3.Dönem Çekiliş Sonuçları

  AD SOYAD İL
Adidas Forma K.K. 14-15 Asil Talihlileri    
1 CEMİL ADSAN BATMAN
2 EMRE CİMTALAY İZMİR
3 AYDIN ÖZEL İSTANBUL
4 OZKAN OZDIYAR ANKARA
5 CENGİZHAN DURSUN İSTANBUL
6 SULEYMAN SEZGİN KOCAELİ
7 TÜRKER AKAY TEKİRDAĞ
8 MURAT ACAROGLU ANKARA
9 ATA INCE İSTANBUL
10 HAMDİ ÖZER İSTANBUL
11 NUSRET OZTURK ZONGULDAK
12 UFUK SAKARYA İSTANBUL
13 ALP EREN İSTANBUL
14 OKAN DURSUN KOCAELİ
15 İSKENDER KOCATEPE İSTANBUL
16 EMIR BINGOL TEKİRDAĞ
17 YUNUS EMRE İSTANBUL
18 EREN KÖKÇAK ÇANAKKALE
19 HAKAN UYSAL ANKARA
20 AYCAN DUYAR İSTANBUL
21 MEHMET FATİH İSTANBUL
22 HUSEYIN CARIM İSTANBUL
23 YAĞMUR KINIK İSTANBUL
24 HÜSEYİN ALKIŞ BURSA
25 SERKAN YILDIZ DENİZLİ
26 ISMAIL BURAK İZMİR
27 SERKAN SÜLÜN İSTANBUL
28 MUSTAFA IRIT KOCAELİ
29 TÜLAY ORHAN İSTANBUL
30 SONER YİLDİZ ORDU
31 LEVENT ŞAHİNGÖZ İSTANBUL
32 EROL ATALMIŞ ANKARA
33 METECAN KANİ ANKARA
34 HASAN ORKMEZ İSTANBUL
35 YILMAZ ÇAVUŞOĞLU KIRKLARELİ
36 ÜMİT ŞENEL AFYONKARAHİSAR
37 YUNUS GÜNAYDIN MUĞLA
38 HARUN ÜNALMIŞ KONYA
39 TEZCAN KARACAOGLU İSTANBUL
40 OZGUR BAYINDIR KOCAELİ
41 EMRE DISSIZ KIRŞEHİR
42 HAKAN ACIKÖK BARTIN
43 KAAN DAGDELEN AYDIN
44 MUSTAFA KUZPINAR ANKARA
45 SEDAT OZKAYA İSTANBUL
46 HAMIT GOKTEPE KASTAMONU
47 SECKIN AKGUN MUĞLA
48 KADİR TECİM İZMİR
49 SEDAT ÖZTÜRK İSTANBUL
50 SİNAN YÜZAKLI İSTANBUL
Adidas Forma K.K. 14-15 Yedek Talihlileri    
1 AYBERK ALTUĞ İSTANBUL
2 ARZU CUMALI İSTANBUL
3 ERTAN TÖRE YALOVA
4 İSMAİL BAŞALP KONYA
5 ZEYNEP YILMAZ BURSA
6 AHMET DEMİRKAN ŞANLIURFA
7 ALİ ÖZKEN İSTANBUL
8 HAKAN AYDIN SAKARYA
9 ATAKAN AYAS İSTANBUL
10 KASIM KESER SİVAS
11 AZİZ CİHAT İSTANBUL
12 MURAT DAMKACİ ÇANAKKALE
13 OSMAN DUMAN İSTANBUL
14 BİRHAN GÜNAY İSTANBUL
15 METİN AKKOÇ KÜTAHYA
16 MEHTAP GURSOY İSTANBUL
17 SEVİL SUALP ANKARA
18 AYSEGUL SAHİN TEKİRDAĞ
19 ONUR GEZEN İSTANBUL
20 FATİH GÜNAY İSTANBUL
21 MEHMET ALİ SAMSUN
22 ALİ KALAY ANTALYA
23 SAMET ZEHİR İSTANBUL
24 HAYRULLAH AKDEMİR İSTANBUL
25 ORHAN YILDIZ İZMİR
26 KAMIL ARSLAN İSTANBUL
27 ÖZGÜR BASKAN ANKARA
28 SEVGİ KAHRAMAN AYDIN
29 ÖMER KUMKER BALIKESİR
30 HÜSEYİN KELEŞ ANKARA
31 MUKADDER TETİK İSTANBUL
32 ÖKKEŞ ARSLAN OSMANİYE
33 MURAT HAK İSTANBUL
34 VOLKAN SÖZER BALIKESİR
35 BEDİR ATEŞ İSTANBUL
36 MUSA ERKUL DİYARBAKIR
37 ASIM DUMAN İSTANBUL
38 SEVTAP DAVULCU ZONGULDAK
39 CANAN FIRAT MALATYA
40 BURAK ISKITOGLU İSTANBUL
41 LEVENT ARSLAN GAZİANTEP
42 MUSTAFA HIKMET KOCAELİ
43 SEZAİ YILDIRIM İSTANBUL
44 SEÇKİN FİRAT BURSA
45 SEVİLAY YOLASIĞMAZOĞLU KASTAMONU
46 MELİKE KARAKAS İSTANBUL
47 SEBAHATTIN BAYRAKTAR İSTANBUL
48 HALIL KARAGOZOGLU NİĞDE
49 CEREN HATİCE İSTANBUL
50 CEM ÖNER İSTANBUL


  AD SOYAD İL
Futbol Topu Asil Talihlileri    
1 BARIŞ URDAN İSTANBUL
2 EMİNE MERVE İSTANBUL
3 GÖKHAN AKTAŞ ANKARA
4 MEHMET BOZKURT ANTALYA
5 EMRAH KARATAS ESKİŞEHİR
6 OSMAN ÖZYÜREK İSTANBUL
7 UĞUR YILDIZ İZMİR
8 SERDAR AKSU AYDIN
9 ALI DOGAN GAZİANTEP
10 EMİN KAVCAR ANTALYA
Futbol Topu Yedek Talihlileri    
1 SEVGİ GÜNDOGDU İSTANBUL
2 BURAK UYAR ANKARA
3 EJDER ERGİN KASTAMONU
4 İLYAS AKYÜZ ANKARA
5 YELIZ BUBER İSTANBUL
6 ERDAL HAS İSTANBUL
7 İSMET ALBENİ SAKARYA
8 FIRAT KORKMAZ İSTANBUL
9 FATİH TOSUN BURSA
10 MEHMET ÇELİK KARAMAN


Şartlarla ilgili bilgi almak için tıklayın.