1.Dönem Çekiliş Sonuçları

BJK Nevzat Demir Tesisleri Ziyareti

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde, 1.Dönem için (5 kişi) 19.10.2015 ve 31.12.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde gerçekleşecektir. Etkinlik kapsamında İstanbul Beşiktaş’tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli, fotoğraf çekimi, takımla yemek, antremanı seyretmek, antrenman ziyareti prodüksiyon bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş’taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek, konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.

Asil talihliler:

1

RAMAZAN

ÇELİK

MANİSA

2

NAZIM

EFE

İSTANBUL

3

YASIN

TOYGAR

İSTANBUL

4

HÜSEYİN

TOLGA

İSTANBUL

5

İBRAHİM

ÇAĞLAR

HATAY

 

ADİDAS FORMA K.K. 15-16 / ASİL TALİHLİLER

1

CEMAL

YILMAZ

İSTANBUL

2

MAHMUT

ORUÇOĞLU

İSTANBUL

3

AHMET

ARAS

AĞRI

4

GÜNAY

ÇALIŞKAN

İSTANBUL

5

ERKAN

OZBAL

İSTANBUL

6

GÖKBERK

YAKUP

İSTANBUL

7

İZZET

ERSİN

İSTANBUL

8

MUSA

KÖSE

UŞAK

9

SALİH

AKIN

İSTANBUL

10

MURAT

CENGIZ

İSTANBUL

11

TÜRKER

AKALIN

AYDIN

12

BARIŞ

BALAT

ANKARA

13

FERHAT

VURALGIL

ADANA

14

MEHMET

UYSAL

ESKİŞEHİR

15

ALİCAN

KARAMAN

KONYA

16

NURETTİN

KARACA

YOZGAT

17

OZAN

SENGUL

İSTANBUL

18

TAHSİN

ŞAHİN

BURDUR

19

ÖZGÜN

PALAZ

İSTANBUL

20

EMRE

ÇETİN

İZMİT

21

HÜSEYİN

ALTINDAL

SAMSUN

22

SADULLAH

YÜRÜK

BİLECİK

23

AHMET

TAS

ANKARA

24

FERHAT

BOCUT

KÜTAHYA

25

HÜSEYİN

EFE

İZMİR

26

FIKRET

KARAKURT

KIRIKKALE

27

EMRE

ÇETINTAŞ

İSTANBUL

28

MEHTAP

GURSOY

İSTANBUL

29

MURAT

OZAN

ANKARA

30

VEYSEL

EMRE

İSTANBUL

31

KADİR

ENGİN

İSTANBUL

32

BURCU

SEKER

ANTALYA

33

VEYSEL

YARIŞ

ADANA

34

AYCAN

DUYAR

İSTANBUL

35

HAŞİM

ÜSTÜN

İSTANBUL

36

MEHMET

ÇINAR

İSTANBUL

37

CAGİL

DEMİR

İSTANBUL

38

VOLKAN

POSTOĞLU

BURSA

39

UMUT

AKKAYA

HATAY

40

TAYFUN

YUMRUKAYA

İSTANBUL

41

HARUN

KAYA

ANKARA

42

ÖZCAN

PALA

BURSA

43

BURAK

ALEMDAG

OSMANİYE

44

HÜSEYİN

ÇALISKAN

İSTANBUL

45

ERDEM

PALA

İSTANBUL

46

ALİCAN

ÇETİNKAYA

BİLECİK

47

HARUN

GULER

VAN

48

HATİCE

KARAMAN

MERSİN

49

YUNUS

EMRE

HATAY

50

ANDAC

ARIKAN

ADANA

 

FUTBOL TOPU / ASİL TALİHLİLER

1

ONUR

MUTLU

İZMİT

2

SEBAHATTİN

ÇATAL

İSTANBUL

3

YUSUF

ERDAL

ESKİŞEHİR

4

YAKUP

YUCEYAR

İSTANBUL

5

ALPER

ETI

İSTANBUL

6

CAFER

DEMIR

ANKARA

7

DOGAN

DURSUN

İSTANBUL

8

TANER

OZLEVENT

İZMİR

9

CENK

YORULMAZ

ANKARA

10

YASİN

TUNÇ

GİRESUN

 

YILLIK BJK DERGİ ÜYELİĞİ / ASİL TALİHLİLER

1

EMRE

DUMAN

ANKARA

2

HACER

BİÇİM

YALOVA

3

ORHUN

ÇELİK

YALOVA

4

KEMAL

BOZKUŞ

SAKARYA

5

SONER

GUNAY

ISTANBUL

6

DERVIŞ

DEMIRBILEKLİ

ISTANBUL

7

ZEYNEL

CAGDAS

ISTANBUL

8

EGEMEN

AYGUN

ISTANBUL

9

TEKİN

COLTU

ŞANLIURFA

10

BERNA

ISIK

ADIYAMAN

 

 

 

BJK Nevzat Demir Tesisleri Ziyareti

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde, 1.Dönem için (5 kişi) 19.10.2015 ve 31.12.2015 tarihleri arasında, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde gerçekleşecektir. Etkinlik kapsamında İstanbul Beşiktaş’tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli, fotoğraf çekimi, takımla yemek, antremanı seyretmek, antrenman ziyareti prodüksiyon bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş’taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek, konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.

