2015-2016 4.Dönem Çekiliş Sonuçları

  Ad Soyad Adres
YILLIK BJK DERGİ ÜYELİĞİ ASİL TALİHLİLER
1 TURAN BALIKÇI İSTANBUL
2 DURSUN İÇEN İZMİR
3 HASAN KAĞAN ANTALYA
4 AYTEN KORKAR İZMİR
5 HAKAN YILMAZ İSTANBUL
6 CENGIZ AYDEMIR İSTANBUL
7 SEVGI TOBAK İSTANBUL
8 MUSTAFA ÜNLÜ GAZİANTEP
9 GUNES ALI İSTANBUL
10 GOKBERK BAYSAL İSTANBUL
BJK Nevzat Demir Tesisleri Ziyareti ASİL TALİHLİLERİ
(01 Şunat 2016 - 29  Şubat 2016 tarihleri arasında, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek, konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.)
1 MUSTAFA TUYGUN ANTALYA
2 MEHMET TAYLAN İZMİR
3 EGEMENDEVRİM TUĞ İSTANBUL
4 EMRE YANIK YALOVA
5 DENİZ ERDEM ÇANAKKALE
ADİDAS FORMA K.K. 15-16 ASİL TALİHLİLER
1 MEHMET KADER ESKİŞEHİR
2 FATİH KARAPINAR İZMİR
3 MERT SOZ İSTANBUL
4 MUZAFFER YILDIRIM SAKARYA
5 MURAT AKKAYA DÜZCE
6 VOLKAN AYYILDIZ İSTANBUL
7 YASİN ÖZER NEVŞEHİR
8 AYŞE DEMİRAY İZMİR
9 KAAN DÜZ İSTANBUL
10 YASEMİN TUMAK SAMSUN
11 YUNUS SEVER İSTANBUL
12 CAN HACIOĞLU MERSİN
13 MİNALLAH DOĞMUŞ DİYARBAKIR
14 SADETTİN YAYLACİ İSTANBUL
15 ADEM TOK İSTANBUL
16 SERKAN ZİHNİ İSTANBUL
17 MEHMET KAVALCI İSTANBUL
18 ERAY İZZET MARDİN
19 RENGIN AYDIN ANKARA
20 SELİM TEKİN İSTANBUL
21 NURGUN ATAVLI ADAPAZARI
22 TALHA IRFANOGLU ANTALYA
23 SERDAR İŞCAN İSTANBUL
24 ŞUAYIP OKCU ARDAHAN
25 HASAN GÜLTEKİN ADIYAMAN
26 FATİH MEHMET İSTANBUL
27 MEHMET FATIH İZMİR
28 RASİM COŞKUNER KOCAELİ
29 OKAN TURAL ANTALYA
30 AHMET BASARAN BURSA
31 ENGİN SEVİNÇ BURSA
32 GÖKCAN DUR İSTANBUL
33 NİHAL ARSLAN ANKARA
34 HASAN ORKMEZ İSTANBUL
35 NURULLAH AKAY KIRKLARELİ
36 ELIF GÜVEN İSTANBUL
37 ERCÜMENT ŞİMŞEK ÇANAKKALE
38 HASAN YAPAN ANKARA
39 ERKAN GÜNAY BARTIN
40 MUHARREM AVCI İSTANBUL
41 FİKRİ KOROGLU MERSİN
42 SEYIT MEHMET BURSA
43 KEMAL GÜNEŞ ANKARA
44 BARIS BALKAN İSTANBUL
45 SALIM ÇETİN ANTALYA
46 KEREMCAN BİNİCİ İSTANBUL
47 DÜNYA BARIŞ ANKARA
48 BURAK TİMOÇİN ANKARA
49 SERAP SELÇUK BALIKESİR
50 METE BOZOĞLU İSTANBUL
FUTBOL TOPU ASİL TALİHLİLER
1 SELMAN ÖNER MARDİN
2 İLHAN SEVİNÇ KOCAELİ
3 BORA KAPTANOGLU İSTANBUL
4 HATICE KESKIN İSTANBUL
5 MAHMUT CİCEKEL BURSA
6 ISMAİL ALP İSTANBUL
7 CENGİZ ÖRS İSTANBUL
8 ALİ KÖKEN TRABZON
9 BULENT TATKAN KÜTAHYA
10 IREM BESTE ANKARA
YILLIK BJK DERGİ ÜYELİĞİ YEDEK TALİHLİLER
1 SÜMEYRA AKBULUT AKSARAY
2 AYBERK KAZANAL EDİRNE
3 HÜSEYİN EMRE ÇORUM
4 TAYİP ÇOBANOĞLU İSTANBUL
5 BURAK FATİH ANKARA
6 AHMET KUTLU İZMİR
7 SELÇUK DÜLGER MUĞLA
8 İLKNUR ASRU İSTANBUL
9 ADİL KAÇAR MERSİN
10 MUSTAFA KALA İSTANBUL
BJK Nevzat Demir Tesisleri Ziyareti YEDEK TALİHLİLERİ
(01 Şunat 2016 - 29  Şubat 2016 tarihleri arasında, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, futbolcuların müsaitliğine göre belirlenecek 1 günde, İstanbul Beşiktaş'tan kalkacak servisle tesise gidiş-dönüş transfer ulaşım bedeli dahildir. İstanbul Beşiktaş'taki servis kalkış noktasına kadar ulaşım ya da şehirdışından ulaşım ile yemek, konaklama gibi tüm şahsi harcamalar talihlilere aittir.)
