Yükle Harca Kazan Kampanyası

Yükleniyor

Yükle-Harca Kazan Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Fırsatı kaçırdığınız için üzülmeyin!
Vodafone Faturasız’da size özel kazandıran fırsatlarınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz göndermek!

Vodafone Faturasızlar Kasım’da yüklüyor, harcıyor 10 katı hediye kazanma fırsatı yakalıyor!

Efsane kampanya Kasım ayında hem yükledikçe, hem de harcadıkça 10 katı hediyeler kazandırıyor! Üstelik şimdi, hediyenizi ister her yöne dakika, ister SMS, ister cepten internet olarak seçebilirsiniz. Kampanyaya katılın, dilediğiniz hediyeyi kazanma fırsatı yakalayın!

Kampanyaya katılın, yükleme ve harcama tekliflerinizi öğrenin.

Size özel yükleme veya harcama teklifinizi, ya da her ikisini birden gerçekleştirmeniz durumunda tercihinize göre HER YÖNE 10 KATI DAKİKA, SMS veya MB cepten internet kazanın!

Üstelik belirtilen harcama koşulunu Tekrarlayan Kolay Paket satın alarak da gerçekleştirebilirsiniz! Tekrarlayan Kolay Paketler için tıklayın.

 • Dilediğiniz hediyeyi seçebilirsiniz. KAZAN yazıp 4455’e gönderdikten sonra;
 • Her yöne dakika kazanmak için: DK yazıp 4455’e,
 • Her yöne SMS kazanmak için SMS yazıp 4455’e,
 • Cepten internet kazanmak için MB yazıp 4455’e gönderebilirsiniz.
 • Hattınızdaki tüm dakika, SMS ve interneti sorgulamak için OZET yazıp 7000’e gönderin.

