5.Dönem Çekiliş Sonuçları

Sıra No Ad/Soyad İL
BJK Profesyonel Takımı Kadrosundan Futbolcularla Fotoğraf Çekimi ASİL TALİHLİ
(BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, 1. dönem için (30 kişi) 17.4.2015 ve 30.4.2015, 2. dönem için (20 kişi) 17.5.2015 ve 30.5.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli ile fotoğraf çekim ve prodüksiyon bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek, konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.)
1 BURAK OZTURK İZMİR
2 GÖKDEN KAPLAN İSTANBUL
3 Erman Çalışkan SAMSUN
4 ŞENGÜL KAPLANSEREN İZMİR
5 Hasan aydmir İSTANBUL
6 nesim icuz GAZİANTEP
7 sezgin duman TEKİRDAĞ
8 ERRAHMAN ÇELIK ANKARA
9 METİN EFE KÜTAHYA
10 AHMET TAS ANKARA
11 ERDI ARSLAN İSTANBUL
12 AHMET AK ESKİŞEHİR
13 SAVAŞ ŞUBATLIOGLU İSTANBUL
14 fatih yılmaz GİRESUN
15 BARIŞ DEMIRKOPARAN ANKARA
16 kutlu celtikci İSTANBUL
17 KIVANÇ ÖNALAN İSTANBUL
18 ORÇUN COŞKUN MUĞLA
19 Burak Kömürcü İSTANBUL
20 SELAHATTİN SEZGİN İSTANBUL
Adidas Forma K.K. 14-15 ASİL TALİHLİ
1 NURULLAH AKGÜN İSTANBUL
2 MUHAMMET ALİ İSTANBUL
3 ERDEM YILDIRIM İSTANBUL
4 ONUR KARDAŞ ADANA
5 CANTÜRK ERŞEN İSTANBUL
6 RENA BILGIN İSTANBUL
7 sukran aygun DİYARBAKIR
8 recep boylu ANKARA
9 enver attila İSTANBUL
10 ersin Çetinkaya ANKARA
11 MUSTAFA TANŞİ NEVŞEHİR
12 sinan küçükgündüz İSTANBUL
13 MEHMET İCİER BURSA
14 BURHAN TÜRBAYINDIR KONYA
15 Mehmet Abdülkadir İSTANBUL
16 Galip Öztürk KIRIKKALE
17 ENİSE KUZU BALIKESİR
18 CÜNEYT GARİP EDİRNE
19 ALP CANSIZ BURSA
20 İSHAK GÜNER AYDIN
21 ismail Akalın İZMİR
22 HAKAN ERTURK BURSA
23 YUNUS EREN İSTANBUL
24 KEREM ALTUN ANTALYA
25 TANER GÖKTAŞ KARS
26 SEFER ÇETİN AFYONKARAHİSAR
27 BÜSRA BOZTEPE BURSA
28 FAHRİ AKİN KAHRAMANMARAŞ
29 MURAT GULES ISPARTA
30 MUSTAFA EFILOGLU ELAZIĞ
31 KIVANÇ KÖSEM İSTANBUL
32 SALIH OZGEN ERZURUM
33 ABDULNAFİ ASLANOĞLU MALATYA
34 EMİR OTMANOĞLU İSTANBUL
35 İBRAHİM GEZGIN ÇANAKKALE
36 DİLEK YILMAZ TRABZON
37 NECİP HEÇKORKMAZ BURSA
38 OZAN UYAR İSTANBUL
39 FULDEN MELİS ZONGULDAK
40 DOĞAN ALTIN ELAZIĞ
41 UGUR DUVARYAPAR MUĞLA
42 MUSTAFA DOĞAN ADANA
43 HAKAN DAĞDEVİREN İZMİR
44 muharrem hakan İSTANBUL
45 GÖKHAN YİĞİT İSTANBUL
46 GURHAN MUTLU İZMİR
47 OĞULCAN KIRAÇ AMASYA
48 GÖKHAN ENGİN İSTANBUL
49 ALI MUNUSOGLU ANKARA
50 Ugurcan Babur İSTANBUL
BJK Profesyonel Takımı Kadrosundan Futbolcularla Fotoğraf Çekimi YEDEK TALİHLİ
(BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, 1. dönem için (30 kişi) 17.4.2015 ve 30.4.2015, 2. dönem için (20 kişi) 17.5.2015 ve 30.5.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli ile fotoğraf çekim ve prodüksiyon bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek, konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.)
