8.Dönem Çekiliş Sonuçları

Sıra No Ad Soyad İl
Adidas Forma K.K. 14-15 ASİL TALİHLİ
1 BURAK DURMUŞ İSTANBUL
2 ONUR KURUMLUER ESKİŞEHİR
3 CAGRI GOKYER ANKARA
4 CEM YAVASOGLU KIRKLARELİ
5 SERKAN UTANCIK ANTALYA
6 OSMAN NURI ESKİŞEHİR
7 RAİF TAŞ İZMİR
8 İSA GÖRGÜLÜ BURSA
9 NECMETTIN ARI SİVAS
10 MURAT ACAROGLU ANKARA
11 CAGLA SUNUCU DENİZLİ
12 ENES ÇIRAK ESKİŞEHİR
13 ERKUT SEFA BALIKESİR
14 MURAT AYGÜN İSTANBUL
15 AYNUR KEREKLİ İSTANBUL
16 RECEP TUFAN ZONGULDAK
17 HAKAN PARLAK ADANA
18 ERDEM NEGİZ DENİZLİ
19 BERKAY İSPİR İSTANBUL
20 CEMAL YALAP ANTALYA
21 RAİF ELMAS KONYA
22 BUSRA OZCELİK ISPARTA
23 İSMAİL KAPLAN GAZİANTEP
24 KEMAL HATEMCAN ANKARA
25 ENES KURU İSTANBUL
26 BAŞAR GÖKÇÖL İSTANBUL
27 İSMAİL SALİH ANKARA
28 BERNARD LOHMANN MUĞLA
29 ÖZDEN UYGUN İSTANBUL
30 SIH MEHMET İSTANBUL
31 OSMAN CANBAZ BURDUR
32 TANJU DOĞAN İZMİR
33 GOKHAN YILDIZ İSTANBUL
34 ALİ ATEŞ KOCAELİ
35 HATİCE TARKUN İSTANBUL
36 ŞAHİN GÜNGÖR BURSA
37 FİLİZ TARIM KONYA
38 TARIK LULEC ANKARA
39 İBRAHİM CANKAT MUĞLA
40 MURAT SAVUR İSTANBUL
41 HALIL BILMEZ MANİSA
42 NİDA TURA KIRKLARELİ
43 ERCAN TURGUT İZMİR
44 KADİRCAN KARTAL İSTANBUL
45 AHMET BURAK İSTANBUL
46 MECNUN ÇARPAN İSTANBUL
47 EMEL ARSLAN İSTANBUL
48 GÖKCER ABACI İSTANBUL
49 DENİZ ALTUNIŞIK İSTANBUL
50 BURAK UFUK ADANA
Adidas Forma K.K. 14-15 YEDEK TALİHLİ
1 SELDA ŞAHİN İSTANBUL
2 MERVE UNCU İSTANBUL
3 MUSTAFA OĞUZ TOKAT
4 ÖZGÜR DOĞAN MERSİN
5 FAYAT ÇEVİK GAZİANTEP
6 ŞEVKET CAN İSTANBUL
7 BURAK BALABAN BOLU
8 ERHAN ERGÜNEŞ İSTANBUL
9 MERT GÜN İSTANBUL
10 NERGİZ ARIKAN ANKARA
11 MERVE ŞENATEŞ İSTANBUL
12 KADIR KUNDUZ BURSA
13 SALİHKAZAN GÜNGÖREN İSTANBUL
14 HÜSEYİN YILDIRIM İSTANBUL
15 CENGİZ KARAHAN ANKARA
16 MURAT TURAN İSTANBUL
17 RUHAN DURMAZ ESKİŞEHİR
18 HAKAN AKÇA ANKARA
19 ELİF ER İZMİR
20 ÜMİT SALİH İSTANBUL
21 AHMET GÖKMEN KONYA
22 YAVUZ ASLAN ANTALYA
23 HABIP KAZAN BURSA
24 ARİF YORULMAZ ANTALYA
25 EKMEL İREGÖR MANİSA
26 MURAT SERHAT İSTANBUL
27 EMRAH ARSLAN BALIKESİR
28 SERKAN KESEBİR TEKİRDAĞ
29 HAKKI KUBILAY İSTANBUL
30 BATUHAN BİLİK KONYA
31 TAMER GÜÇ ORDU
32 MUHAMMED CİHAT ADANA
33 İBRAHİM SAYAR BURSA
34 CENGİZ SAKALLI AYDIN
35 MUSTAFA İNCE ANKARA
36 MIRSAD YILDIRIR İZMİR
37 ERHAN YESILYURT AFYON
38 ERKAN ERHAN İSTANBUL
39 BAHADIR YANMAZ BALIKESİR
40 FURKAN SEZGIN SİNOP
41 GOKHAN IPEK ANTALYA
42 AHMET YILDIRIM MANİSA
43 VOLKANCAN ULAŞTI KAHRAMANMARAŞ
44 YUSUF TATLI KOCAELİ
45 NECDET BULUT İSTANBUL
46 GÜRKAN YILDIZ DENİZLİ
47 EMİRHAN YILDIRIM ANKARA
48 CEM ÖNER İSTANBUL
49 MÜSLÜM DÜZYOL İSTANBUL
50 RÜVEYDA ALİM İSTANBUL
FUTBOL TOPU ASİL TALİHLİ
1 SAVAŞ ARSLAN ANTALYA
2 CIHAN CELIK İSTANBUL
3 MUSTAFA TEZEL İSTANBUL
4 MUHAMMET EMİN İSTANBUL
5 YUSUF AKRAŞÇI KIRKLARELİ
6 ILAYDA ÖZKAN İSTANBUL
7 UĞUR İSEN KASTAMONU
8 SAFAK KARPUZ TEKİRDAĞ
9 KAĞAN KASAP BARTIN
10 AHMET KARADAŞ GAZİANTEP
FUTBOL TOPU YEDEK TALİHLİ
1 HALIME SENTURK BURSA
2 MURAT CANBEK İSTANBUL
3 YALCIN YALCIN İSTANBUL
4 HICRAN ACAR İZMİR
5 EMRE ERKAN ANKARA
6 KAAN ERKAN İSTANBUL
7 ANIL ALBAYRAK İSTANBUL
8 DAMLA KAAN İSTANBUL
9 OGULJEREN GODEKOVA İSTANBUL
10 YAVUZ DONMEZ ANKARA


Şartlarla ilgili bilgi almak için tıklayın.