2017-2018 12.Dönem Çekiliş Sonuçları

2017-2018 12.Dönem çekilişi hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

MAÇ BİLETİ KAZANAN ASİL TALİHLİLER (Avrupa Ligi Eleme)
SIRA NO AD SOYAD ŞEHİR
1 MUSTAFA ÇOTUK BURSA
2 ZEYNEP BEYZA BİLGİN GÜMÜŞHANE
3 ZEYNEP ÇABUK İSTANBUL
4 ÖZGÜR GÜROL İZMİR
5 SALİH ERÇEL İSTANBUL
6 AYŞENUR KANCA KARABÜK
7 ERHAN ANIL KÜTAHYA
8 MAHMUT FERHAT ALTUNKALEM İSTANBUL
9 YUNUS EMRE ARACI İSTANBUL
10 SEMA BAŞCI İSTANBUL
11 ARDA DENKTAŞ KIRKLARELİ
12 OKTAY ŞAHİN ANKARA
13 MEHMET YAĞIZ KAPTANOĞLU İSTANBUL
14 SERKAN KIVILCIM TEKİRDAĞ
15 İMRAN TEKBUDAK BURSA
16 SERTAÇ YARDIMCI BURSA
17 ŞEVKET ÇABUK İZMİR
18 HAMİDE MERT KOCAELİ
19 EMİN ATABEY MUĞLA
20 SEFER BÜRKEK İSTANBUL
21 METIN KARAGÖZ İSTANBUL
22 ONUR İLHAN İSTANBUL
23 BURAK EKİZ İSTANBUL
24 ZÜLFÜ ÇAKMAK İSTANBUL
25 BEDİRHAN ALAT  
26 MUSTAFA KANLIKAYA İSTANBUL
27 FATİH ERDİNÇ İSTANBUL
28 GÜLSAM BAKIR İSTANBUL
29 TUNCAY ÇENGEL AYDIN
30 NEJDET HASTÜRK ANKARA
31 HÜSEYİN SEVİM BATMAN
32 İBRAHİM ÇITAK DENİZLİ
33 UĞUR BAYRAK İSTANBUL
34 TUNCER BULUT TEKİRDAĞ
35 ALİ ULAŞ ÖZFARİS İSTANBUL
36 RAMAZAN KÖKSALDI KOCAELİ
37 ANDREAS BALAKAR İSTANBUL
38 EMİR CAN ŞEN İSTANBUL
39 MURAT TULGA İSTANBUL
40 MUSA BARIŞ TEKİRDAĞ
41 BEKTAŞ KAMAN ANKARA
42 TURGUT DOĞRU İSTANBUL
43 ZEKAİ AKSOY İSTANBUL
44 BİLGENUR GÜVERTİ  
45 ÖMER SALİH UĞURLU İSTANBUL
46 MUHAMMET KERİM KAYA ZONGULDAK
47 BURAK BİLEN ANKARA
48 MEHMET CEM ÖZMEN İSTANBUL
49 DİLBER KEZER İSTANBUL
50 NURGUN ATAVLI SAKARYA
51 FULYA ÜNSAL İSTANBUL
52 SİNAN ŞENOCAK BURSA
53 ERCAN ÖZKAN İSTANBUL
54 ERCAN ÖZBEK İSTANBUL
55 ÖZNUR ŞAHİN İSTANBUL
56 BURAK ARSLAN İSTANBUL
57 SARA SERTBAKAN İSTANBUL
58 MELİKE AYDIN BURSA
59 SERKAN DİNÇOL İSTANBUL
60 BURAK GÜNAY İSTANBUL
61 TUĞBA KILIÇ İSTANBUL
62 DENİZ BİLİR AYDIN
63 MEHMET HAMZA İSTANBUL
64 MUHİTTİN ALİKOĞLU İSTANBUL
65 SERCAN ONKAN DÜZCE
