Cep Cüzdan yükle 100MB data hediyesini kap!

Yükleniyor

Cep Cüzdan yükle 100MB data hediyesini kap!

Bu Kampanya Sona Ermiştir!

Cep Cüzdan Uygulamasını İlk Defa İndirip Giriş Yapan Aboneye 100mb Data Vodafone’dan Hediye!

11 Mart - 30 Nisan 2015 tarihleri arasında Cep Cüzdan uygulamasını ilk kez inidiren ve giriş yapan Faturalı ve faturasız tüm bireysel Vodafone müşterileri 24 saat geçerli 100MB data kazanıyor.

Sen de hala Cep Cüzdan uygulamasını telefonuna indirmemiş isen 100MB data hediyesini kaçırmamak için, CUZDAN yazıp 9000’e ücretsiz SMS gönderek Cep Cüzdan indirme linklerini telefonunuza yükleyebilir; veya Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını Apple Store ya da Google Play’den indirebilirsin.

  • Kampanya 11 Mart – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan faturalı ve ön ödemeli hat sahibi Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını kampanya tarihleri arasında yükleyip giriş yapan ilk 50.000 abone faydalanabilecektir.
  • Mevcut Cep Cüzdan özelliklerinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Cep Cüdan uygulamasıyla ilgili detaylar: www.vodafone.com.tr’de belirtilmiştir.
  • Bu kampanya kapsamında kazanılan hediyeler yükleme işleminden en geç 7 gün sonra kullanıcı hesabına yansıtılacak olup abone SMS yoluyla bilgilendirilecektir. Hediyeler SMS’in gönderildiği tarihten itibaren 24 saat süre ile geçerli olacaktır.