1 Şinasi Doğu İSTANBUL
2 YUNİS PALA TEKİRDAĞ
3 HÜSAMETTİN ÇELENK İSTANBUL
4 EMRAH YÜCEDAĞ İZMİR
5 OĞUZHAN DEMİRHAN ÇANAKKALE
6 GÜVEN GÖKGÖZ ÇORUM
7 URAL ÇORAPÇI KASTAMONU
8 Gürkan Helvacıoğlu İSTANBUL
9 MURAT KUBAT İSTANBUL
10 YUSUF ERDEM Ankara
11 HASAN YEŞİLDAĞ BURSA
12 CİHANGİR BAŞTAN SAMSUN
13 CEMAL SELBER KAHRAMANMARAŞ
14 ÖMER GÖKHAN KIRŞEHİR
15 HASAN HÜSEYIN KONYA
16 ibrahim sevimler İSTANBUL
17 SAMET DURMAZ İSTANBUL
18 SERHADGULHAN YILDIZ KOCAELİ
19 ibrahim güllübağ GAZİANTEP
20 İsmail Göktaş BURSA
Adidas Forma K.K. 14-15 YEDEK TALİHLİ
1 UFUK ITAK ŞANLIURFA
2 GOKHAN DOGAN İSTANBUL
3 çisem Çetinkaya KIRKLARELİ
4 Mehmet gokhan KAHRAMANMARAŞ
5 GULSAH DAMNALİ İSTANBUL
6 Hayrettin Sevinç AMASYA
7 CIGDEM OZDEMIR TEKİRDAĞ
8 IBRAHIM URFALI HATAY
9 VOLKAN GENÇ İSTANBUL
10 sukru duzmekık İSTANBUL
11 COŞKUN SEVINÇER İSTANBUL
12 CEMIL CAN İSTANBUL
13 Şeref Ayhan ADANA
14 MUSTAFA ÇİMŞİR İSTANBUL
15 Sinan Arslan İSTANBUL
16 AHMET TAYLAN İSTANBUL
17 erdi altunkok İSTANBUL
18 INCI SARAC İSTANBUL
19 YUSUF KARAASLAN MERSİN
20 ONUR ÖNAL İSTANBUL
21 süleyman mersin AYDIN
22 NEVZAT YALÇIN AYDIN
23 SERHAT DEMİRCİ İSTANBUL
24 Suat ŞAŞI İSTANBUL
25 FAHRETTİN ÖZDEMİR ORDU
26 MEHMET KARADAYI İZMİR
27 ABDULKADİR ŞATIR İSTANBUL
28 YETER GENCARSLAN İSTANBUL
29 ZAFER KÜLÜNK İSTANBUL
30 ÖMER ELDEK MUĞLA
31 CAHİT EMİN KIRŞEHİR
32 EMIRHAN DEGER İSTANBUL
33 DENIZ MANDACI KOCAELİ
34 BARBAROS TEZVER İZMİR
35 ÖZKAN TOTOROZ İSTANBUL
36 Hasan Ulusoy TRABZON
37 BÜNYAMIN ASLANTAŞ KAHRAMANMARAŞ
38 YUSUF BUGRA SİVAS
39 KEMAL ENGIN BURSA
40 ALPER ERBERK ANKARA
41 ONDER TASDEMIR ANKARA
42 osman özyürek İSTANBUL
43 emre kayar İSTANBUL
44 FIRAT ORAN İSTANBUL
45 sebahattin Çelebi SAKARYA
46 MEVLÜT AKAR KARABUK
47 FURKAN HACIMALE İSTANBUL
48 FEYYAZ ALTUN BOLU
49 MUHAMMED BURAK İSTANBUL
50 BARIŞ POLAT KAYSERİ


Sıra No Ad-Soyad İL
BJK Profesyonel Takımı ile Yemek (BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde 10 kişiye, 17.05.2015 ve 30.05.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli ile tesiste yenecek yemek bedeli dahildir. Yemeğe alkollü içecekler dahil değildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.) Asil Talihliler
1 MURAT CANBAKIŞ BOLU
2 Agah sırrı KOCAELİ
3 ŞAHİN ÇEKLİ İSTANBUL 
4 Serap kandemir İSTANBUL 
5 OGUZ AZAK KONYA 
6 ÖZCAN ÇINAR KIRKLARELİ 
7 CEREN TURETKEN ANKARA 
8 ÖMER ULAŞ ÇANAKKALE
9 KADİR GÜNEY İSTANBUL 
10 Kurban Aksu İSTANBUL 
Futbol Topu ASİL TALİHLİ
1 ALİ HİLMİ İSTANBUL 
2 AYHAN MAT İSTANBUL 
3 GOKHAN OMEROGLU İSTANBUL 
4 DUYGU YILDIRIM SAMSUN 
5 ADİLE EMEL İZMİR
6 olcay üçüncü İSTANBUL 
7 Emin Hamza İSTANBUL 
8 İBRAHİM HALİL GAZİANTEP 
9 SELMA YETGİNER İSTANBUL 
10 ASAN SOFU İSTANBUL 
BJK Profesyonel Futbol Takımı Antrenman Ziyareti
(BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde 1. dönem için (20 kişi) 17.04.2015 ve 30.04.2015, 2. dönem için (20 kişi) 17.05.2015 ve 30.05.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek ve konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.)
