2016-2017 12.Dönem Çekiliş Sonuçları

2016-2017 12.Dönem çekilişi hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Beşiktaş İmzalı Forma

ASİLLER İmzalı Forma TEMMUZ 2017
Sıra No Ad Soyad Şehir
1 ARDA ALİ ŞAHİN ANKARA
2 YUSUF DEMİR  
3 HAMİT DURSUN RİZE
4 ELA KARA  
5 FILIZ AKBAS TEKİRDAĞ
6 AYNUR PİRYOL SAMSUN
7 MEHMET HASGUL İSTANBUL
8 YASAM KARAKUS IĞDIR
9 SEVDA ERGİN VAN
10 ALI YILMAZ K.MARAŞ
11 VEDAT GÖKDEMIR MARDİN
12 ADEM SEKER  
13 KORKMAZ ÖZPAY VAN
14 YAKUP CENGIZ MARDİN
15 KÜBRA DOĞRU ŞANLIURFA
16 IBRAHIM HALIL ŞANLIURFA
17 FİDAN KAYA BURSA
18 YUSUF KAYA AĞRI
19 YUSUF AÇIKMEŞE  
20 SABRİ ALPER İSTANBUL
21 ÖMER KARATAŞ İZMİR
22 GURKAN ESER  
23 HATİCE BİROL  
24 SENCER SOY MUĞLA
25 MEVLUT BALI ŞANLIURFA
26 CEMİLE BELEN ESKİŞEHİR
27 ADİL ARABACI İSTANBUL
28 YASEMİN AYIK  
29 GÜVEN GİRAY KIRKLARELİ
30 RECEP OZDEMIR ŞIRNAK
31 DİLEK KEÇELİ ANKARA
32 TUGBA KURSUN  
33 PERIZADE ECER  
34 CÜNEYT TEK SİVAS
35 MUHAMMED GÜNGÖR ERZURUM
36 FATMA GEDİZ MANİSA
37 BATUHAN ERŞEN AFYON
38 OSMAN GÜRTÜRK MALATYA
39 NURULLAH TOPAL BALIKESİR
40 ÖZGÜR YENGİN  
41 EMRE CAN ÇAĞLAR BURSA
42 UĞUR EKMEKÇİ ORDU
43 MUSTAFA DÖNMEZ DENİZLİ
44 BAHAR ÇELİK MARDİN
45 IBRAHIM DEMIRTAS ŞANLIURFA
46 BURAKCAN ÇİFCİ  
47 METİN ÖZGÜL  
48 MEHMET KILIÇ ADIYAMAN
49 HAVVA KARTAL HATAY
50 MEHMET ÜÇÜZ İSTANBUL
51 NEJDİ YAHYAOĞLU İZMİR
52 BARIŞ DEMİR ÇANAKKALE
53 İBRAHİM HALİL CEYLAN ŞANLIURFA
54 MURAT TASKESEN BATMAN
55 MEHMET TUNCEL GAZİANTEP
YEDEKLER
Sıra No AD SOYAD Şehir
1 EMRE TÜRKEL ERZİNCAN
2 MUHAMMED BUĞRAHAN İSTANBUL
3 İSMAİL KAYAN  
4 TAİF ADANIR BATMAN
5 MUSTAFA BEDIRHAN VAN
6 SEYMANUR CONOGLU SAMSUN
7 AHMET AK KONYA
8 ISMAIL KARACAN  
9 IBRAHIM KORKMAZ ŞANLIURFA
10 SERVET BABAHAN BİTLİS
11 GAMZE MİŞE  
12 RIDVAN ALTUNMAKAS MALAZGİRT
13 EMRE BOYDAŞ ERZURUM
14 NECATİ KOYUN IĞDIR
15 SABAHAT KAYA DENİZLİ
16 SEDANUR COSKUN  
17 HALİL İDER ŞANLIURFA
18 CAGRI UGUR ERZİNCAN
19 BURAK KURT OSMANİYE
20 FATOŞ EKİNCİ  
21 ÜMMÜHAN ÇETİN ORDU
22 FERDİ BUĞDAY  
23 MEHMET AKYUZ TEKİRDAĞ
24 AHMET PEHLİVAN BURSA
25 HATICE KESER  
26 EYYÜP TAŞ MARDİN
27 FARUK YARGI BURSA
28 HARUN OKSAK İSTANBUL
29 ÖZNUR KARABACAK İSTANBUL
30 İBRAHİM OLGUN ANTALYA
ASİLLER BEŞİKTAŞ Dergisi
Sıra No AD SOYAD ŞEHİR
1 ERCAN AKTAŞ SAKARYA
2 AHMET TAŞDEMİR  
3 MİKAİL KARADEMİR GAZİANTEP
4 MUHAMMED KARADUMAN İSTANBUL
5 MUHAMMED BABADAĞ ANKARA
6 MUSTAFA EBRAR AKTAŞ  
7 GÖKAY KARAEMİR ANKARA
8 RECEP ILKAY  
9 HALİL TEKE GAZİANTEP
10 SERCAN EMİR KONYA
YEDEKLER
Sıra No AD SOYAD ŞEHİR
1 HEYBETTULLAH KALAVUZ BALIKESİR
2 ŞİMAL CİLGİN  
3 FURKAN KADAİFCİ KONYA
4 DAVUT ÖZDEMIR SİİRT
5 MİHRİBAN GENÇER VAN
6 HALİL ATALAY  
7 ZEHRA PARLAK SAMSUN
8 ADEM İNCE ŞANLIURFA
9 ZEKERİYA KURAG KONYA
10 DERYA KARA