66 YÜKSEL KAPLAN SAKARYA
67 FATİH KARADOĞAN İSTANBUL
68 FURKAN ÖZKAN SAMSUN
69 AHMET ERASLAN İSTANBUL
70 CİHAN KARACA UŞAK
71 FİGEN ATMACA İSTANBUL
72 HAKAN KENARLI BURSA
73 GÖKHAN YILDIRIM İSTANBUL
74 FUAT OKUR ANTALYA
75 ALİ DİNÇEL İSTANBUL
76 RECEP ÖZEN İSTANBUL
77 FURKAN REŞADİYE  
78 METİN ŞENGÜL İSTANBUL
79 DOĞAN ARSLAN İSTANBUL
80 ALI KARAKAŞ İSTANBUL
81 TUNAHAN YILMAZ İSTANBUL
82 DİLARA BAYIR İSTANBUL
83 GÜNAY KÜTÜKOĞLU İSTANBUL
84 EMİN CAN USTAOĞLU İSTANBUL
85 İNANÇ GÜLEŞ ŞIRNAK
86 EVREN BOLAT İSTANBUL
87 FATMA NUR ÖZTÜRK KOCAELİ
88 ŞERİF DAVULCU TEKİRDAĞ
89 FATİH GÖKÇEER İSTANBUL
90 OSMAN MERT KAYACIK İSTANBUL
91 FEHMİ MESTAN ANTALYA
92 DOĞUKAN ÖZSOY İSTANBUL
93 ÖMER TALHA VARDAR İSTANBUL
94 RIDVAN GEZER İSTANBUL
95 EMRE ESEN KÜÇÜK İSTANBUL
96 İLKER KOÇAK İSTANBUL
97 MEVLÜT SERDAROĞLU BALIKESİR
98 SERDAR FİDAN İSTANBUL
99 EMRE DEMİREL K.MARAŞ
100 AYŞE BUDANIR  
101 İLAYDA TANAK AFYON
102 BARIŞ KAĞAN KEŞ  
103 AHMET ÖZAY İSTANBUL
104 MURAT DEMİRCEYLAN ANTALYA
105 METİN ALPAYDIN İSTANBUL
106 ERTAN ARI ANKARA
107 SEFER ÜNÜVAR İSTANBUL
108 ASLI YILMAZER İSTANBUL
109 YEŞİM ŞAHİN ANKARA
110 HASAN BAHTİYAR İZMİR
111 BEHÇET ALKAN İSTANBUL
112 YUSUF NAZLICAN İSTANBUL
113 YAVUZ SELİM DALCI İSTANBUL
114 SAMET UYAR MANİSA
115 ULUÇ ALİ DEMİR İSTANBUL
116 ADNAN AKIN SAPMAZ  
117 SALIH UZUN ZONGULDAK
118 ERSİN SARITAŞ İSTANBUL
119 GÖKMEN ONUR ÇAPAR İSTANBUL
120 BÜNYAMİN DİLMAÇ İSTANBUL
121 YUSUF ARAS İSTANBUL
122 EMRAH GEDİK İSTANBUL
123 DAVUT YILDIRIM İSTANBUL
124 YASİN AKAGÜNDÜZ İSTANBUL
125 HÜSEYİN GÜMÜŞAY ANKARA
126 HAKAN ATİK TEKİRDAĞ
127 REMZİ TAS BİLECİK
128 ÖMER KAYA TEKİRDAĞ
129 FUNDA BÜYÜKKURT İSTANBUL
130 EMRULLAH KAYA SİNOP
131 MUZAFFER SARIKOL ADANA
132 BARIŞ BALKAN İSTANBUL
133 UFUK KAPLAN MALATYA
134 GÜRAY OCAK TEKİRDAĞ
135 OZAN TEMÜRLENK İSTANBUL
136 BARIŞ UÇAR KOCAELİ
137 SEYMA KİZİLKAYA İSTANBUL