1 ERDAL GARİP BALIKESİR
2 MURAT ÖZLU NİĞDE
3 MURAT ÇEKİÇ KONYA
4 ERSİN YİGİT ERZURUM
5 FATOŞ ERMAN ANKARA
6 HÜSEYİN EMRE ANTALYA
7 YILDIRAY ÇİMEN ADANA
8 ENİS KARTAL İZMİR
9 SAMET ÇELİK SAMSUN
10 FURKAN GÖKÇİL İSTANBUL
11 ALPARSLAN AKARSU SAKARYA
12 MEHMET YETISGIN AFYONKARAHISAR
13 ATIF AKTUĞ BİTLİS
14 EMRE ŞANLI İSTANBUL
15 ALİ ER İSTANBUL
16 MÜBERRA KUŞ BURSA
17 NEBİ BAKIR ESKİŞEHİR
18 KADİR BAŞ İSTANBUL
19 NİDAYİ DEMİR AĞRI
20 ÇAĞATAY CEYLAN İSTANBUL
21 KÜRŞAT YOLDAŞ KIRIKKALE
22 MEHMET ÇINAR KOCAELİ
23 SULE KAYRA ANTALYA
24 YASİN ŞENEL AMASYA
25 İSMAİL TEMÜR İSTANBUL
26 MEHMET MERT ANTALYA
27 YILMAZ DUYGU GAZİANTEP
28 MEHMETCAN ELMAYARAN SİNOP
29 ALİ YILDIZ ANKARA
30 DURMUS OZ BALIKESİR
31 AHMET SARITAŞ İSTANBUL
32 METİN BİLGİÇ İSTANBUL
33 ÖMER DURA İSTANBUL
34 AYLIN CICEK ELAZIĞ
35 ERHAN OĞUZ ANKARA
36 PAYE ALBAS İSTANBUL
37 BERNA ISGK ADIYAMAN
38 ÜMİT ŞABAN İSTANBUL
39 MEHMET BAYSAL ŞANLIURFA
40 MUSTAFA MERCAN İSTANBUL
ADİDAS FORMA K.K. 15-16 YEDEK TALİHLİLER
1 ZEYNEP GOKSU KAYSERİ
2 SERKAN KAYA SAMSUN
3 MUSTAFA CAN NİĞDE
4 MUSTAFA YETİŞKİN ANTALYA
5 MEHMET ÜMİT ANKARA
6 OKAN KARABAYIR İSTANBUL
7 FATMA ÇAĞIRGAN BURDUR
8 MUHAMMED BİNGÖL İSTANBUL
9 BİLAL ÇELEBİ ANKARA
10 BERKAY CEKIK İZMİR
11 AHMET DUMAN İSTANBUL
12 EMIR FEHMI BURSA
13 HACİ SALİH İSTANBUL
14 ISMAİL SARI İSTANBUL
15 IBRAHIM ATAKURU İSTANBUL
16 SERHAT SERTOĞLU İSTANBUL
17 BERKAY BERAT ANKARA
18 MEHMET SARI BURDUR
19 ZEYNEP ERYIGIT İSTANBUL
20 KAAN YAVASGORUN İSTANBUL
21 İSHAK GÜNER AYDIN
22 İSMAİL GERCEK KARS
23 ABDULLAH COLAK İSTANBUL
24 MEHMET KİRTAN KAHRAMANMARAŞ
25 AYÇA AYHAN İSTANBUL
26 GULCİN AKKOL VAN
27 SERKAN CAN ANKARA
28 SADIK KEÇİCİOĞLU İZMİR
29 GÜRBÜZ TOSUN İSTANBUL
30 AHMET KÖRPE ANTALYA
31 DURMUŞ ALİ KONYA
32 MUSA ALTUN ANKARA
33 ESLEM CİNKAVUK BURSA
34 MERVE ŞENTÜRK İSTANBUL
35 BARBAROS ALEMDAR İSTANBUL
36 MAHMUT RENDE HATAY
37 MEHMET TOMRİS İSTANBUL
38 ERTUGRUL GÜLTEPE KIRIKKALE
39 FERDUN KARACA KOCAELİ
40 OMER FARUK İSTANBUL
41 SİNAN BATTAL KONYA
42 TAYFUN AKARSLAN SAMSUN
43 MEHMET PAYDAS ŞANLIURFA
44 SEYDA SIRIN İSTANBUL
45 SATI ŞAHAN AŞAĞI MAH 
46 ERSİN İNAN İSTANBUL
47 OĞUZHAN BARTAN NİĞDE
48 ŞAFAK AVCI KARAMAN
49 KEMAL AKDAĞ İSTANBUL
50 YASİN ALPER KOCAELİ
FUTBOL TOPU YEDEK TALİHLİLER
1 YAKUP BOYACI GİRESUN
2 DURMUŞ İLAL DENİZLİ
3 CAGDAS DUNDAR İSTANBUL
4 BATUHAN DEMİRBAŞ İSTANBUL
5 ONUR KENAR BURSA
6 YASEMİN AKKUS AMASYA
7 SÜLEYMAN ATMACA İSTANBUL
8 ERSİN YILMAZ SAKARYA
9 ALİ YALVAÇ ANTALYA
10 RECEP ÇİFÇİ ANKARA

Şartlarla ilgili bilgi almak için tıklayın.