Black Cup Coffee'den Vodafone KaraKartallı'lara özel bir kahve alana ikincisi bedava!

Black Cup Coffee'den Vodafone KaraKartallı'lara özel bir kahve alana ikincisi bedava!

*Maç günleri hariç kahve alımlarında geçerlidir.


Esaslar :

 


 

• Bu kampanya, 19.04.2017 – 31.12.2020 tarihleri arasında, Vodafone Arena Black Cup Coffee şubesinde geçerlidir.

• Kampanya dahilinde aktif Vodafone KaraKartal abonelerine Beşiktaş’ın Vodafone Arena’da gerçekleşen maç günleri hariç herhangi bir boy kahve aldıklarında anında aynı boy muadil kahve veya talep edildiği taktirde daha uygun fiyattaki kampanya dahilinde olan farklı bir kahve hediye edilecektir. Ürün içinde kullanılacak ek malzemeler ücrete tabidir.

• Kampanya kapsamına dahil olan kahve çeşitleri Latte, Cappuccino, Americano, Mocha, Filtre Kahve, Türk Kahvesi, Coftado, Flat White, Espresso, Ice Filtre Kahve, Ice Mocha, Ice Americano ve Ice Latte’dir. Vodafone KaraKartal aboneleri listede belirtilen kahvelerden herhangi birini satın aldığı takdirde yine aynı boyda listede belirtilen kahvelerden birini ücretsiz olarak alabileceklerdir.

• Vodafone KaraKartal aboneleri, kampanyaya katılmak için Yanımda uygulaması üzerinde yer alan “Black Cup Coffee’den bir kahve alana ikincisi bedava!” kampanya sayfasında bulunan “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler.

• Şifre alan aboneler şifreyi alışveriş esnasında Black Cup Coffee satış görevlisine söyleyerek kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelikler; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler tek kullanımlıktır ve tek ürün alımında geçerlidir. Her abone kampanyadan günde 1 kez faydalanabilir.

• Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Black Cup Coffee ve Vodafone’da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

• 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza buradan adresinden ulaşabilirsiniz.

 

→ Diğer Kampanyalar