138 MURAT CAN FIRTINA GİRESUN
139 YASİN DOĞAN İSTANBUL
140 MUHARREM ALİ DİNÇ İSTANBUL
141 ÖMER ÇİFTÇİ İSTANBUL
142 YASİN ÖZTÜRK İSTANBUL
143 BATUHAN AYDIN İSTANBUL
144 OSMAN ŞENYER TEKİRDAĞ
145 MUSTAFA SEVER TEKİRDAĞ
146 MUTLU KÜRŞAT KARADELİ İSTANBUL
147 HALİT YILMAZ İSTANBUL
148 İLKİZ ŞAHİNBAŞ İSTANBUL
149 COŞKUN ALTINSOY İSTANBUL
150 SEMİH AKINCI ÇANAKKALE
151 AZMİ ATİLLA İSTANBUL
152 YASIN KOCA BURSA
153 ESRA YAĞMUR  
154 ÖNDER TÜRKDOĞAN İSTANBUL
155 HASRET DENİZ İSTANBUL
156 ERDİNÇ VARLIK İSTANBUL
157 TURGUT BALCI MALATYA
158 AZER YEŞİLMEN  
159 MÜCAHİD ANBARKAYA BARTIN
160 ZAFER EGELİ DENİZLİ
161 KADİR COŞKUN İSTANBUL
162 ERDOĞAN UYSAL İSTANBUL
163 ORÇUN UZUN HATAY
164 MESUT ALTUNTAŞ İSTANBUL
165 MURAT PARLAK YALOVA
166 EMİNE ÖNER İZMİR
167 CENK ÖZBİLGİN İZMİR
168 BEDRİCAN DEMİRKOPARAN  
169 EBULFEZ AYRDIN İSTANBUL
170 GÜRSEL İŞBİLİR İSTANBUL
171 FURKAN BAL DEMİRTAŞ BURSA
172 KERİM GÖKSU İSTANBUL
173 İSMAİL ATAKAN DOĞAN İSTANBUL
174 ATAKAN MUTAF İSTANBUL
175 SERKAN COSKUN NEVŞEHİR
176 SÜLEYMAN SALMAN ELAZIĞ
177 GÖKHAN ÖZDEN BURSA
178 GÖKHAN DÜZÜ İSTANBUL
179 ABDULLAH ESENKAL İSTANBUL
180 HÜSNÜ KOPUK İSTANBUL
181 ÖZGÜR KÖK İSTANBUL
182 UMUT DALKIRMAZ ANKARA
183 ENGIN AKKUŞ İSTANBUL
184 İRFAN KARALI İZMİR
185 KADIR GAYRETLI İSTANBUL
186 YUSUF TURGUN İSTANBUL
187 GÖKHAN CANDAN BALIKESİR
188 MURAT KARABACAK UŞAK
189 ÇİSEM DOĞRUER İSTANBUL
190 VEHİP ÖZCAN ÖYE İSTANBUL
191 SONER ÇELİK ANKARA
192 RECEP KOÇAK İSTANBUL
193 SONER SEVİNÇ İSTANBUL
194 SERCAN TAŞKIRAN İSTANBUL
195 TUĞÇE ALTUNKAN İSTANBUL
196 BETUL BOZKURT MARDİN
197 AURELİAN OKTAY BAVLİ İSTANBUL
198 VOLKAN ÇATAL BALIKESİR
199 İLHAN UYSAL BURSA
200 ERKAN AKKAYA İSTANBUL
201 YILDIZ ÖZTEL İSTANBUL
202 KENAN BARIŞ MERSİN
203 AHMET SIZAN İSTANBUL
204 ZEYNEP CENGELOGLU DÜZCE
205 ENSAR AVCI İSTANBUL
206 ILHAN YAVUZ MANİSA
207 CÜNEYT AYDOĞDU SAKARYA
