Engelleri Aşan İnternet ve Ev Telefonu


Engelleri Aşan İnternet ve Ev Telefonu

Engelleri Aşan İnternet ve Ev Telefonu tarifeleri ile engelli, şehit yakını ve gazi vatandaşlarımızın yanındayız.

Engelleri Aşan İnternet

Vodafone Net Engelleri Aşan İnternet Kampanyası Kampanya İndirim Süresi Tarife aylık ücret Kampanya Aylık Ücret Limit Aşım Ücreti
16 Mbps‘ye Kadar Limitsiz ADSL (60 GB AKN) Süresiz 75 48.90 -
32 Mbps‘ye Kadar Limitsiz FİBER/FİBERHIZ (60 GB AKN) Süresiz 85 53.90 -
32 Mbps‘ye Kadar Limitsiz FİBER/FİBERHIZ (120 GB AKN) Süresiz 100 58.90 -
64 Mbps‘ye Kadar Limitsiz FİBER/FİBERHIZ (240 GB AKN) Süresiz 120 68.90 -
16 Mbps‘ye Kadar Limitsiz ADSL (60 GB AKN)
Kampanya İndirim Süresi Süresiz
Tarife aylık ücret 75
Kampanya Aylık Ücret 48.90
Limit Aşım Ücreti -
32 Mbps‘ye Kadar Limitsiz FİBER/FİBERHIZ (60 GB AKN)
Kampanya İndirim Süresi Süresiz
Tarife aylık ücret 85
Kampanya Aylık Ücret 53.90
Limit Aşım Ücreti -
32 Mbps‘ye Kadar Limitsiz FİBER/FİBERHIZ (120 GB AKN)
Kampanya İndirim Süresi Süresiz
Tarife aylık ücret 100
Kampanya Aylık Ücret 58.90
Limit Aşım Ücreti -
64 Mbps‘ye Kadar Limitsiz FİBER/FİBERHIZ (240 GB AKN)
Kampanya İndirim Süresi Süresiz
Tarife aylık ücret 120
Kampanya Aylık Ücret 68.90
Limit Aşım Ücreti -

Engelleri Aşan Ev Telefonu

Vodafone Net Engelleri Aşan Ev Telefonu Dakika Paketleri Kampanya İndirim Süresi Tarife aylık ücret Kampanya Aylık Ücret
100 Dakika Paketi Süresiz 7 4
300 Dakika Paketi Süresiz 18 8
Konuştukça Öde Süresiz - -
100 Dakika Paketi
Kampanya İndirim Süresi Süresiz
Tarife aylık ücret 7
Kampanya Aylık Ücret 4
300 Dakika Paketi
Kampanya İndirim Süresi Süresiz
Tarife aylık ücret 18
Kampanya Aylık Ücret 8
Konuştukça Öde
Kampanya İndirim Süresi Süresiz
Tarife aylık ücret -
Kampanya Aylık Ücret -

• Vodafone Net Ev Telefonu ücreti hat başına 10 TL'dir.

• Ev telefonu alanlara akşam 7'den sabah 7'ye 3000 dakika ücretsizdir.

• Ev telefonuna dahil dakikalar heryönedir.

 • Engelleri Aşan İnternet ve Ev Telefonu Esasları

  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

  • Tarife, engellilik oranı yüzde 40 ve üzerinde olan engelli abonelerin katılımına açıktır. Engellilerin atadıkları veya kendilerine atanan vasiler engelli vasisi olduğunu belirten resmi belgeler ve aşağıda belirtilen diğer belgelerle tarifeye katılım sağlayabilir.

  • Yeni abonelik tesis ederek tarifeye katılımda standart başvuru belgelerinin yanı sıra engelli olunduğunu ve engel nedenini belirten şu belgelerden biri gereklidir: Özürlüler İçin Devlet Hastanelerinden Verilen Sağlık Kurulu Raporu, Başbakanlık Özürlüler İdaresi Özürlü Kimlik Kartı, Engelli Federasyonları, Dernekleri, Vakıflarından Alınan Üye Kartı.

  • Bu paketlere başvuruda bulunulacak her T.C. Kimlik Numarası için bir paket satışına izin verilecektir.

  • Abonenin diğer Vodafone Net kampanyalarından bu tarifeye geçişi ancak mevcut kampanya çıkış koşullarını gerçekleştirmesi ile mümkün olacaktır.

  • Engelleri Aşan Tarifeleri ile aboneler İnternet ve Telefon hizmetlerinden taahüt olmaksızın indirimli olarak www.vodafone.net.tr internet sitesinde duyurulan fiyattan faturalandırılır.

  • Telefon Kampanyasına dahil olan Aboneler, Akşam 7’den Sabah 7’ye Bedava 3000 Dakika Kampanyası şartlarından da kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmaksızın faydalanabileceklerdir. Akşam 7’den Sabah 7’ye Bedava 3000 Dakika Kampanyası şehiriçi ile şehirlerarası yönleri kapsamaktadır.

  • Telefon Kampanyası kapsamında seçilen Vodafone Net Her Yöne Dakika Paketlerine dahil olan dakikalar, şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası 1.kademe PSTN, GSM yönleri ile Vodafone Net numaralarına doğru kullanılabilir. Paket dışı aramalar ve limit aşımı www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan "Vodafone Net Dakika Paketi Tarifesi" üzerinden ücretlendirilir. Aboneler tarafından ilgili ay içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devrolmaz. Aynı kampanya dahilinde dakika paketi yükseltilebilir.

  • Telefon Kampanyası kapsamında Her Yöne Dakika Paketlerinden herhangi biri seçilmediği taktirde abonelik konuş öde şeklinde www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan "Konuştukça Öde Tarifesi" üzerinden ücretlendirilir.

  • Aynı kampanya dâhilinde hız ve limit yükseltilebilir. Abone geçiş yaptığı tarife ücretine göre değerlendirilir.

  • Seçilen Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde hizmet türüne göre ADSL için 72 TL ve Fiber için 144 TL olan modem bedeli Aboneye talebi doğrultusunda taksitli veya ilk hizmet faturasından peşin olarak ücretlendirilir.

  • Seçilen Kampanya kapsamında abonenin Vodafone Net'ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.

  • Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.

  • İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.

  • İnternet hizmetine ilişkin limitli paketlerde limit aşım ücreti ayrıca faturalandırılacaktır ve mbps başına vergiler dahil 0,009277TL'dir.

  • İnternet hizmeti kapsamında Abonelere faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + limit aşım ücreti), 16 Mbps'a kadar hızlarda vergiler dahil 99 TL' yi aşmayacaktır. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.

  • Adil kullanım noktası ADSL paketlerinde limitli için 25 GB, limitsiz için 50 GB, 24 Mpbs’e kadar Fiber paketinde 75 GB ve 100 Mbps’e kadar Fiber paketinde 200 GB'tır.

  • Seçilen Kampanya süresi boyunca teknik nedenlerden dolayı Fiber internet/yalın internet erişim hizmetleri geçici olarak dondurulamamaktadır. Aboneler, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak şekilde ADSL/Telefon hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık ADSL/Telefon erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.

  • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır.

  • Vodafone Net modemin markasını ve İnternet / Telefon hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  • Abone Engelleri Aşan İnternet / Telefon Tarifesi koşullarını imzalayarak, tarifeye katılmayı kabul ve taahhüt eder.

  • Abonelik sözleşmesi için tıklayınız.
 • Engelleri Aşan Telefon ve ADSL Kampanyası Sıkça Sorular Soruları için tıklayınız.