Çekiliş Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgi

Vodafone abonesi olup, Vodafone KaraKartal Topluluk Programı’nda üyeliği bulunan aboneler belirtilen kampanya dönemleri boyunca çekiliş hakkına sahip olurlar. Her üyenin aylık düzenlenen çekilişlere ait birer çekiliş hakkı bulunmaktadır. Çekiliş, imzalı forma ve antrenman ziyareti, seremoni gibi faydaları, Beşiktaş’ın Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’ndeki ev maçlarında geçerli maç biletlerini kapsamaktadır. Çekilişlerle ilgili duyuru SMS ile abonelere yapılacaktır. Üyelerin çekilişe katılabilmesi için 1903’e ücretsiz olarak kısa mesajla CEKILIS AD SOYAD ADRES bilgilerini aralarında boşluk bırakarak SMS göndermeleri gerekmektedir.

Her yeni çekiliş döneminde yeni SMS gönderilmesi zorunludur.

Çekiliş sonunda kazanan asil talihlilere yasal yollar dışında telefonla da ulaşılıp, etkinlikler ile ilgili bilgi verilecektir. Asil talihlilere ulaşılamazsa veya asil talihli hediyeyi istemediğini bildirirse ilgili hediyenin kullanım hakkı Yedek talihlilere geçmektedir.

Aşağıda yer alan tüm faydalar Milli Piyango aracılığı ile dağıtılacaktır:
• Antrenman ziyareti
• Kamp ziyareti
• Beşiktaş’ın ev maçlarında geçerli maç biletleri
• İmzalı forma
• Seremoni

 

Antrenman ziyareti, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde BJK futbolcularının uygunluğuna göre belirlenecek günlerde düzenlenecektir. İstanbul Beşiktaş’tan kalkacak servisle gidiş-dönüş transfer servis ücreti karşılanacaktır. İstanbul'a kadar ve belirlenen İstanbul içi transfer servis kalkış noktasına kadar ulaşım ve ödül organizasyonuna dahil olmayan hizmetler (yemek, konaklama, şehirdışı ulaşım vs) ve tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir. Fiziksel ödüllerin (imzalı forma) teslimatı ile detaylar talihlilere telefonla bildirilecektir.

 

Hediye Maç Biletleri Çekiliş ve Dağıtım Koşullları

 

Vodafone KaraKartal abonelerine Beşiktaş’ın ev maçlarında geçerli olacak maç bileti hediye edilecektir. Maç bileti her ay Milli Piyango İdaresi gözetiminde yapılacak olan yukarıda bahsedilen genel çekilişle talihlilere dağıtılacaktır. Kampanyaya katılım için üyeler CEKILIS AD SOYAD ADRES bilgilerini aralarında boşluk bırakarak yazıp 1903’e ücretsiz SMS gönderebilirler. Kampanyadan yararlanmak için gerekli koşulları sağlayan üyelere telefonla ulaşılıp maç biletleri elektronik ortamda Passolig kartlarına yüklenecektir.

 

Passolig zorunluluğundan dolayı yalnızca Beşiktaş Passolig Kartı olan ve üyelik paketlerinden birini satın alarak programa katılmış Vodafone KaraKartal üyeleri kampanyadan faydalanabilir. Abonenin aktif statüde Vodafone KaraKartal Programında üye olarak bulunması gerekmektedir.

 

Biletler her bir kampanya boyunca stoklarla sınırlı olacaktır. Kampanya kapsamında dağıtılacak biletler tek kişiliktir ve sadece 1 iç saha maçını kapsar. Kampanyaya katılan üyeler, ad, soyad, telefon numarası ve TCKN bilgilerinin Vodafone Telekomunikasyon A.Ş tarafından yetkilendirilen firmalar ile paylaşılacağını ve sadece etkinlik özelinde kullanılacağını kabul ederek, hediye edilecek etkinlik bilet veya davetiyesini, yasa dışı yollarla satışa sunmayacağını taahhüt etmiş sayılacaktır. Üyeler TCKN bilgisini yetkili firma ile paylaştıktan sonra Kombine Bilet sahibi olan, Passolig kartı olmayan, Passolig E-Bilet süresi dolmuş ve Cezalı-Bloke üyelere hediye bilet yüklenemez.

 

Tüm çekiliş kampanyalarında yetkili Milli Piyango ajansı Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo. Hizm. Tic. Ltd. Şti.’dir.

 

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.