208 TARKAN CAYLAK BALIKESİR
209 GÖKHAN BİLİR İSTANBUL
210 HAKDILER AKCA BURSA
211 HAKAN TARI UŞAK
212 GÖKALP ERBEYOĞLU İSTANBUL
213 SİNAN AVCI BALIKESİR
214 HÜSEYİN AKGÜNLÜ İSTANBUL
215 MAZLUM DOĞAN GENÇ İSTANBUL
216 İBRAHİM ŞEKER HATAY
217 HASAN FEHMİ BİLECEN İSTANBUL
218 ONUR YAYA İSTANBUL
219 MUSTAFA KABAKCI K.MARAŞ
220 FERDİ TUNÇER İSTANBUL
221 MERVE GİZEM KABAOĞLU İSTANBUL
222 SABRI BAĞATIR BALIKESİR
223 HASAN AKDENİZ İSTANBUL
224 NAZMİ SALTIK BURSA
225 UĞUR BAKIR İZMİR
226 ADEM BURAK ÖZDOĞAN BURSA
227 MEHMET YEĞİN İSTANBUL
228 GAMZE TEMİZ ÇANAKKALE
229 ONURCAN YALCIN İSTANBUL
230 TAHA AKGAN  
231 MEHMET ÖZSOY HATAY
232 EBRU VAR SAMSUN
233 EYLÜL CAN İSTANBUL
234 FİKRİ KARACA İSTANBUL
235 ABDULKADİR SALTAN OSMANİYE
236 UBEYDULLAH SELVİ KAYSERİ
237 MERT DURMUS İSTANBUL
238 BEDİRHAN SANDIKCI İSTANBUL
239 CELAL BASKIN İSTANBUL
240 OSMAN KAAN ÇAN SAMSUN
241 BARIŞ KAYA İSTANBUL
242 MUCAHİT FATIH ULUDAĞ ANKARA
243 MUHAMMED FATİH ERASLAN  
244 ŞABAN KIRTIL MERSİN
245 GİZEM ÖZDEMİR İSTANBUL
246 AYDIN KAPCAK BALIKESİR
247 MUHAMMET BADEMKIRAN ANKARA
248 SAMET AY BURSA
249 AKIN EMRE KUŞ HATAY
250 ABDULLAH YAVUZ  
MAÇ BİLETİ KAZANAN YEDEK TALİHLİLER (Avrupa Ligi Eleme)
SIRA NO AD SOYAD ŞEHİR
1 RIDVAN YİĞİT İSTANBUL
2 SERVET KARA GAZİANTEP
3 BARAN DİNGİLOĞLU İSTANBUL
4 ADEM YAVUZ  
5 DİLARA ÇAL  
6 AHMET BURAK ALTIN İZMİR
7 SEMRA BEKCİ İSTANBUL
8 SERKAN GÖKAHMETOĞLU ANTALYA
9 HALİL İBRAHİM KAMBAY AMASA
10 FEYYAZ KOLCU İSTANBUL
11 CAN YÜKSEL ÇOBAN İSTANBUL
12 SERKAN USTA BURSA
13 TARIK ÖZEL İSTANBUL
14 AHMET FARUK  ALTINDAŞ İSTANBUL
15 BÜLENT YETER İSTANBUL
16 ALİ ÖZTÜRK İSTANBUL
17 BURCU ŞENCANLI İSTANBUL
18 SERKAN KAPIKIRAN MALATYA
19 ANIL DURMUŞ ÇETİN MUĞLA
20 SERKAN YILDIRIM İSTANBUL
21 MUSTAFA SEVİM İSTANBUL
22 EMİN GÜR MALATYA
23 SAFA ENES YAVUZ SAKARYA
24 İSMAİL SARIAYVAZ İZMİR
25 FATİH TÜRKAN İSTANBUL
