Vodafone Net - Güvenlik  

Yükleniyor

Güvenlik 

 Vodafone Net Güvenlik Hizmeti ile bilgisayarınız; virüs, casus yazılımı, kişisel bilgi hırsızlığı gibi tüm tehditlere karşı koruma altına alınıyor.

Vodafone Net olarak abonelerimize; virüs, trojan, worm benzeri tehditlere karşı koruma, Phishing (olta saldırıları), MSN gibi programlarla birlikte gelen bilgi hırsızlığına karşı önlemler alma, işletim sistemi ve kritik dosyalarda yapılacak izinsiz değişikliklere karşı koruma gibi gelişmiş firewall özellikleri sunuyoruz.

Bilgisayarınız ve tüm bilgileriniz, virüs, casus yazılım, kişisel bilgi hırsızlığı gibi tüm tehditlere karşı koruma altında.

Aylık ya da yıllık abonelik olarak satın alabileceğiniz Vodafone Net Güvenlik Hizmeti ADSL abonelerine özel olarak ayda sadece 2,75 TL, yılda ise sadece 28 TL. 1 lisans 3 kullanıcıya kadar destek vermektedir. 

 
Tehdit Koruma
Bilgisayara ya da e-mail mesajlarına Virüsler, Trojan horse programları, wormlar bulaşmış Karşı koruma virüsleri ve spyware
Spyware, web tarayıcısı izleme "cookies" roolkitleri Karşı koruma virüsleri ve spyware
İşletim sistem ayarlarında yetkisiz değişiklikler, kayıt defteri veya Host dosyası değişiklikleri İzinsiz değiştirme önleme
İstenmeyen spam mesajları ve e-posta dolandırılığı (Phishing) Spam E-Posta filtreleme
"Pharming" ve diğer Web tehditleri Web tehditlerine karşı koruma
Hackerlar Kişisel Güvenlik Ağı
Kablosuz Ağ davetsiz misafirler Eb Ağ Koruması
Anlık Mesajlarda gizli bilgilerin hırsızlığı, e-posta mesajları veya web siteleri Bilgi Hırsızlığı Önlenmesi
Microsoft yazılım güvenliği açıkları Planlama ve Özel tarama
Otomatik Koruma
İlk kurulumda, Vodafone Net GÜVENLİK Trend Micro Internet Security aşağıdaki durumlarda otomatik olarak sizi korur.

- Her 3 saatte bir yeni güvenlik güncellemelerini kontrol eder ve yükler.
- Bilgisayarınızın ayarlarındaki yetkisiz değişiklikleri izleyen casuslara karşı korur.
- Her dosya açtığınızda, koplayadığınızda, ya da kaydettiğinizde riskleri tarar.
- Riskli dosya yüklemelerini durdurur ve güvenlik ağını geçen sayfaları engeller.

Daha büyük korumalar için, Bilgi Hırsızlığı Engelleme özellikleri ve ebeveyn kontrolleri opsiyonel olarak mevcuttur.

Ana Konsol Ana konsol Vodafone Net GÜVENLİK Trend Micro Internet Security 2009’un sizi nasıl koruduğunun önyüzüdür.Pencerenin sol tarafındaki sekmeleri tıklamak, daha fazla bilgi ortaya çıkarır ve bununla ilgili özellikleri kontrol eder.

Öneri: Ana konsoldaki "Overview" sekmesinde, "Protection Status” linkinin yanındaki konsolda, tüm özellikleri o anda koruması için bir sonraki linki tıklayın. Ev ağınıza bağlanan diğer bilgisayarları yönetmek ve bulmak için pencerenizin üst kısmındaki “My Home Network” sekmesini tıklayınız.

Aksiyon Butonları ve Sistem Alanı
"Tray" İmgeleri: Aşağıdaki liste size Vodafone Net GÜVENLİK Trend Micro Internet Security 2009 arayüzünde sık kullanılan butonları ve simgeleri anlatıyor.

 • Kampanya 31.12.2013 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.  
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Mevcutta BİRİ Güvenlik  veya Vodafone Net Güvenlik  kampanyalarından birine dahil olan aboneler ancak mevcut kampanya koşullarında yer alan usullere uygun olarak kampanya aboneliklerini sona erdirerek bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.   
 • Aynı kampanya dâhilinde hız ve limit düşürülemez, sadece yükseltilebilir. Yüksek hız ve limit, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilir.
 • Vodafone Net Güvenlik  24 İndirimli Kampanyası kapsamında Güvenlik  hizmeti ücreti 24 ay boyunca %25 indirimli olarak faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamında 24 TL olan Güvenlik  Aktivasyon Ücreti aboneye faturalandırılmayacaktır.
 • Kablosuz modem bedeli 72 TL olup modem bedeli 24 ay boyunca 3 TL taksitle aboneden tahsil edilecektir.
 • Kampanya kapsamında abone modemi Vodafone Net’ten alıyorsa, modem kurulumu isteğe bağlı olup, ücretsizdir.
 • Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin Güvenlik 2+ teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • 8 Mb’e ve 16 Mb'e kadar hız seçeneklerinde abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, abonenin telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
 • 8 Mbps ve 16 Mbps hız seçenekleri, Abonenin bağlı olduğu santralin teknik özellikleri uygun olduğu takdirde sağlanacaktır.
 • Limitli paketlerde limit aşım ücreti ayrıca faturalandırılacaktır. MB başına limit aşım ücreti 0,0093'TL dir ve Abonelere faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + limit aşım ücreti), 8 Mbps'a kadar hızlarda vergiler dahil 79 TL'yi aşmayacaktır.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir. Limitli paketler için adil kullanım noktası 25 GB, limitsiz paketlerde Abone'nin seçimine göre 50 GB veya 100 GB'tır.
 • Geçiçi olarak Güvenlik  erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 90 (doksan) günü aşmayacak şekilde Güvenlik  hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık Güvenlik  erişim ücreti alınmayacaktır. Güvenlik  erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, Aktivasyon Ücreti, verilmiş ise modem için ödenmemiş taksit bedelleri Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için; Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşamaz.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin Güvenlik  hizmeti almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmet aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart Güvenlik  Tarife Aylık Ücretlerinden faturalandırılacaktır
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve Güvenlik  hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Statik IP ücreti isteğe bağlı olup vergiler dahil aylık 2,78 TL’dir.