4.Dönem Çekiliş Sonuçları

    İL
BJK Profesyonel Takımı Kadrosundan Futbolcularla Fotoğraf Çekimi ASİL TALİHLİ
(BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, 1. dönem için (30 kişi) 17.4.2015 ve 30.4.2015, 2. dönem için (20 kişi) 17.5.2015 ve 30.5.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli ile fotoğraf çekim ve prodüksiyon bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek, konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.)
1 HÜSEYIN PEKEL HATAY
2 SUAT TAŞKIRAN İSTANBUL
3 HAKAN CENGİZ ANTALYA
4 OSMAN ÇETİN İZMİR
5 AHMET DOĞU AFYON KARAHİSAR
6 ERSİN ELMAS İSTANBUL
7 YUSUF METİN İSTANBUL
8 HAKAN TEMOCIN MUĞLA
9 KEMAL ARAS ADANA
10 ISMAIL KOPUK KÜTAHYA
11 DURSUN DİNÇER ADANA
12 ÜMİT ŞENGÖL BURSA
13 ÜMİT SARI BURSA
14 EROL DOĞRUYOL BURSA
15 EBRU YÜCE İSTANBUL
16 MEHMET AYYILDIZ İZMİR
17 CEM KILIÇ ORDU
18 UFUK UNAL İSTANBUL
19 HASAN GÜLERYÜZ İSTANBUL
20 NUMAN BURAK TOKAT
21 ENES ARI ADANA
22 MEHMET TARAK ANKARA
23 NESRIN OZDEMIR HATAY
24 GÖKBERK YAKUP İSTANBUL
25 ALI ONUR GAZİANTEP
26 GÜVEN ÖZEL İSTANBUL
27 SERVET AHMET HATAY
28 MURAT BİLAL UŞAK
29 YAVUZ SELİM ANKARA
30 ERMAN GÜL İSTANBUL
Adidas Forma K.K. 14-15 ASİL TALİHLİ
1 TUNCAY ÇENGEL AYDIN
2 YUNUS SARIGÜL ORDU
3 ÇİSİLNAZ TOKDOĞAN ANKARA
4 CAGRI ABDIREISOGLU KOCARLİ
5 CİHAT ÇELİK HATAY
6 NESRİN ARDA İSTANBUL
7 HALIL GENCGEL DENİZLİ
8 PELİN ÖZDEMİR SAMSUN
9 İDİRİS ESEN ANTALYA
10 ATAKAN AYAZ İSTANBUL
11 HUSEYIN BUGRA İSTANBUL
12 SALIH ESER BURSA
13 ABDULLAH KILIÇ ANKARA
14 UGUR ASİK SAKARYA
15 HAFİZE PEKMEZ İSTANBUL
16 NESLİHAN YAVUZ KOCAELİ
17 FATIH KAYA İSTANBUL
18 ESRA SELİK İSTANBUL
19 ARDA ERDOĞAN İZMİR
20 OZAN ORHON İSTANBUL
21 NECİP CAN MERSİN
22 MEHMET ERGÜL ESKİŞEHİR
23 ERDEM ŞAN BURSA
24 İBRAHİM KAAN BURSA
25 SERDAR SUREN ANKARA
26 RUKİYE TURMAK TUNCELİ
27 CANBERK AKYILDIZ ANKARA
28 MEHMET YUSUF ZONGULDAK
29 YELIZ KÖPRÜ ANKARA
30 PAYE ALBAS İSTANBUL
31 AYKUT YAZICI KOCAELİ
32 SAMET BAL ANKARA
33 ESMA ARAPÖZENGİ EDİRNE
34 FAHRETTİN ÖZDEMİR ORDU
35 EKİN ULAŞ BURSA
36 MEHMET ÜLGER ANKARA
37 ENGİN ÖZELER İSTANBUL
38 HASAN BASRI İZMİR
39 AHMET EKINCI MARDİN
40 OGUZHAN SIVKA İSTANBUL
41 İZZET AKKAYA KOCALİ
42 HAMZA ARIER İSTANBUL
43 HÜSEYIN TOZMANLI ESKİŞEHİR
44 ORHAN ALRUN İSTANBUL
45 HÜLYA ODACI İZMİR
46 ONUR GÖÇMEN İSTANBUL
47 COSKUN CAGLAR ANKARA
48 HASAN SEVİL KÜTAHYA
49 HASAN CANBULAT MIĞLA
50 BARAN YASARAKINCI İSTANBUL
BJK Profesyonel Takımı Kadrosundan Futbolcularla Fotoğraf Çekimi yedek TALİHLİ
(BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, 1. dönem için (30 kişi) 17.4.2015 ve 30.4.2015, 2. dönem için (20 kişi) 17.5.2015 ve 30.5.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli ile fotoğraf çekim ve prodüksiyon bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek, konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.)