26 SAMET ÖZTURK İSTANBUL
27 ÖZEN ALIŞKAN MUĞLA
28 MUHAMMET ALİ MANTARCI İSTANBUL
29 BURAK ELMA İSTANBUL
30 YUSUF PAZVANT İSTANBUL
31 EROL PEKRU İSTANBUL
32 ÇAĞRI ÇAKIR KOCAELİ
33 CEVDET BULDUK İZMİR
34 SAMİ CAN UZ İSTANBUL
35 ERŞAH GÜRAYMAN  
36 SATILMIŞ PAZARLI İSTANBUL
37 TANER ŞEN İZMİR
38 AHMET KARAASLAN ADANA
39 MUHAMMET CAN KARACA İSTANBUL
40 YUNS EMRE KARA DÜZCE
41 SERDAR HAN BİÇER İSTANBUL
42 NİHAL YILDIRIM İSTANBUL
43 MUSTAFA ÖZDOĞAN İSTANBUL
44 EDA BEDİR İSTANBUL
45 EMİN ÇAVUŞOĞLU BURSA
46 FERHAT İLTER ANKARA
47 GÖKBEN ÇAKMAK TEKİRDAĞ
48 MURAT SAMET OVALI KÜTAHYA
49 HASAN KAYA  
50 ERCAN SABUNCU İSTANBUL
51 OZAN ARKIN KOCAELİ
52 ONUR DUMRUL İSTANBUL
53 RAMAZAN CAN İSTANBUL
54 İDRİS POLAT İSTANBUL
55 SERKAN EKMEN İSTANBUL
56 ERDEM ÖZER İSTANBUL
57 SERKAN GÜLER BURSA
58 FAHRİ DÜZEN İSTANBUL
59 SERKAN ANA İSTANBUL
60 MEHMET DEMİR KÜÇÜK İZMİR
61 SERKAN OZKAN MALATYA
62 FATMA DURMAZ BATMAN
63 ERDEM KOŞUCU İSTANBUL
64 MEHMET KAVGACI İSTANBUL
65 NİYAZİ AYDIN İZMİR
66 UFUK YÖRÜK TEKİRDAĞ
67 SERKAN ŞİMŞEK ANKARA
68 YUSUF DOĞU MALATYA
69 EFE VARLIK İSTANBUL
70 RECEP GÜLER BURSA
71 KERIM ULUER KARAMAN
72 UMUT GECGEL TEKİRDAĞ
73 FATİH MEHMET AKKUŞ OSMANİYE
74 FATİH KONGU İZMİR
75 ÇAĞRI TUNA BALIKESİR
76 SÜMEYRA NALBANT BİLECİK
77 CEMAL YURTÖREN İZMİR
78 BARIŞ ÖZÇETİN İSTANBUL
79 SEYFULLAH ÖZALP TRABZON
80 OĞUZ ÇOLAK İSTANBUL
81 BURAK HAN ÇAKAL İSTANBUL
82 NAZIM DELEN İSTANBUL
83 MUSTAFA SEKİZCAN İSTANBUL
84 RESAT KIZILOZ ZONGULDAK
85 ENGİN KOCAMAN İSTANBUL
86 ŞÜKRÜ KARADAĞ İSTANBUL
87 ERDEM BALCI İSTANBUL
88 KENAN BABUR BATMAN
89 KAYHAN AYGEN İSTANBUL
90 HASAN ÜSTÜN MERSİN
91 RAMAZAN DURAK BURSA
92 AHMET DOĞAN MALATYA
93 YUSUF CİVAN ESKİŞEHİR
94 EKREM BALKAN İSTANBUL
95 PINAR AYAZ İSTANBUL
96 ERTUĞRUL HURŞİT YAZICI İSTANBUL
97 EREN SARIOĞLU İSTANBUL
98 İSMAİL İGRİOĞLU BURSA
99 AYDIN MÖNGÜ İSTANBUL
