9.Dönem Çekiliş Sonuçları

Adidas Forma K.K. 14-15 ASİL TALİHLİ
1 SEYHATTİN GÜVENDİK ANTALYA
2 HAYDAR POLAT ANKARA
3 HAMDİ ÖZER İSTANBUL
4 MUSTAFA AYTEMIR KONYA
5 TARIK ÖZEN ANKARA
6 TURGUT HOŞ İSTANBUL
7 Caner Atak ANKARA
8 TOLGA AYDIN ANKARA
9 MUZAFFER DİNÇ İSTANBUL
10 Baris Safak İSTANBUL
11 NECATİ TOLGA İSTANBUL
12 Ali Aktürk İSTANBUL
13 HALİL İBRAHİM İSTANBUL
14 soner tuna RİZA
15 YUNUS GÜNDOĞAN ÇORUM
16 CAHİT ZERDALI İSTANBUL
17 BULUT PENCE İZMİR
18 SEDAT GÖKDEMİR İSTANBUL
19 Bülent Nushet ANKARA
20 emre dayıoğlu İZMİR
21 UGUR ERTEN İSTANBUL
22 SİNAN BERK ADIYAMAN
23 HUSEYIN ERDOGAN KASTAMONU
24 HAKAN DÜNDAR BURSA
25 AYLA AYDIN İSTANBUL
26 EMRE ÇEKER KOCAELİ
27 ABDULKADİR TATARĞAN BATMAN
28 ERHAN ARICI İSTANBUL
29 ERKAN KAYAyazip İZMİR
30 EMIR BERK AMASYA
31 DÜZGÜN SEVER İSTANBUL
32 YUSUF ÇELİK ADANA
33 Can Yahsi İSTANBUL
34 IREM KOC BURSA
35 İBRAHİM GÖK ANKARA
36 ADİL SEYREK GAZİANTEP
37 HARUN DURAN SİVAS
38 BERKAY ÖZKAN ÇANAKKALE
39 CEM EKER İSTANBUL
40 ÖZDEN ALPER İSTANBUL
41 ORKUN CEM İZMİR
42 SECKİN MUTLU İSTANBUL
43 MURAT AVCI KARABÜK
44 Mithat Görkem ANKARA
45 EMINE KILIÇSOKAN ANKARA
46 LEVENT ADIGÜZEL İZMİR
47 Esref ergün GAZİANTEP
48 Zehra Ögünç ÇORLU
49 Cem Yıldırır BURSA
50 ERKAN İRİER İSTANBUL

Adidas Forma K.K. 14-15 YEDEK TALİHLİ
1 MURAT DİLEKLİ İSTANBUL
2 BIROL YAZER TEKİRDAĞ
3 TARIK KIRTAN ÇANKIRI
4 FATİH UÇAR BURSA
5 nuray Keleş ANKARA
6 ŞERAFEDDİN ALDEMİR MARDİN
7 recep atar ANKARA
8 AHMET GUNGORMUS ANTALYA
9 EMRAH ASLAN ADANA
10 faruk yilmaz İZMİR
11 Metin Toydaş TOKAT
12 Muhammed İsmail İSTANBUL
13 ÖZCAN DURAK İZMİR
14 Emrah fındık GİRESUN
15 GARiP VURGUN İZMİR
16 UTKU CAN BURSA
17 MUSTAFA DELICAY BURSA
18 mehmetali kurttekin DİYARBAKIR
19 ALİ AYİK İSTANBUL
20 KENAN CEYLAN VAN
21 EMRAH ERKOÇ ANKARA
22 CAN DİREK İSTANBUL
23 ONDER AYDIN İSTANBUL
24 Emrah çoban BALIKESİR
25 Turgay GÖZÜTOK İSTANBUL
26 IBRAHIM TUNCAY İSTANBUL
27 MUAMMER KARADAYI ISPARTA
28 ilyas akyüz ANKARA
29 UGUR BAKIR İZMİR
30 FERDİ ŞEKER İSTANBUL
31 remzi balamur İSTANBUL
32 yucel yenici BALIKESİR
33 SERGEN ALSAÇ MERSİN
34 KUDRET TUFEKCİ İZMİR
35 SAVAS PEKTAS İSTANBUL
36 emre yorulmaz İSTANBUL
37 MEHMET EROĞLU ŞANLIURFA
38 EMRE GÜNDOĞDU İSTANBUL
39 AHMET DALKIZAN HATAY
40 AHMET BULUT MALATYA
41 Mehtap Recep ANKARA
42 EMRE DIVAN RİZE
43 YASİN SERO KOCAELİ
44 UFUK KOC ANKARA
45 Ogün Balkış MALATYA
46 MURAT GUNDUZ İSTANBUL
47 Kenan YAVUZ İSTANBUL
48 ayhan aşam İSTANBUL
49 NECMI EKICI BALIKESİR
50 İLYAS ARAZ SAMSUN
FUTBOL TOPU ASİL TALİHLİ
  Ad Soyad İl
1 BURAK YILMAZ İSTANBUL
2 SAMET TEKİN EDİRNE
3 ERKAN YILDIRIM ANTALYA
4 SAFIYE DEMIR ADANA
5 KADIR EREN İSTANBUL
6 MİKAİL DOLAŞ MALATYA
7 mustafa gençtürk İSTANBUL
8 FURKAN KULALI İSTANBUL
9 CUMHUR KAVGACI İSTANBUL
10 TUGAY AKBUDAK İSTANBUL

FUTBOL TOPU YEDEK TALİHLİ
1 MUSTAFA GÖKYAR AMASYA
2 ÖMER FARUK KOCAELİ
3 Yusuf Doğu İSTANBUL
4 Cavit Lukumci İSTANBUL
5 SAMET COŞAR DÜZCE
6 CEM ULAŞ İSTANBUL
7 HAMIT BERK İSTANBUL
8 MURAT GENÇ İSTANBUL
9 AHMET KADİR İSTANBUL
10 Ferhat kuyumcu BURSA


Şartlarla ilgili bilgi almak için tıklayın.