ASİL TALİHLİ
1 AYTAÇ GÖKÇAY ANKARA 
2 ismail Örnek İZMİR
3 ömer taşatan GAZİANTEP 
4 Ali ÇİÇEKDAL NİĞDE 
5 ismail çaça İSTANBUL 
6 Burhan Şancı İSTANBUL 
7 KENAN KUMAŞ SAKARYA 
8 SERCAN TAYLAN KONYA 
9 osman ÇANTAV İSTANBUL 
10 AHMET GÜZEL SAMSUN 
11 İsmail Ulutaş İSTANBUL 
12 HÜSEYIN PULAT ŞIRNAK
13 ERCAN ÖZGÜ SAKARYA 
14 ERKAN TIRYAKI KOCAELİ
15 ŞAHİN KÜRŞAT BOLU
16 ŞERAFETTIN AÇIKSÖZ İSTANBUL 
17 GÖKHAN GENÇ İSTANBUL 
18 EGEMENDEVRİM TUĞ SAMSUN 
19 AYKUT KIRCI İSTANBUL 
20 İbrahim uçar ÇANAKKALE
BJK Profesyonel Takımı ile Yemek (BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde 10 kişiye, 17.05.2015 ve 30.05.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli ile tesiste yenecek yemek bedeli dahildir. Yemeğe alkollü içecekler dahil değildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.) Yedek Talihliler
1 UMUT POLAT İSTANBUL 
2 celal akkaya İSTANBUL 
3 Ayhan Çalışkan SAKARYA 
4 erol Yalcin ANTALYA
5 FAHRI UĞUR İSTANBUL 
6 MEHMET BOZAN ADANA
7 isa furuncu SAKARYA 
8 SELCUK GULER KAHRAMANMARAŞ
9 UMUT ÇINAR KIRKLARELİ 
10 ŞAFAK ÇİFTÇİ İSTANBUL 
Futbol Topu YEDEK TALİHLİ    
1 FATIH YERLIKAYA İSTANBUL 
2 ERAY AKYIL BURSA
3 YUSUF OZSOY İSTANBUL 
4 halef serdest ANTALYA
5 raşit ali İSTANBUL 
6 adem kucüköz ERZURUM
7 KORAY YALÇINKAYA BURSA
8 MEHMET ŞENER İSTANBUL 
9 ERCAN ÖZKAN İSTANBUL 
10 ABDULKERIM UZUN ZONGULDAK
BJK Profesyonel Futbol Takımı Antrenman Ziyareti
(BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde 1. dönem için (20 kişi) 17.04.2015 ve 30.04.2015, 2. dönem için (20 kişi) 17.05.2015 ve 30.05.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek ve konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.)
YEDEK TALİHLİ
1 MEHMET ALI ŞANLIURFA
2 METİN KÜPELİ KOCAELİ
3 Mehmet Yağdıran MALATYA
4 uğur erdinç İSTANBUL 
5 RAMAZAN ELMAS ÇANAKKALE
6 MURATCAN SAYILGAN ANKARA 
7 OMER AYDOGAN ÇANAKKALE
8 HALİL İBRAHİM İSTANBUL 
9 Abdullah AKPINAR İSTANBUL 
10 MURATCAN DEMİRTAŞ ANKARA 
11 ECE TUNA İSTANBUL 
12 HASAN İBRAHİM BURSA
13 SALİH KILIÇOĞULLARI BURSA
14 AHMET KAR ANTALYA
15 ERKAL KALKAN ANTALYA
16 MELIHAT FILIZ İSTANBUL 
17 HÜSEYİN ÖNGEN BİTLİS
18 ERTUĞRUL İLHAN BURSA
19 MELİKE ATAÇ İSTANBUL 
20 ferhat Batmaz GAZİANTEP 


Şartlarla ilgili bilgi almak için tıklayın.