100 HAYDAR ŞAHİN ANKARA
101 BÜLENT BARAN İSTANBUL
102 EMRE YİĞİTOĞLU İSTANBUL
103 GÖKHAN ATEŞ İSTANBUL
104 MAHSUN YÜRÜK AĞRI
105 DİNÇER KELEŞOĞLU İSTANBUL
106 RECEP SELİMOĞLU İSTANBUL
107 ALİ AKGÜN İSTANBUL
108 ELVEDA ÖZTÜRK İSTANBUL
109 ÜMİT BAKİ ERDEM İSTANBUL
110 UĞUR ÖZTÜRK İSTANBUL
111 MUSTAFA GÜNŞEN TEKİRDAĞ
112 CEYHAN ÇEVİK İSTANBUL
113 İSMAİL GÖÇMEN BURSA
114 SAMET AKSEL ANKARA
115 ÖMER SAÇAN AĞRI
116 SERGEN DEMİR İSTANBUL
117 ERKAN ÇELİK İSTANBUL
118 YASİN EGE İSTANBUL
119 BERKE DEMİREL BURSA
120 BARIŞ CEVAHİR İSTANBUL
121 ARİF DURSUN İSTANBUL
122 ALİ AKYÜREK TEKİRDAĞ
123 İBRAHİM DEMİRCİ ESKİŞEHİR
124 METİN ÖZ İSTANBUL
125 ALİ DEVRİM İSTANBUL
126 GÖKHAN UFUK METE ANKARA
127 RIDVAN ÇAVUŞOĞLU İSTANBUL
128 SİBEL TURAN AKAN ESKİŞEHİR
129 AYHAN KARAKILÇIK ADANA
130 YUNUS TURAL İSTANBUL
131 HAKAN SOYUAK BURSA
132 ERMAN GÜNEŞ İSTANBUL
133 EMRE AKTAN  
134 TOLGAHAN BAYRAKTAROĞULLARI BURSA
135 UĞUR AKSOY EDİRNE
136 DURSUN BERKER YOZGAT
137 TUĞRAL ELTUĞRAL İSTANBUL
138 KAAN BAYRAKTUTAN İSTANBUL
139 ORHAN KEMAL ÖZTÜRK İSTANBUL
140 ÖZGÜN FIRAT ÜNAL İSTANBUL
141 ALİ İHSAN SUGUN ESKİŞEHİR
142 İREM KARATAŞ İSTANBUL
143 TANSEL TUNCER DEMİRTAŞ BURSA
144 SEFA DİNEK İSTANBUL
145 TUNAHAN KURBAN BALIKESİR
146 SAİT CAN ANTALYA
147 DOĞAN YİLMAZ İSTANBUL
148 CENGİZ COSKUN UŞAK
149 MERVE KARA BURSA
150 KENAN TAĞ İSTANBUL
151 KEREM DAĞ BURSA
152 MUSTAFA YILDIZ İSTANBUL
153 MURAT TAYFUN TEMİZER İSTANBUL
154 MUSTAFA TURHAN İSTANBUL
155 MURAT ONUR AYYILDIZ İSTANBUL
156 ÜNAL ALKAN İSTANBUL
157 KARDELEN ALTINIŞIK İSTANBUL
158 RÜKNETTİN KAYA İSTANBUL
159 ALİ BEZİRCİ TEKİRDAĞ
160 SADETTİN ERDOĞAN İSTANBUL
161 FURKAN DOĞANAY İSTANBUL
162 HANİFE PAZARLI İSTANBUL
163 BÜŞRA TANIRGAN İSTANBUL
164 UMUT KURT ANKARA
165 MURAT ŞAHİN İSTANBUL
166 KEMAL KALYON BURSA
167 OKAN GÜLER İSTANBUL
168 MUHAMMET YUSUF DİNÇ İSTANBUL
169 SUAT DURSUN İSTANBUL