 

Yedek listesi:

1

DURSUN

ÖZOĞUL

ADANA

2

HAKAN

OZCAN

AFYONKARAHİSAR

3

OKTAY

YATMAN

İSTANBUL

4

ENES

ARI

ADANA

5

ERKAN

GENEZ

İZMİR

6

ALİ

ARİCİ

DÜZCE

7

METİN

ÖZDEMİR

KÜTAHYA

8

MURAT

GÜVERCİN

BURSA

9

FEYZA

ÇİL

BOLU

10

ERSEN

ÖZCAN

NEVŞEHİR

 

ADİDAS FORMA K.K. 15-16 YEDEK TALİHLİLER

1

SINAN

YANGOZ

KOCAELİ

2

TAHA

ERGİN

İSTANBUL

3

BÜŞRA

ÇİFÇİ

İSTANBUL

4

TUNCAY

ÇAKMAK

İSTANBUL

5

İLKER

KARAHASANOĞLU

YALOVA

6

SUAYIP

GÜN

İZMİR

7

MEHMET

KUZULUK

ÇANAKKALE

8

ERDOĞAN

DOĞAN

İZMİR

9

TANSER

AŞÇI

KIRKLARELİ

10

EMRE

ÇINAR

ANKARA

11

NERIS

ATAC

ANKARA

12

ERCAN

AMAN

İSTANBUL

13

SEVGİ

NEŞE

KARS

14

GÖZDE

COŞKUN

KIRKLARELİ

15

AYKUT

KARADAŞ

KOCAELİ

16

ARZU

OLCER

İSTANBUL

17

BARIŞ

ABAK

ERZİNCAN

18

REMZİ

KUZUCU

KONYA

19

İSA

TOPCU

SİVAS

20

FEYZI

YAVUZKENDIRCI

DİYARBAKIR

21

GÜRKAN

MARAŞLIOĞLU

MERSİN

22

ARİF

OSMA

TEKİRDAĞ

23

HALİL

TUĞRUL

ANKARA

24

KAMİL

ZORLU

BURSA

25

ADEMHAN

ESEN

İSTANBUL

26

HÜSEYIN

GAZİ

ANKARA

27

BATUHAN

ERSOZ

KOCAELİ

28

İPEK

AKAR

ANKARA

29

DERYA

KARAKILIC

İSTANBUL

30

ALAEDDİN

KESKİN

ANTALYA

31

MÜMİN

AKIN

KOCAELİ

32

ERDOĞAN

CİP

ADANA

33

HACI

AYKUT

KAHRAMANMARAŞ

34

MUAMMER

OZAN

İZMİR

35

ORCAN

OK

İSTANBUL

36

SERGEN

GÜLEÇ

İSTANBUL

37

OZAN

AKIN

GİRESUN

38

SİNAN

KAYA

TEKİRDAĞ

39

RAFET

İLKER

ANKARA

40

YUSUF

KARATAS

İSTANBUL

41

NURAY

UZUN

TRABZON

42

CIHAN

CELIK

İSTANBUL

43

GÖKHAN

KARATAŞ

KOCAELİ

44

MESUT

BAKIR

MALATYA

45

MESUT

KALAY

ANTALYA

46

UTKU

BİÇER

ANKARA

47

AYNUR

TAŞCI

İSTANBUL

48

RUHI

FERIT

İSTANBUL

49

ALI

EREN

İSTANBUL

50

SÖZERİ

YALIBOYU

İSTANBUL

 

FUTBOL TOPU YEDEK TALİHLİLER

1

BEGÜM

AYGÜL

ANKARA

2

LEVENT

SAVKLİ

İZMİR

3

SERKAN

AKYUZ

İSTANBUL

4

MEVLÜT

ZENGİN

BURSA

5

MERVE

TONBİ

İZMİR

6

HAMZA

ARIER

YALOVA

7

HIKMET

TASTAN

İSTANBUL

8

İLAYDA

SEZEN

İSTANBUL

9

SEZAİ

CELEBİ

İSTANBUL

10

YASİN

ŞAL

KAYSERİ

 

YILLIK BJK DERGİ ÜYELİĞİ / YEDEK TALİHLİLER

1

BURAK

AKDEMİR

SAMSUN

2

AHMET

ALI

BURSA

3

VAHAP

UCAR

ERZİNCAN

4

ORÇUN

KAZGUÇ

İSTANBUL

5

HALIL

CELIK

BURSA

6

YİĞİT

YANGİL

İSTANBUL

7

GÖKHAN

BORA

İSTANBUL

8

MURAT

YILDIZ

KOCAELİ

9

DİLEK

ARIKAN

İSTANBUL

10

HARUN

SERT

KÜTAHYA

 



Şartlarla ilgili bilgi almak için tıklayın.