 • Kampanyaya 1-30 Kasım 2013 tarihleri arasında tüm bireysel aktif faturasız aboneler KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz SMS atarak katılabilir.
 • Hediyeleri kazanmak için verilen koşulu kampanya dönemi içerisinde (1-30Kasım içerisinde) sağlamak gerekmektedir. Kampanyaya bu tarihler arasında katılıp, 30 Kasım'a kadar ilgili koşulları sağlayan aboneler belirtilen hediyeleri kazanacaklardır.
 • Aboneler kampanyadan kazanacakları hediyeleri yurtici heryone dakika, yurtici her yöne SMS ya da yurtici mobil internet olarak seçebileceklerdir. Seçim süresi abonenin ilgili koşulları sağlamasına kadar devam edecektir, hediye kazanıldıktan sonra başka bir cinste hediyeye dönüştürülmesi mümkün olmayacaktır.
 • Aboneler KAZAN yazıp 4455’e göndererek kampanyaya katılmaları durumunda her yöne dakika hediyesi kazanma fırsatı yakalarlar. Aboneler hediyelerini yurtici her yöne dakikaya cevirmek icin DK, yurtici heryone SMS hediyesi icin SMS, yurtici mobil internet icin MB yazıp 4455'e gondermeleri durumunda hediyelerini değiştirebilirler. Hediye kazanıldıktan sonra başka bir cinste hediyeye dönüştürülmesi mümkün olmayacaktır.
 • Kazandığı hediyeyi değiştiren aboneler için 1 dakika, 1SMS veya 1 MB'a eşit olacak şekilde yapılacaktır. Örneğin her yöne 150 dakika kazanacak bir abone, SMS yazıp 4455’e gönderdiğinde hediyesini her yöne 150 SMS’e, MB yazıp 4455’e gönderdiğinde ise 150MB'a değiştirebilecektir.
 • Kara listede yer alan veya hat statüsü aktif olmayan aboneler kampanyaya katılamaz.
 • Aboneler kazandıkları promosyon periyodları: Her yöne dakika için saniye, her yöne SMS için adet, cepten internet için KB’dir.
 • Promosyonlar 3. şahıslara aktarılamaz.
 • Promosyonlar, abone ilgili koşulları sağladıktan sonra 48 saat içerisinde yuklenecektir.
 • Harcama teklifleri sadece TL yuklemesinden sonra , ana bakiye üzerinden yapılan harcamalarda ve Vodafone satışı yapan bayilerden direk satin alinan paketler için geçerlidir, promosyon TL harcamaları, transfer edilen TL harcamaları içermemektedir.
 • Kazanılan hediyeler yurtiçinde geçerlidir. Yurtdışı veya Kıbrıs yönüne veya yurtdışında ve Kıbrıs’ta yapılan kullanımlarında geçerli değildir.
 • Kazanılan hediyeler özel servis aramalarında, özel Türk Telekom aramalarında kullanılamaz.
 • Müşteri tarafından TL iadesi talebi yapıldığında kazanılan hediyeler silinir. Hattın iptal edilmesi, dondurulması yada başka operatöre numara taşıma yapması veya faturalıya geçmesi durumunda tanımlanan promosyonlar silinir.
 • Kampanyanın 5. günü ile 16. günü ve arası KAZAN yazıp 4455'e SMS gonderen abonelere 1 gün geçerli 250MB mobil internet hediyesi, kampanyanın 17. günü ile 30. günü arası KAZAN yazıp 4455'e SMS gonderen abonelere 1 gün geçerli 30 dakika yurtiçi Vodafone yönlerine konuşma hediyesi verilecektir.
 • Aboneler, OZET yazıp 7000'e SMS göndererek aboneler kazandıkları hediyelerden kalan miktarı sorgulayabileceklerdir.
 • Kazanılacak hediyeler abonelerin daha önceki kullanım alışkanlıklarına göre belirlenir. Tekliflerin detayları aşağıdadır:
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 10TL aşağısında olan aboneler her 12TL ve üzeri yüklemelerine 10 gün geçerli yurtiçi her yöne 240 dakika; her 12TLlik harcamaya ulaşmalarına 15 gün geçerli yurtiçi her yöne 240 dakika kazanacaklardır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 10 TL ve yukarısında olan aboneler, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek aylık toplam yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri TL yüklemelerine bu sayının 20 ile çarpımı kadar 10 gün geçerli yurtiçi her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL ve üzeri yüklemelerine 10 gün gecerli yurtici heryöne 240 dakika, SMS ya da MB, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek aylık toplam yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri harcamalarına bu sayının 20 ile çarpımı kadar 15 gün geçerli yurtiçi her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TLlik harcamaları icin yurtici 15 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB hediye kazanacaklardır. Çıkacak yükleme ve harcama hedefleri maksimum 25TL olacaktır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL'den büyük ve 10TL'den küçük veya 10 TL'ye eşit olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 15TL aşağısında olan aboneler, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek aylık toplam yükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri TL yüklemelerine yurt içinde 7 gün geçerli olacak şekilde bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL ve üzeri yüklemelerine 7 gün gecerli yurtici her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek aylık toplam yükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri harcamalarına yurt içinde 7 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TLlik harcamaları icin yurtici 7 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB hediye kazanacaklardır. Çıkacak yükleme ve harcama hedefleri maksimum 25TL olacaktır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL'den büyük ve 10TL'den küçük veya 10 TL'ye eşit olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 15TL ve üzerinde olan aboneler, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek aylık toplam yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri TL yüklemelerine yurtiçi 7 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL ve üzeri yüklemelerine 7 gün gecerli yurtici heryöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek aylık toplam yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar ve üzeri harcamalarına yurt içinde 7 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TLlik harcamaları icin yurtici heryöne 7 gün gecerli 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB hediye kazanacaklardır. Çıkacak yükleme ve harcama hedefleri maksimum 25TL olacaktır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 10TL'den büyük ve 20TL'den küçük veya 20 TL'ye eşit olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 17 TL aşağısında olan aboneler, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış halinin üzerine 5TL eklenmesiyle oluşan miktar ve üzeri TL yüklemelerine yurtiçi 4 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12 TL ve üzeri yüklemelerine 4 gün gecerli yurtici heryöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar ve üzeri harcamalarına yurtiçi 5 gün geçerli son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış halinin 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TLlik harcamaları icin yurtici heryöne 5 gün gecerli 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB hediye kazanacaklardır. Çıkacak yükleme ve harcama hedefleri maksimum 30TL olacaktır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 10TL'den büyük ve 20TL'den küçük veya 20 TL'ye eşit olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 17TL ve üzeri olan aboneler, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri TL yüklemelerine yurtiçi 4 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL ve üzeri yüklemelerine 4 gün gecerli yurtici her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri harcamalarina yurtiçi 5 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL’lik harcamaları icin yurtici 5 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB hediye kazanacaklardır. Çıkacak yükleme ve harcama hedefleri maksimum 25TL olacaktır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 20TL'den büyük ve 30TL'den küçük veya 40 TL'ye eşit olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 20TL aşağısında olan aboneler, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri TL yüklemelerine yurtiçi 3 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL ve üzeri yüklemelerine 3 gün gecerli yurtici her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri harcamalarına yurtiçi 5 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL’lik harcamaları icin yurtici 5 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB hediye kazanacaklardır. Çıkacak yükleme ve harcama hedefleri minimum 25TL olacaktır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 20TL'den büyük ve 30TL'den küçük veya 40 TL'ye eşit olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 20TL ve üzeri olan aboneler, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri TL yüklemelerine yurtiçi 3 gün geçerli son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış halinin 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL ve üzeri yüklemelerine 3 gün gecerli yurtici her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri harcamalarına yurtiçi 5 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL’lik harcamaları icin yurtici 5 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB hediye kazanacaklardır. Çıkacak yükleme ve harcama hedefleri minimum 25TL olacaktır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 30TL'den büyük ve 40TL'den küçük veya 40 TL'ye eşit olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 25TL aşağısında olan aboneler, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri TL yüklemelerine yurtiçi 2 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL ve üzeri yüklemelerine 2 gün gecerli yurtici her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri harcamalarına yurtiçi 5 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL’lik harcamaları icin yurtici 5 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB hediye kazanacaklardır. Çıkacak yükleme ve harcama hedefleri minimum 25TL olacaktır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 30TL'den büyük ve 40TL'den küçük veya 40 TL'ye eşit olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 25TL ve üzeri olan aboneler, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar ve üzeri TL yüklemelerine yurtiçi 2 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL ve üzeri yüklemelerine yurtici 2 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri harcamalarına yurtiçi 5 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL’lik harcamaları icin yurtici 5 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB hediye kazanacaklardır. Çıkacak yükleme ve harcama hedefleri minimum 25TL olacaktır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 40TL'den büyük ve 60TL'den küçük veya 60 TL'ye eşit olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 30TL aşağısında olan aboneler, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri TL yüklemelerine yurtiçi 2 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL ve üzeri yüklemelerine yurtici 2 gün gecerli heryöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri harcamalarına yurtiçi 5 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TLlik harcamaları icin yurtici 5 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB hediye kazanacaklardır. Çıkacak yükleme ve harcama hedefleri minimum 30TL olacaktır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 40TL'den büyük ve 60TL'den küçük veya 60 TL'ye eşit olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 30TL ve üzeri olan aboneler, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri TL yüklemelerine yurtiçi 2 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL ve üzeri yüklemelerine yurtici 2 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış katı kadar ve üzeri harcamalarına yurtiçi 5 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TLlik harcamaları icin yurtici 5 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB hediye kazanacaklardır. Çıkacak yükleme ve harcama hedefleri minimum 30TL olacaktır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 60TL üzeri olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 30TL aşağısında olan aboneler, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,25 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri TL yüklemelerine yurtiçi 2 gün geçerli son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış halinin 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL ve üzeri yüklemelerine yurtici 2 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri harcamalarına yurtiçi 5 gün geçerli son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış halinin 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL’lik harcamaları icin yurtici 5 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB hediye kazanacaklardır. Çıkacak yükleme ve harcama hedefleri minimum 40TL olacaktır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle en az 30 gündür Vodafone Abonesi olan, Son 3 ayda harcama ortalaması 60TL üzeri olan ve son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarı 30TL ve üzerinde olan aboneler, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri TL yüklemelerine yurtiçi 2 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12 TL ve üzeri yüklemelerine yurtici 2 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB, toplamda son 3 ayda yaptıkları en yüksek yükleme miktarının 1,1 katının 5'in yukarıya yuvarlanmış hali kadar ve üzeri harcamalarına yurtiçi 5 gün geçerli bu sayının 20 ile çarpımı kadar her yöne dakika, her yöne SMS ya da MB, sonraki her 12TL’lik harcamaları icin yurtici 5 gün gecerli her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS ya da 240 MB hediye kazanacaklardır. Çıkacak yükleme ve harcama hedefleri minimum 40TL olacaktır.
 • İlgili veri kulllanma iznini veren aboneler arasından; bireysel ön ödemeli, 1 Kasım 2013 itibariyle 30 günden daha az süredir Vodafone abonesi olan ve kampanya döneminde Vodafone'a yeni hat tesisi veya MNP yoluyla gelmiş olan aboneler, toplamda 25TL ve üzeri her TL yüklemelerine 3 gün geçerli yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS veya 500 MB; sonraki her 12TL yüklemelerine 3 gün geçerli yurtiçi her yöne 120 dakika, her yöne 120 SMS veya 120 MB, 25TL harcamaya ulaşmalarına 5 gün geçerli yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS veya 500 MB, sonraki her 12TL'lik harcamalarına yurtiçi her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS veya 240 MB promosyon tanımlaması yapılacaktır.
 • İgili veri kullanma izni olmayan aboneler, toplamda 25TL ve üzeri TL yüklemelerine 3 gün geçerli yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS veya 500 MB; sonraki her 12TL yüklemelerine 3 gün geçerli yurtiçi heryöne 240 dakika, her yöne 240 SMS veya 240 MB, 25TL harcamaya ulaşmalarına 5 gün geçerli yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS veya 500 MB, sonraki her 12TL'lik harcamalarına yurtiçi her yöne 240 dakika, her yöne 240 SMS veya 240 MB promosyon tanımlaması yapılacaktır.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.