170 BAYRAM PARLAK MALATYA
171 GÜLDEN FERAZOĞLU İSTANBUL
172 AHMET SAFA DENİZ KIRIKKALE
173 ALİCAN KAHRAMAN İSTANBUL
174 BİRKAN CEYLAN İSTANBUL
175 AHMET DEMİRBAŞ İSTANBUL
176 MELİH ERMİŞ BARTIN
177 TARIK YILDIZ İSTANBUL
178 ÖMER GÖKTUĞ KOCAOĞLU İSTANBUL
179 YILMAZ SEVİNÇ İSTANBUL
180 ESMA YEŞİLÇAY ESKİŞEHİR
181 ILKAYCINIK HUZURMAHALLESI BURSA
182 SİNAN KARAGÖZ KIRKLARELİ
183 SAMİH SALTAN İSTANBUL
184 OĞUZHAN BAYRAM ŞİMŞEK İSTANBUL
185 BARIŞ SAPMAZ İSTANBUL
186 AHMET AYHAN MALATYA
187 EZGİ ÖZDEMİR İSTANBUL
188 BİRCAN NİZAM TEKİRDAĞ
189 YASİN KONUŞUK İSTANBUL
190 KADİR SOYLU KIRKLARELİ
191 GÖKHAN İLGEN TEKİRDAĞ
192 MUSTAFA KARAKAYA TEKİRDAĞ
193 TEKİN CAMBAZ İSTANBUL
194 HÜSEYİN ARSLAN İSTANBUL
195 BATUHAN DÜLGER  
196 OSMAN ÇİZMECİ BALIKESİR
197 ALİ BALCI İSTANBUL
198 DOĞUHAN TOPRAK İSTANBUL
199 GÖRKEM ODABAŞI İSTANBUL
200 VEHBİ SARIBAŞ İSTANBUL
Vodafone Park Şeref Turu KAZANAN ASİL TALİHLİLER
SIRA NO AD SOYAD ŞEHİR
1 ÖYKÜ KESKİN İSTANBUL
2 SAİT AHMET TUNCEL İSTANBUL
3 GÜNAY TEKİN KOCAELİ
4 ONUR ZORBA KOCAELİ
5 MERVE TAŞKIN İSTANBUL
6 FATİH KELEŞ TEKİRDAĞ
7 UYAR ALTUNTAŞ İSTANBUL
8 ERKAN TAŞ TEKİRDAĞ
9 KEMAL KÖSE KOCAELİ
10 SELÇUK ÖZEN İSTANBUL
Vodafone Park Şeref Turu KAZANAN YEDEK TALİHLİLER
SIRA NO AD SOYAD ŞEHİR
1 BURAK AŞIK İSTANBUL
2 BURAK DAĞKIRAN BURSA
3 UĞUR BİÇER TEKİRDAĞ
4 ERCÜMENT KARAKAFA BURSA
5 SENA DEMİRBAŞ İSTANBUL
6 MELTEM YILMAZ TEKİRDAĞ
7 SİNAN YURTYAPAN KOCAELİ
8 İSMAİL ÖZGÜR BURSA
9 BURAK GÜMÜŞ İSTANBUL
10 AHMET KAHRAMANOĞLU TEKİRDAĞ
FORMA KAZANAN ASİL TALİHLİLER
SIRA NO AD SOYAD ŞEHİR
1 ORHAN ŞAHİN KOCAELİ
2 SERAP YILMAZ ANKARA
3 KISMET GÜLÇİN İREN SAMSUN
4 MUTTALİP KAAN KASAL ANKARA
5 EMRE BERK SAKALLI  
6 BERKAY ATALAY İSTANBUL
7 SUDE DENİZ BEYDEMİR TEKİRDAĞ
8 ERCAN GÖK BURSA
9 SEMİH YILDIZ İSTANBUL
10 NAGİHAN ÇELEBİ SAMSUN
11 ENES KARAGÖZ  
12 ÇAĞLA BUTUR İZMİR