1 ERHAN ARSLAN İZMİT
2 FADIL DEMIR SİİRT
3 ERKAN TATAR SAKARYA
4 SEMIH CİCEK İSTANBUL
5 GÜLPERİ ÖZKORKMAZ İSTANBUL
6 FATİH KAYA SAKARYA
7 MUHAMMED YAVUZ BOLU
8 HAKAN SARKIN İSTANBUL
9 AHMET VURAL BALIKESİR
10 BEKİR TURŞAH İSTANBUL
11 FIRAT TAŞPINAR EDİRNE
12 SAMET ÇELGİN MANİSA
13 MEHMET KEMEÇ ÇORUM
14 DOGAN CAN İSTANBUL
15 ALPER ÇANKAYA ANKARA
16 BENER ERSOY KOCAELİ
17 ALİ YILDIRIM KIRIKKALE
18 TALHA AYDEMIR ZONGULDAK
19 SİNAN KALFA İSTANBUL
20 OGUZ HAN KAYSERİ
21 DURMUS ERDEM İSTANBUL
22 MUHAMMED BURAK İSTANBUL
23 MUSTAFA TEKE İSTANBUL
24 MUSTAFA EMRE BALIKESİR
25 SERDAR GÖKTEPE LÜTAHYA
26 ERSİN KARA İSTANBUL
27 RECEP KATIRCI İSTANBUL
28 ATİLLA GÜNDÜZ İSTANBUL
29 GOKHAN YILDIZ İSTANBUL
30 VOLKAN KALİ MUĞLA
Adidas Forma K.K. 14-15 YEDEK TALİHLİ
1 SERKAN KUS İSTANBUL
2 AYCAN LAÇIN İZMİR
3 ŞABAN ARSLAN İSTANBUL
4 ARDA ERKAN KOCARLİ
5 ORKUN CEM İZMİR
6 AHMET BAHRİ ADANA
7 OZKAN CAPAR BURSA
8 SEMIH UYSAL İSTANBUL
9 MERT AKDOĞAN İSTANBUL
10 UGUR KARAMUSTAFAOGLU İSTANBUL
11 SERKAN TABAN ÇANAKKALE
12 MERT ARSLAN İSTANBUL
13 BÜŞRA USTUNYER İSTANBUL
14 YAKUP TAVLAŞOĞLU ERZURUM
15 RECEP SIRLAN İSTANBUL
16 IZZET COSKUN BALIKESİR
17 MAHİR UÇAR İSTANBUL
18 CAGDAS CAKIR KOCAELİ
19 SERKAN KÜPELİ İSTANBUL
20 AHMET ALKOC ADANA
21 TURGAY SUKAN İSTANBUL
22 YASEMİN YILDIRIM KÜTAHYA
23 ERSIN GUL KOCAELİ
24 EMRAH KESKIN KARS
25 CİHAN DİLEK İZMİR
26 TARIK DURMAZ İSTANBUL
27 OZGUR OZBAS ANTALYA
28 CÜNEYT YALÇIN ADANA
29 SERKAN DALCI İZMİR
30 MUSTAFA BAŞER AFYONKARAHİSAR
31 AHMET ACAR AMASYA
32 MEHMET DİNÇ İSTANBUL
33 HALIL OSMAN AYDIN
34 FARUK ATALAY GAZİANTEP
35 DAVUT YILDIRIM İSTANBUL
36 MEHMET SER İSTANBUL
37 ABDULKADİR HORT ŞANLIURFA
38 GÜVEN TAŞ HAKAKRİ
39 ÇAĞRI HAZIMLI ÇORUM
40 BURAK ÖZYILMAZ ÇANAKKALE
41 İLKNUR YÜCE MERSİN
42 EMRE YILMAZ İSTANBUL
43 ADİL YAVUZ MARDİN
44 ONDER KUTAY ANKARA
45 İSMAİL YALAS AYDIN
46 MURAT ASKER İSTANBUL
47 HUSEYIN CAN İSTANBUL
48 HUSNÜ MUMCUOGLN ANKARA
49 OLGUN UMUR GİRESUN
50 ECE ÇINAR ADANA


  ÇEKİLİŞ NO AD-SOYAD İL
Futbol Topu ASİL TALİHLİ
1 EFE KIRANÇEŞME İZMİR
2 BURAK VAROL İZMİR
3 SAMİ YAVUZ KONYA
4 AYKUT OSMANAOĞLU ARTVİN
5 ARYEN HEMVATAN İSTANBUL
6 YUSUF KURT İZMİR
7 AYTEK TEOMAN İSTANBUL
8 CEMRE TÜYSÜZ İSTANBUL
9 ATAKAN KADİR ANKARA
10 BIRKAN YUSUF İSTANBUL
  BJK Profesyonel Futbol Takımı Antrenman Ziyareti
(BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde 1. dönem için (20 kişi) 17.04.2015 ve 30.04.2015, 2. dönem için (20 kişi) 17.05.2015 ve 30.05.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek ve konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.)
(BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde 1. dönem için (20 kişi) 17.04.2015 ve 30.04.2015, 2. dönem için (20 kişi) 17.05.2015 ve 30.05.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek ve konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.) ASİL TALİHLİ
1 FATİH ÜSTÜN ÇANAKKALE
2 GÖKHAN ŞENYAŞAYAN TEKİRDAĞ
3 KÜBRA KAYA TEKİRDAĞ
4 BURAK YALÇIN KOCAELİ
5 SALİH ARIK İSTANBUL
6 GÖKHAN ÇOBAN İSTANBUL
7 ÇAĞLAR SUSAM ANKARA
8 ERDINC UNDES İSTANBUL
9 MURAT KARGI İSTANBUL
10 MURAT HASRAS IĞDIR
11 BURAK AKAY ANKARA
12 GÜÇLÜ KURŞUN İSTANBUL
13 CENGİZ KARAHAN ANKARA
14 OĞUZHAN USTALAR İZMİR
15 ZUHAL SEYMA ANTALYA
16 GÖKÇE KAĞAN İSTANBUL
17 ÖNDER KAYA İSTANBUL
18 HALİL İBRAHİM TEKİRDAĞ
19 TUNA AYGÜN İZMİR
20 MAZLUM KEMAL İSTANBUL
Futbol Topu YEDEK TALİHLİ
1 BORA KUCUK ANKARA
2 ALI SAKARYA ANTALYA
3 BATURALP SAYINBATUR İSTANBUL
4 AYHAN ÇOKGEÇİM İSTANBUL
5 İBRAHİM ETEMOĞLU İSTANBUL
6 ZEYCAN ELARSLAN İSTANBUL
7 MEHMET EREN İSTANBUL
8 CEMİL DEMİRHAN RİZE
9 CANDEMIR CELIK BURSA
10 SAVAS ATICI İSTANBUL
  BJK Profesyonel Futbol Takımı Antrenman Ziyareti
(BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde 1. dönem için (20 kişi) 17.04.2015 ve 30.04.2015, 2. dönem için (20 kişi) 17.05.2015 ve 30.05.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek ve konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.)
(BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde 1. dönem için (20 kişi) 17.04.2015 ve 30.04.2015, 2. dönem için (20 kişi) 17.05.2015 ve 30.05.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek ve konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.)YEDEK TALİHLİ
1 ERDAL YIKIT BİLECİK
2 ANILCAN KAHVECİ İSTANBUL
3 ÖZGÜN KESKİN İSTANBUL
4 TAYFUN YAŞAR İSTANBUL
5 CİVAN YAVUZSEN İSTANBUL
6 RECEP OKYAY ÇANAKKALE
7 UFUK TÜRK GAZİANTEP
8 MEHMET SÖNMEZ İSTANBUL
9 FERYAL KANELCİ ANKARA
10 KAAN İNCESULU İSTANBUL
11 MEHMET EMİN İSTANBUL
12 ENGIN BURTUL İSTANBUL
13 KADİR AKÇA KAYSERİ
14 HAKAN YİĞİT EDİRNE
15 ZİYA MUSLU İSTANBUL
16 MESUT GÜNDOĞ TEKİRDAP
17 MUSTAFA HAYRETTIN DENİZLİ
18 GÖRKEM BAŞARAN BALIKESİR
19 SEVKİ SEVKET İSTANBUL
20 ARDA DİKER ADANA


Şartlarla ilgili bilgi almak için tıklayın.