizmet paketine ilişkin detaylar 0 850 455 0 542 numaralı danışma hattımızda ve www.vodafone.com.tr/cepkurtaran adresinde yer almaktadır.

  Örnek Hizmet Sözleşmesi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

  Örnek Arıza Bildirim Formu'na buradan ulaşabilirsiniz.

 • Vodafone Koruma Paketi - Sıkça Sorulan Sorular

  1) Cihazım zaten garantili değil mi? Neden Vodafone Koruma Paketi satın almalıyım ?

  Standart üretici garantisi kapsamı sadece cihazın üretimden kaynaklı arızalarını kapsar. Bunun içinde sizin cihazı yetkili servise ulaştırmanız gerekmektedir. Oysa Vodafone Koruma Paketi satın aldığınızda arızanın veya ihtiyacınızın ne olduğuna bakılmaksızın servise gitmenize gerek kalmadan evinizden hizmet alma rahatlığı ve garantisi vardır.

  2) Vodafone Koruma Paketi bir sigorta mı?

  Hayır, Vodafone Koruma Paketi bir sigorta poliçesi değildir. Garanti kapsamı içinde veya dışında oluşmuş tüm arızalar için destek veren, cihazın lojistiğini veya uzaktan desteğini sağlayan bir hizmet paketidir.

  3) Cihazım arızalandı nereyi aramalıyım?

  0850 455 0 542 numaralı Koruma Paketi Müşteri Destek Hattı’nı aramanız yeterlidir.

  4) Cihazım onarılamazsa ne olur?

  Cihazın arızası standart garanti şartlarında ise üretici tarafından bedelsiz değişim söz konusu olacaktır. Eğer kullanıcı hatası söz konusu ise değişim yapılacaktır. Her durumda da değişim cihazınız evinize teslim edilecektir.

  5) Bu paketin süresi nedir?

  Vodafone Koruma Paketi 12 aylık bir sürede size hizmet vermektedir. Ancak talebiniz doğrultusunda 12 aydan sonra uzatabilme imkanınız bulunmaktadır.

  6) Bu paketi yakınlarıma hediye edebilir miyim?

  Vodafone Koruma Paketi hizmet paketini satın aldığınız cihaz ile birlikte 1. derece yakınlarınıza hadiye edebilirsiniz. (anne, baba, çocuk ve eş)