13 MEHMET FURKAN DUYGU YOZGAT
14 NEBİ ATİK KONYA
15 ÜLKÜ ŞEVVAL AKGEYİK İSTANBUL
16 AHMET BAHA KÖK KASTAMONU
17 ZEKİ BİRER İSTANBUL
18 HANİFE KADİR BURSA
19 YİĞİT ALBAYRAK BURSA
20 SARUHAN ZAİMOĞLU İSTANBUL
21 BARIŞ BOZKURT BALIKESİR
22 İBRAHİM BULUT İSTANBUL
23 KADİR KÖSEM YALOVA
24 ADEM HALLAÇ İSTANBUL
25 ONAT KONAK SAMSUN
26 GAMZE SAHİN BALIKESİR
27 MAZLUM YILMAZ SİİRT
28 ÇAĞRI SARI ANKARA
29 MERT YILDIZ İZMİR
30 BİRKAN LEVENTDURUR ADANA
31 TAHA YASİN YAZICI KOCAELİ
32 SERHAT TECİMEN BALIKESİR
33 FATMANUR KARACA HATAY
34 AHMET HACIOĞLU İSTANBUL
35 YUSUF AKAY İSTANBUL
36 MEHMET ARIKAN İSTANBUL
37 BİLAL YORULMAZ İSTANBUL
38 SEDA DİL BURSA
39 METİN MUTLU KÜÇÜK BURSA
40 ÖMER YILDIRIM BURSA
41 ÇAĞATAY BUDAK ANKARA
42 YUNUS ÇELİK TEKİRDAĞ
43 ABDULLAH BOSTANCI ANKARA
44 EVRİM ÇAYIR ANTALYA
45 UMUT ÖZTOSUN İSTANBUL
46 MESUT NABACAN ÇANAKKALE
47 HASAN ABANOZ KOCAELİ
48 MERYEM METİN İSTANBUL
49 SİBEL OKUR UNCALI ANTALYA
50 CEM BALKIS  
51 MURAT ACAR ADANA
52 MEHMET KÖSEOĞLU İZMİR
53 MUSTAFA MURAT COŞKUN İZMİR
54 NİHAT GÜNEŞ ANKARA
55 KEREM GÖL MUĞLA
FORMA KAZANAN YEDEK TALİHLİLER
SIRA NO AD SOYAD ŞEHİR
1 OĞUZ KANDEMİR İSTANBUL
2 GÖKHAN BÜTÜNLEY İSTANBUL
3 AHMET ÜNAL ANKARA
4 ALPER YILMAZ İSTANBUL
5 MEVLÜT KATIKAYA DENİZLİ
6 SALİH SERCAN ASLAN EDİRNE
7 ALİ BATUHAN AKMAN ANKARA
8 MERT EMCİ BURSA
9 AHMET ÜNLÜ DİYARBAKIR
10 RECEP AKSEKÜ SAMSUN
11 RECEP AYBAY ISPART
12 YUNUS ÖZTOKTAŞ VAN
13 ÖZHAN BATUHAN AKGÜN  
14 CEM DEMİR İSTANBUL
15 BEYZA NUR AKSUNGUR ANKARA
16 RÜMEYSA ÖKSÜZ BALIKESİR
17 MEHMET KAHRAMAN  
18 ZAFER YALÇINKAYA ORDU
19 HACI EMRE AVCI KAYSERİ
20 BAYRAM SADIÇ KOCAELİ
21 ÖZKAN AKKIRAÇ İSTANBUL
22 DOĞAN KARAGÖZ İSTANBUL
23 ERSEL DİLMEÇ EDİRNE
24 BETÜL DOĞAN MARDİN
25 ÇAĞIL MERİÇ İSTANBUL
26 MEHMET AYDOĞDU İSTANBUL
27 OSMAN SUBAŞI ADANA
28 ÖMER ANDIÇ BURSA
29 ZEYNEL ABİDİN KANAT  
30 MAZLUM BÜYÜKKAYA İSTANBUL