Vodafone %10 İndirim Kampanyası

Yükleniyor

%10 İndirim Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Vodafone'un aşağıda belirtilen tarifelerine numarasını taşıyarak veya yeni hat açarak gelen anlaşmalı kurum çalışan ve yakınları, tarifelerinin aylık sabit ücretinde %10 indirim avantajına sahip oluyor.

Üstelik 12 ay boyunca!

 
%10 İndirim Kampanyası
Geçerli Tarifeler Aylık Sabit Ücret 12 fatura dönemi boyunca İndirimli aylık sabit ücret Kampanya geçerliliği
Cep Avantaj Mini Her Yöne + 22 TL 19,80 TL Son 30 gün içerisinde Vodafone'a numara taşımış olmak veya yeni hat tesis etmiş olmak
Cep Avantaj Mini Süper 34 TL 30,60 TL Son 30 gün içerisinde Vodafone'a numara taşımış olmak veya yeni hat tesis etmiş olmak
Cep Avantaj Midi 44 TL 39,60 TL Son 30 gün içerisinde Vodafone'a numara taşımış olmak veya yeni hat tesis etmiş olmak
Cep Avantaj Her Yöne Ekstra 59 TL 53,10 TL Son 30 gün içerisinde Vodafone'a numara taşımış olmak veya yeni hat tesis etmiş olmak
Red Mini 85 TL 76,50 TL Son 30 gün içerisinde Vodafone'a numara taşımış olmak veya yeni hat tesis etmiş olmak
- Tarifelerle ilgili detaylı bilgi için tarife ismine tıklayınız.
- Kampanyaya katılım için firmanız tarafından size temin edilmiş 12 haneli indirim şifresini 2222'ye ücretsiz gönderebilirsiniz. Kampanya geçerliliğini sağladığınız durumda, kampanya onay sms'i gönderilir ve 12 fatura dönemi boyunca tarifenizin aylık sabit ücreti %10 indirimli olarak faturanıza yansır.

 • Kampanya 28.02.2013'e kadar yapılan başvurularda geçerlidir.
 • Kampanyaya katılan abonelere 12 fatura dönemi boyunca tarifelerinin aylık sabit ücretlerinde %10 indirim uygulanır.
 • Kampanyaya katılım anlıktır. Katılım başarılı olduğunda abone SMS ile bilgilendirilir.
 • Şifreler tek kullanımlıktır ve kampanya sonlanma tarihine kadar kullanılabilir.
 • Kampanyadan yararlanan aboneler kontratlı cihaz veya tarife kampanyalarından yararlanabilir, kontratlı cihaz veya tarife kampanyalarından yararlanan aboneler kampanyaya katılım sağlayabilir.
 • Kampanyadan çıkış yapmak için IPTAL INDIRIM 10 yazıp 2222'ye ücretsiz gönderilebilir. Çıkış işlemi anlıktır.
 • Kampanyaya katılım sonrasında kampanyanın geçerli olmadığı tarifelere geçiş yapıldığında, hat iptal edildiğinde, başka operatöre taşındığında, faturasız aboneliğe geçirildiğinde, dondurulduğunda, kapama yapıldığında, devredildiğinde kampanya sonlanır, kampanya cayma bedeli uygulanmaz.
 • Bir GSM numarası kampanyaya sadece 1 kez giriş yapabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'da kullanılan kara / gri listelerde yer almaması ve katılım sağlanacak hattın aktif olması gerekmektedir. Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde BTK tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma ve kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkı saklıdır. Kapsam içi tarifelerin aylık sabit ücretlerinde herhangi bir değişiklik meydana geldiğinde, aboneler yeni güncel fiyatlar üzerinden aynı indirim yüzdesinden faydalanmaya devam edeceklerdir.

 • Kampanyaya, 5000 ve üzerinde çalışanı bulunan ve Vodafone'un anlaşmalı olduğu kurumların çalışanları ve en fazla 4 yakını (çalışan başına toplamda 5 indirim hakkı) bireysel faturalı hatlarıyla katılım sağlayabilir.
 • Kampanyadan, Cep Avantaj Mini Heryöne+, Cep Avantaj Mini Super, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Heryöne Ekstra, Red Mini tarifelerine son 30 gün içerisinde numarasını taşımış olan veya son 30 gün içerisinde yeni hat şeklinde tesis edilmiş hatlar kendilerine sağlanan şifreleri 2222'ye göndererek katılım sağlayabilir.
 • Kampanyaya katılım sağlayan abonelere 12 fatura dönemi boyunca tarifelerinin aylık sabit ücretlerinde %10 oranında indirim uygulanır.
 • Kampanyaya katılım için şifre kartlarda veya elektronik ortamda paylaşılan 12 haneli şifreler 2222'ye gönderilmelidir. Kampanya katılımı anlıktır. Kampanyaya katılımın başarılı olması durumunda abone SMS ile bilgilendirilir. Kampanya katılımı için 2222'ye gönderilecek SMSler veya 2222'den bilgilendirme amaçlı gönderilen SMSler ücretsizdir.
 • Şifreler tek kullanım için geçerlidir ve kampanyanın sonlanma tarihine kadar kullanılabilir.
 • Bu kampanyadan yararlanan aboneler kontratlı cihaz veya tarife kampanyalarından yararlanabilir. Kontratlı cihaz veya tarife kampanyalarından yararlanan aboneler bu kampanyaya katılım sağlayabilir.
 • Kampanyadan çıkış yapmak isteyen aboneler IPTAL INDIRIM 10 yazıp 2222'ye gönderebilir. Çıkış işlemi anlık gerçekleşir.
 • Kampanyaya katılım sonrasında kampanyanın geçerli olmadığı tarifelere geçiş yapıldığında, hat iptal edildiğinde, başka operatöre taşındığında, faturasız aboneliğe geçirildiğinde, dondurulduğunda, kapama yapıldığında, devredildiğinde kampanya sonlanır. Kampanya cayma bedeli uygulanmaz.
 • Bu kampanyadan yararlanılması için anlaşma yapılan kurumsal müşteri aynı anda %15 İndirim Kampanyası'ndan yararlanamaz.
 • Bir GSM numarası aynı anda sadece %15 İndirim Kampanyası'ndan veya %10 İndirim Kampanyası'ndan yararlanabilir. Bir GSM numarası %10 İndirim Kampanyası'na sadece 1 kez giriş yapabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara listede veya cep aran kara listede yer almaması ve katılım sağlanacak hattın statusunun aktif olması gerekmektedir.
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma ve kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkı saklıdır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu tarifelerin mali veya sair koşulları değiştirildiğinde bu tarifelerde olup kampanyadan yararlanan aboneler de bu değişikliklerden etkilenecektir.
 • Kampanya 28.02.2013 tarihine kadar yapılan başvurularda geçerlidir.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.